TOP 5

Každý čtvrtek

List toho nejlepšího z videoher! Na každou epizodu pro vás vybíráme pět nejzajímavějších historek, pověr, mýtů, titulů či kuriozit. Řadíme je do vtipného formátu, ať už podle preferencí redakce, tak i samotných hráčů.

Učinkují

Série 1 · Epizoda 200 · včera

Redakční výběr her, které si po E3 musíme zahrát!

E3 už je za námi, ale vzpomínky nadále zůstávají! Pojďte se společně s námi podívat na tituly, na které se z celého festivalu těšíme nejvíce.

Série 1 · Epizoda 199 · v neděli 6. 6. 2021

Úžasné hry, které strávíte pod vodou

Pod vodou to může být děsivé a mnoho her nás rádo zasadí do tohoto mokrého hrobu. Některé se pokusí vytvořit z tohoto místa krásný zážitek, avšak jiné přijmou váš strach a přinutí vás topit se.

Série 1 · Epizoda 198 · v neděli 30. 5. 2021

TOP 5 - Kickstarter her, které za to stály

Kickstarter může znamenat mnoho věcí. Někdy naprostý neúspěch, jindy hru, která je horší než všichni čekali, ale mnohokrát se již stalo, že hra vybrala hodně peněz a doručila hodně zábavy.

Série 1 · Epizoda 197 · v sobotu 22. 5. 2021

Naše nejsmutnější momenty z her

Hry v nás mohou vyvolat různé emoce a tou nejsilnější bývá smutek. Dnes se tak podíváme na momenty z her, které nás dokázaly rozbrečet.

Série 1 · Epizoda 196 · v pátek 14. 5. 2021

TOP 5 - Nejlepších rogue-like her

Brutální smyčka rogue-like a rogue-lite her některé z nás dokáže udržet na stovky hodin. Dnes se mrkneme na TOP 5 - Nejlepších rogue-like her.

Série 1 · Epizoda 195 · v sobotu 8. 5. 2021

Nejlepší metroidvania hry

Metroidvania hry nám nabízejí možnost prozkoumat velké labyrintové světy, ale každá to dělá jinak, a právě proto si musíme vybrat, na které vhodíme naše peníze.

Série 1 · Epizoda 194 · ve čtvrtek 29. 4. 2021

Vážně vtipné Easter Eggy

Easter Eggy, neboli tajemství skrytá ve hrách mohou být různá a dnes se zaměříme na ty, které nás rozesmály a doufáme, že rozesmějí i vás.

Série 1 · Epizoda 193 · v pátek 23. 4. 2021

Nejpodivnější crossovery, které nikdo nečekal

Crossovery jsou stále častější a stávají se běžnou praxí. Když se objeví postava z jedné série v úplné jiné, není to tak úplně zvláštní. Ale někdy zajdou tvůrci trochu daleko.

Série 1 · Epizoda 192 · v sobotu 17. 4. 2021

Hry, ve kterých jsme navštívili Prahu

Málokdy se nám stane, že ve hře poznáme něco českého, ale občas to je možné. Především, když se hra odehrává v Praze. Dnes se tak podíváme na tituly zasazené do hlavního města Česka.

Série 1 · Epizoda 191 · v pátek 9. 4. 2021

Nejlepší hry, které si zahrát na prvním rande

Občas můžeme být trochu ve stresu, především na prvním rande nebo i jen tak normálně s kamarády. Chceme si něco zahrát, potřebujeme něco dělat, lépe se seznámit a spolupracovat spolu.

Série 1 · Epizoda 90 · v úterý 30. 3. 2021

Nejpodivnější sportovní hry

Sportovní hry mohou být občas trochu obyčejné. Fotbal je prostě fotbal a hokej je prostě hokej. Když už máme ten virtuální svět, proč prostě nezkusit něco trochu zábavnějšího a méně realistického.

Série 1 · Epizoda 189 · ve čtvrtek 25. 3. 2021

Nejlepší tower defense hry

Tower defense hry nám dávají úžasnou možnost si vystavět perfektní obranu pro jakoukoliv věc, kterou potřebujeme ubránit. Které tower defense hry jsou ale ty nejlepší?