TOP 5

Každý čtvrtek

List toho nejlepšího z videoher! Na každou epizodu pro vás vybíráme pět nejzajímavějších historek, pověr, mýtů, titulů či kuriozit. Řadíme je do vtipného formátu, ať už podle preferencí redakce, tak i samotných hráčů.

Učinkují

Série 1 · Epizoda 212 · v pátek 10. 9. 2021

Pokračování, kterých bychom se chtěli dožít

Spousta z nás má jistě své oblíbené hry, které se již nedočkají pokračování. My jsme se ale trochu zasnili a vybrali hry, u kterých bychom jásali radostí, kdyby se jejich další díl přeci jen objevil.

Série 1 · Epizoda 211 · v sobotu 4. 9. 2021

Nejpodivnější postavy ve hrách

Postavy ve hrách mohou být různé a častokrát si je můžeme zamilovat. Pak je tu ale druhá možnost. NPC postavy, které jsou prostě zvláštní, divné a nepříjemné.

Série 1 · Epizoda 210 · v sobotu 28. 8. 2021

Hry, kde slova jsou vaše zbraň

Slova mají určitou moc. Bez slov byste právě teď nečetli tento text a mimochodem pokud ho čtete, díky, že koukáte do popisku. Co by se tedy stalo, kdyby slova dostala ve hrách ještě větší moc?

Série 1 · Epizoda 209 · ve čtvrtek 19. 8. 2021

Mašinka Tomáš mody do her

Ach ano, Mašinka Tomáš, mašina, hrdina, legenda, a především obří meme. Proč ho nenacpat do každé hry, kam to jenom jde, abychom si užili trochu té zábavy navíc, co myslíte?

Série 1 · Epizoda 208 · ve čtvrtek 12. 8. 2021

Nové hororové hry

Hororové hry jsou tu už dlouho a mnoho z nich jsme již měli tu možnost hrát, a tak je dobré se podívat i na ty nové, a nejen vzpomínat na ty, které jsme hráli dříve.

Série 1 · Epizoda 207 · ve čtvrtek 5. 8. 2021

Hráči, kteří dohráli hry poslepu

Dohrát nějakou tu hru může být samo o sobě už úspěch, ale co takhle se zbavit jednoho z důležitých smyslů? Zraku. Dokážete vaši oblíbenou hru dohrát poslepu?

Série 1 · Epizoda 206 · ve čtvrtek 29. 7. 2021

Hry, ve kterých jsme utopili nejvíce času!

V některých hrách strávíte minuty, v jiných hodiny a jsou tu takové tituly, které dokáží zabavit na dny či snad týdny. Takže na kterých hrách máme úplně nejvíce hodin my?

Série 1 · Epizoda 205 · ve čtvrtek 22. 7. 2021

Extrémně nechutné momenty ve hrách

Vidět smrt a zkázu ve hrách není nic tak vyloženě zvláštního, na to už jsme si tak nějak zvykli, ale občas se stane, že jsou některé momenty trochu... přehnaně nechutné.

Série 1 · Epizoda 204 · ve čtvrtek 15. 7. 2021

Herní mýty, kterým lidé věřili

Ohledně her se vždy šířily nějaké ty mýty. Ať už šlo o odemknutí nějaké postavy nebo nalezení jiných tajemství. Postupně se ale ukázalo, že to byly jenom lži.

Série 1 · Epizoda 203 · v neděli 11. 7. 2021

Hry, které speedruneři rozbili k nepoznání

Speedruneři se snaží každým dnem, aby dohráli hry rychleji než kdy předtím, ale ne vždy je to tak lehký úděl, protože občas nestačí jenom hrát rychle, ale je potřeba hru v podstatě kompletně rozbít.

Série 1 · Epizoda 202 · v sobotu 3. 7. 2021

Hry, za které se tak trochu stydíme

Občas se stydíme za to, co hrajeme. Ať už je to trochu trapné, protože to jsou zvláštní hry nebo protože nejsou zrovna oblíbené. Dnes se na ně mrkneme.

Série 1 · Epizoda 201 · ve čtvrtek 24. 6. 2021

Hororové hry zdarma, u kterých se budete bát

Kvalitní hororové hry často stojí slušné peníze a pokud zrovna nechcete utrácet peníze za hry, je tu možnost se otočit na krátké hororovky zdarma.