Záchrana metropole a boj s duchy v 18 minutách z GhostWire: Tokyo

Od otce hororových sérií Resident Evil a The Evil Within se na PC a PlayStation 5 koncem března dostane GhostWire: Tokyo, netypická hororová akční adventura z pohledu první osoby.

Cestování v čase a záchrana světa? To je Wanderer!

Máte virtuální realitu? A máte rádi logické hry? Pak Wanderer není titul, který byste měli přehlédnout. Obzvlášť, pokud v tom seznamu věcí, co máte rádi, lze najít i cestování v čase.

Získej trofej v Horizon Forbidden West a Sony vysadí strom

Záchrana planety. V rámci iniciativy Play and Plant vysadí společnost Sony strom za každého hráče, který v Horizon Forbidden West získá určitou trofej. PlayStation podpoří také divoké louky květin.

Korupce zvaná Break ničí celou Athii a vy jste její jedinou nadějí na záchranu

Fantastická země Athia je v nebezpečí. Sužuje ji nezastavitelná korupce zvaná Break, která ničí vše, co jí přijde do cesty. Jedinou naději na záchranu Athie je dívka z jiného světa jménem Freya.

Záchrana mimozemské planety v The Gunk se rozběhne v prosinci

Poslední měsíc kalendářního roku 2021 bude na konzolích Xbox a počítačích ve znamení nejen očekávané sci-fi střílečky Halo Infinite, ale také temného příběhového dobrodružství The Gunk.

V Twelve Minutes začíná záchrana manželky v časové smyčce

Minutu a půl dlouhý trailer nám připomíná, že ve čtvrtek 19. 8. vychází interaktivní psychologický thriller Luise Antionia o muži, který uvízl v časové smyčce. Jeho úkolem je zachránit ženu.

Při záchraně lidí v Rescue Operations Simulatoru prožijete skutečné katastrofy

„Rescue Operations Simulator je jedinečný titul, zaměřuje se na skutečné katastrofické události, které otřásly a změnily celý svět,“ tvrdí vývojáři. Co vše na nás ve hře čeká?

Operation Tango aneb k záchraně světa jsou potřeba dva

Kooperativních her s parťákem, kde musíte spolupracovat a jeden bez druhého se neobejdete, není zase tolik. Ovšem právě Operation Tango se chce přidat mezi právě ty hry, kde to bez kooperace nepůjde.

8 minut nesestříhaných záběrů z Kena: Bridge of Spirits

Před srpnovým uvedením hry Kena: Bridge of Spirits na trh se můžeme podívat na osmiminutové záběry z hraní. Ty jsou nesestříhané na navazují na gameplay trailer z nedávné E3 2021.

Šmoulové budou na podzim zachraňovat les před toxickou rostlinou a Gargamelem

Příznivci Šmoulů se 26. 10. letošního roku na PC, PlayStationu 4, Xboxu One a Nintendu Switch mohou těšit na nové dobrodružství. Šmoulové se do videoherní světa vracejí ve 3D dobrodružné plošinovce.

Resident Evil: Infinite Darkness dostává trailer oznamující datum premiéry

Netflix přichází s prvním trailerem očekáváné série Resident Evil: Infinite Darkness, který přináší nejen první pohled na CGI animaci, ale současně s ním také oznamuje datum jejího vydání.

Záchrana pohádkového světa v Kena: Bridge of Spirits

Do temně laděného pohádkového světa zasazená akční adventura Kena: Bridge of Spirits se připomenula novým gameplay trailerem. Ukazuje mimo jiné boj a záchranu roztomilých tvorů.

Super Mario 3D World + Bowser's Fury - tentokrát se bude zachraňovat více než jedna princezna!

Super Mario 3D World je tu sice již podruhé, ale rozhodně nepřichází s prázdnou. Pojďme se tedy podívat, jaké novinky přináší tento port na Nintendo Switch.

Switch byl poslední nadějí na záchranu Nintenda

Bývalý prezident Nintenda Reggie Fils-Aimé přiznává, že Switch byl po neúspěšném Wii U poslední nadějí na úspěch. Nintendo Switch je teď jednou z nejpopulárnějších herních konzolí.

90VTEŘIN Epizoda S6E94

Záchrana Indiana je na Vás!

Přichází vyvrcholení zápletky zlého hackera. A k tomu všemu máme jen 90VTEŘIN vás seznámit s novinkami uplynulých dní na herní scéně. Tak tedy. Připravit a začínáme!

Zachrání Kate Bishop Marvel's Avengers?

Nebudeme si nic nalhávat, Marvel's Avengers na tom nejsou zrovna nejlépe. Pro Square Enix se hra stala finančním propadákem a stále v ní potkáte méně a méně hráčů. Zvládne to Kate Bishop vylepšit?

Hitman a kolekce Shadowrun zdarma, záchrana Halo Infinite

Epic Games Store nabízí zdarma dvě zajímavé hry, veterán Halo zachraňuje nový díl, o víkendu si můžete zahrát různé hry a další zprávičky z herního světa.

SnowRunner si pro hráče chystá záchranu vraku bombardéru z druhé světové války

Příští týden začíná první fáze Season Passu, která hráče zavede do nového ruského prostředí. Vývojáři myslí i na ostatní, kterým přinesou bezplatnou aktualizaci s novým obsahem.

Přenesení lidského mozku do robotického těla mělo být záchranou. V Disintegration se stalo zkázou

Bývalý tvůrce Halo vedl malý nezávislý tým, který nám přináší frenetickou sci-fi střílečku Disintegration se zaměřením na singleplayerovou příběhovou kampaň i multiplayer.

Paper Mario vyjde na Switch. Hráči se postaví novým výzvám a zachrání svět před zlým králem

Již za několik týdnů se dočkáme dalšího titulu s Mariem, který nás tentokrát zavede do barevného světa, kde vládce království Origami zosnoval svůj zlounský plán.

Pomozte zachránit český zaklínačský festival Blavicon

Současná situace bohužel zasáhla i jeden z nejlepších festivalů inspirovaných rozsáhlým dílem Andrzeje Sapkowskiho. Aby pokryli náhlé finanční ztráty, obrací se nyní pořadatelé na nás.

Simulátor Plague Inc. se změní, hráči budou moci zachraňovat svět před smrtící pandemií

Na novém bezplatném režimu hry Plague Inc. se podílela Světová zdravotnická organizace (WHO) a hráči musejí zabránit šíření pandemie různými způsoby, včetně karantény nebo sociálního distancování.

INDIAN SHOWTIME Epizoda S3E9

Život po E3, záchrana Fallout 76 a Keanu Reeves

Další díl Showtime přichází! A spolu s ním rozčístnutí těžkého života bez E3, budeme si povídat o záchraně Falloutu 76 a taky uvidíte na pár záběrech Keanu Reevese. Zda si o něm budeme taky povídat…

Zachraňovat vesmír zvládne každý, ale zkuste zachránit takové mrňavé robůtky z Astro Bota - to je teprve výzva

Bezplatná sbírka VR her Playroom VR pro PSVR obsahuje i zajímavou skákačku s názvem Robot Rescue. Nemálo hráčů včetně mě tahle minihra zaujala a rozhodně by si tenhle koncept užili v samostatné…

V KAPSE Epizoda S1E15

V KAPSE #15: Čas záchrany

Tady na zemi jsme už dávno pochopili, že mrtví mají zůstat v pokoji a neměli bychom je rušit, platí to ale stejně tak i ve vesmíru? Nebyl by náhodou dobrý nápad zkusit na vesmírné stanici z mrtvol…

Soulcalibur má poslední šanci na záchranu

O sérii Soulcalibur jsme delší dobu neslyšeli - když bychom se bavili o posledním plnohodnotném dílu sérii, mrkli bychom do roku 2012, kdy vyšel Soulcalibur V. Značka poslední dobou prochází…