Jak dobře znáte sérii Assassin's Creed?

Existuje jen málo herních sérií, které by měly takový úspěch jako právě Assassin's Creed. „Vlajkovou loď“ Ubisoftu buďto milujete, nebo nenávidíte. Jak jste na tom vy?

Poznáte strategii podle obrázku? Další fotokvíz je tady!

Existuje jich celá škála. Real-timové, tahové, 4X nebo budovatelské. Alespoň jednu z nich jsme hráli všichni a další desítky jich známe. Dokážete však podle fotografie poznat všechny?

Poznáte sportovní hru podle obrázku? - Velký fotokvíz

Teploměry už atakují hranici třiceti stupňů. Spousta z nás opouští monitory a mění je za sportovní aktivity. Předveďte své znalosti a ukažte, kolik sportovních her poznáte podle obrázku!

Co vše víte o adventurách? Otestujte své znalosti v našem kvízu

V posledních dnes zamířili na naše zařízení nové díly adventur Polda a Syberia. Obě jsou kritiky přijímány velmi kladně, a to svědčí o tom, že klasické adventury se vrací zpátky na výslunní.

Ovládáte nejslavnější stavebnici? Dokažte to v našem kvízu LEGO her

Po několika letech čekání jsme se dočkali LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, a tak si při této příležitosti můžete otestovat své znalosti předchozích LEGO her, které vznikly zásluhou studia TT Games.

Poznáte RPG podle fotografie? Další fotokvíz je tu!

Každý z vás minimálně jednou v životě alespoň vyzkoušel nějaké to RPG. Dokážete však, že jste opravdovými znalci a poznáte i něco jiného než jen Zaklínače nebo Mass Effect?

Poznáte podle fotografie závodní hru? Velký fotokvíz!

Dokážete, že jste opravdoví znalci závodních her? Vyzkoušejte to v našem fotokvízu!

Jste jako doma ve světě The Elder Scrolls? Zkuste si náš velký kvíz

Možná že šestý díl The Elder Scrolls je vzdálený celé roky, ale to neznamená, že by série spala. Ať už jde o nový obsah pro The Elder Scrolls Online, uvedení další edice Skyrimu nebo...

Velký kvíz, který prověří vaše „soulsborne“ znalosti

Myslíte, že víte o takzvaných „soulsborne“ hrách od FromSoftware všechno? To se teprve uvidí!

Velký kvíz, který prověří vaše znalosti o Horizon Zero Dawn

Už za několik dní na PlayStation dorazí druhý díl akční adventury Horizon. Tentokrát s podtitulem Forbidden West. To znamená jediné. Otestovat a zopakovat si, co vše víte z předchozího dílu.

Připomeňte si, co víte o Dying Light v našem kvízu

Už jen den zbývá do vydání druhého dílu této akcí a parkourem nabité zombie akce. My jsme si pro vás proto připravili jednoduchý kvíz, abyste si mohli zkrátit čekání.

Jak dobře znáte sérii Uncharted?

Existuje jen hrstka hráčů, která v roli Nathana Drakea nezažila byť jediné dobrodružství. My věříme, že mezi ně jako správní hráči rozhodně nepatříte. Znáte však celou sérii dost dobře?