Avatar Terka

Tereza Krečová - Terka Redaktorka

Terka u INDIANa začínala s psaním článků, teprve později přešla k tvorbě videorecenzí a managmentu projektu. Miluje akční hry, které nemají bezduchý příběh, složitá videoherní rozhodnutí - i když ve skutečnosti je v tom hrozná - a také se ráda zapojí do kdejaké multiplayerovky. Je jednou z těch, které bychom mohli nazvat geeky. Řeší rozdíl mezi Star Wars a Star Trekem a ráda opravuje ty, kteří tvrdí, že Darth Vader řekl: „Luku, jsem tvůj otec.".

5 let v redakci
187 publikací
37 recenzí
234 komentářů
Epizoda 90VTEŘIN

Activision Blizzard je nevinný...

Acitivision Blizzard se rozhodl prozkoumat, zda je nevinný, přitom učinil krok, který to poněkud popřel. Sony plánuje oznámit datum vydání PSVR2 a Battlefield 2042 je priorita. Jako dnešních 90HODIN.

Článek Téma

7 věcí, které chceme od remaku The Last of Us

Remake prvního The Last of Us byl konečně oznámen. Hned jsme tak začali přemýšlet nad tím, co si od něho vlastně slibujeme a co doufáme, že nám přinese. A otázkou je, co od něho očekáváte vy?

Článek Reportáž

Reportáž z Game Access 2022 - Co si myslí Petr Rychlý o Mafii?

Vydali jsme se do Brna, abychom se podívali na velkou konferenci vývojářů. Po dvou letech se konečně Game Access vrátil a přinesl sebou koncert Mafie, vývojáře z USA i Evropy.

Epizoda HARDWARE TEST

Tohle jsou ta nejpohodlnější sluchátka - Corsair HS65 Surround

Najít headset, který je ideální nejen pro svůj dobrý zvuk, kvalitní mikrofon, ale je i dobře vyztužen, to není vyloženě jednoduché. Proto byla Terka nadšená, když objevila Corsair HS65 Surround.

Článek Preview

Proč by The Quarry mělo být špatnou hrou a zmýlili jsme se?

Studio za úspěšnou adventurou Until Dawn a nedávnou antologií The Dark Pictures se rozhodlo vydat novou hru The Quarry a my dostali příležitost vyzkoušet hodinovou ukázku. Jaké jsou naše dojmy?

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Restart The Last of Us a odplata Hidea Kojimy

Nečekané věci se dějí na celé scéně a proto je čas na pořádnou redakci! V tradičním INDIAN SHOWTIME se podíváme na poslední témata a projdeme je hezky od začátku do konce. S plnými doušky vaty a…

Epizoda 90VTEŘIN

Známe zasazení Mafia 4 a GTA VI?

Máte rádi horory? Tak to si užijete dnešní epizodu 90HODIN. Tam je dneska jump scarů až až. Teda kromě těch informací ohledně nové Mafie a podíváme se, jak by mohlo vypadat GTA VI...

Epizoda 90VTEŘIN

K čemu Game Pass, hry jsou zdarma...

Vyplatí se platit Xbox Game Pass? Možná pro vás ne. Za to herní společnosti, ty se rádi kupují a Overwatch 2 prý už nikoho nezajímá. Ta doba se zrychluje, naštěstí máme přehled za posledních 90HODIN.

Recenze 6

Tiny Tina’s Wonderlands je sice dobré Borderlands, ale špatná hra

Tiny Tina’s Wonderlands je samostatnou iterací v sérii Borderlands, která se snaží být odlišná. Bohužel se jí podařilo zejména nevyužít potenciál, které ji nabídly fantaskní kulisy.

Epizoda 90VTEŘIN

Overwatch 2 kopíruje Valorant?!

CTRL C + CTRL V, tomu se nevyhnou ani ty největší hry a zrovna tak i Overwatch 2. GTA by se pro změnu mělo zase vylepšit (ano, znovu) a Bethesdě zase něco nefunguje. Máme tu dalších 90HODIN.

Epizoda 90VTEŘIN

Piráti potápějí české studio...

Když vydáte hru, neočekáváte, že se její verze objeví ke stažení ještě před vydáním. Overwatch se připomíná s novou hrdinkou a Gelu bude zlitej. Začíná dalších 90HODIN (nebo 110HODIN).

Epizoda 90VTEŘIN

Tohle vás přesvědčí uznat, že Fortnite je dobrá hra

Fortnite dělá dobré skutky, Unreal Engine 5 se zase nabízí pro všechny vývojáře, kteří mají zájem a Max Payne se nám vrátí. Nejen to jsou novinky za posledních 90HODIN. Tu du du duu...