Zobrazit vše ve dne 17. 8. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E60

Hráči mají vlastní N-word?!

Když si hráči něco umanou, jenom těžko jim můžete rozporovat. Tak vzniklo M-word a těžko říct, zda tohle bude koncem Overwatche. The Last of Us zase čeká battle-royale a Terku dnešních 90VTEŘIN.

Pro Cyberpunk 2077 vyšel patch 1.3 s prvními bezplatnými DLC

Aktualizováno: V první vlně bezplatných přídavků najdeme také dvě nové bundy pro V. Všechny tři balíčky jsou automaticky součástí patche 1.3, který je přece jen obsáhlejší, než se dosud zdálo.

Humankind v launch traileru paroduje přistání na Měsíci

Launch trailer, jenž připomíná vydání, paroduje přistání na Měsíci v roce 1969. Premisa je však jasná – buďte první, kdo se zapíše do historie. Umožní vám to nová 4X strategie.

Abandoned není Silent Hill ani Metal Gear Solid, píše NME

Do vývoje není zapojen ani japonský designér a scénárista Hideo Kojima. Alespoň to píše magazín NME poté, co od Blue Box Game Studios obdržel detailní popis tajemného Abandoned.

Steam Deck láká na Doom Eternal, Death Stranding a další AAA hry

Poptávka po Steam Decku překonala očekávání Valve natolik, že většina zájemců si na přenosný počítač ve stylu handheldu bude muset počkat do začátku příštího roku.

War Mongrels: Polské Commandos o válečných zvěrstvech východní fronty

Polské studio Destructive Creations, známé strategií Ancestors Legacy a kontroverzní střílečkou Hatred, o měsíc odkládá svůj další projekt. Obdoba Commandos se ukazuje v traileru.

Dashboard Xboxu Series X bude podporovat vyšší rozlišení

Menu nejvýkonnějšího Xboxu bude konečně ve vyšším rozlišení, což podle Microsoft přinese větší přehlednost a lepší čitelnost textu. Kdy bude aktualizace firmwaru dostupná?

Soubory v The Last of Us Part 2 naznačují battle royale

V očekávaném samostatném multiplayeru pro akční thriller The Last of Us Part 2 by mohl být battle royale režim, naznačují to skryté soubory hry. Může jít ale pouze o pozůstatky původních plánů.

V Twelve Minutes začíná záchrana manželky v časové smyčce

Minutu a půl dlouhý trailer nám připomíná, že ve čtvrtek 19. 8. vychází interaktivní psychologický thriller Luise Antionia o muži, který uvízl v časové smyčce. Jeho úkolem je zachránit ženu.

Mortal Shell: The Virtuous Cycle bude zdarma

Přinášíme dobrou zprávu pro všechny, co se zajímají o Mortal Shell. Již ve středu 18. 8. vyjde první placený dodatečný balíček The Virtuous Cycle a po dobu pěti dnů bude zdarma.