Jak dobře znáte sérii Assassin's Creed?

Existuje jen málo herních sérií, které by měly takový úspěch jako právě Assassin's Creed. „Vlajkovou loď“ Ubisoftu buďto milujete, nebo nenávidíte. Jak jste na tom vy?

Vychází temná česká adventura 1428: Shadows over Silesia

Minutu a půl dlouhý gameplay trailer připomíná, že dnes na počítače vychází temná akční adventura 1428: Shadows over Silesia. Titul je dostupný nejen digitálně, ale také v pěkné edici. Plus demo.

Activision Blizzard v rodině Xboxu je výhra pro všechny, vzkazuje Microsoft

Microsoft spustil speciální webové stránky věnující se akvizici Activisionu Blizzard za 68,7 miliardy dolarů. Na stránce uvádí přínosy pro hráče, vývojáře i videoherní průmysl.

Seznamte se s novými spojenci hlavních hrdinů v A Plague Tale Requiem

Prostřednictvím nových gameplay záběrů se seznamujeme se spojenci hlavních hrdinů. Pomáhat jim bude Lucas a Sophie. Ve videu vidíme, co tihle přátelé dokážou. Budou užiteční?

Údajný dokument PlayStationu odhaluje chystané hry pro PS5 a PC

Na internet se dostal dokument, který měl být sdílen mezi novináři a insidery. Je to pravděpodobně zdroj několika posledních spekulací o nových projektech PlayStationu pro PS5 a PC.

Minecraft Legends poodhaluje nové příšerky

Minecraft je místo, kde se nemožné věci stávají možnými. To samé platí i v případě Minecraft Legends, ze kterého byli odhaleny nové předměty a pomocníci, kteří pomohou v boji proti Piglinům.

Stručně: Petice za Cyberpunk 2077, únik Diabla 4, průzkum Legacy of Kain

Dobré ráno. Blíží se odhalení nového Need for Speed. Dnes uvidíme gameplay trailer z remaku Dead Space. Tvůrci Halo mají přecházet na Unreal Engine 5. Ubisoft chystá tajemnou kooperativní střílečku.