Zobrazit vše ve dne 18. 2. 2022

Cestování v čase a záchrana světa? To je Wanderer!

Máte virtuální realitu? A máte rádi logické hry? Pak Wanderer není titul, který byste měli přehlédnout. Obzvlášť, pokud v tom seznamu věcí, co máte rádi, lze najít i cestování v čase.

Změna v Ubisoftu. Vydavatel Assassin's Creed je ochoten zvážit jakékoli nabídky na prodej

„Vždy jsme se rozhodovali s ohledem na naše zainteresované strany – zaměstnance, hráče a akcionáře,“ zdůraznil Guillemot. „Ubisoft může zůstat nezávislý: máme talent, finance i portfolio.“

S českými titulky vychází Horizon Forbidden West

Tak je to konečně tady. Všichni majitelé konzolí PlayStation 5 a PlayStation 4 se mohou vypravit na druhé dobrodružství s neohroženou hrdinkou Aloy. Tentokrát v doprovodu české lokalizace.

EA částečně viní Halo Infinite ze špatných prodejů Battlefieldu 2042

Po zveřejnění finančních výsledků uspořádala EA celofiremní schůzku zaměřenou na neúspěch Battlefieldu 2042 očima manažerů. Společnost už dříve přiznala, že hra nesplnila očekávání.

Budoucnost No Man's Sky? Nekonečný seznam nových možností a vylepšení

No Man's Sky od svého katastrofického vydání v létě roku 2016 ušlo pořádný kus cesty. Před pár dny do vesmírného dobrodružství dorazila devatenáctá velká aktualizace.

Ubisoft spoléhá na Avatara, Skull & Bones a Mario + Rabbids

Francouzský Ubisoft se připravuje na další velké premiéry. V období od 1. 4. 2022 do 31. 3. 2023 se firma spoléhá na několik očekávaných her. Chystá toho ale mnohem více. Co Assassin's Creed?

Remake kultovní střílečky System Shock je skoro hotový

Kdo se nemůže dočkat remaku střílečky System Shock, tak nastražte uši! Hru už čekají jen drobné úpravy, ladění levelů a vychytání posledních problémů. Potom spatří světlo světa.

Daymare 1994: Brzy si budete moci vyzkoušet horor inspirovaný Resident Evilem 2

Survival horor Daymare 1994 se pochlubí novým demem, které si budete moci zanedlouho zdarma vyzkoušet na Steamu. Abyste se měli na co těšit, tak vývojáři vydali nový trailer.

Stručně: Ranní zprávičky – pátek 18. února

M&M míří do videoherního světa. Smyčka smrti v Dying Light 2. Další hra zdarma na Epicu. Trial verze GRID Legends. Srandičky tvůrce Alana Wakea 2. Druhá řada seriálu Halo. Reklama na Xbox Game Pass.