World of Warships přidává ponorky a navozuje halloweenskou atmosféru

Společnost Wargaming připravila aktualizaci 0.11.9 pro bezplatnou námořní multiplayerovou hru World of Warships, která je v předběžném přístupu na PC. Update přináší dlouho očekávané ponorky.

Do retro konzole NES si můžete nainstalovat operační systém a pracovat s jednoduchými textovými soubory

Válí se vám někde v prachu herní konzole Nintendo Entertainment System z osmdesátých let? Operační systém NESOS by vám z ní mohl udělat „plnohodnotný“ počítač s grafickým rozhraním.

Národní videoherní engine je pro Rusko moc nákladný

Před třemi měsíci si Rusové představovali, jak vytvoří národní videoherní engine, který bude bezplatně k dispozici ruským vývojářům. Ruská federace ale odmítla jeho financování.

EA nahrazuje Origin novou aplikací pro Windows s propojením dalších platforem a služeb

Electronic Arts spouští novou aplikaci pro Windows. Nahrazuje Origin a sama společnost ji nazývá herní platformou nové generace pro hraní titulů od EA na PC. Umožní propojit účty u jiných platforem.

V NFS Unbound bude více než 140 automobilů

Kompletní seznam automobilů, systémové požadavky i informace, jak nové arkádové závody ze série Need for Speed od studia Criterion Games poběží na konzolích PS5, Xbox Series X a S.

Jak dlouhé bude strašidelné dobrodružství v The Callisto Protocol?

Glen Schofield, generální ředitel a zakladatel Striking Distance Studios, prozradil herní dobu své hororové akční adventury The Callisto Protocol, která by se dala označit za nástupce Dead Space.

SnowRunner přidá farmářské úkoly a velké traktory

Příští týden pro oblíbenou off-road simulaci SnowRunner vyjde osmá sezóna. Jmenuje se Grand Harvest, nasadíte si v ní farmářský klobouk a pustíte se do obnovy neúrodné krajiny.

V novém rozšíření hry Prison Architect vstanou z hrobů nemrtví!

Společnosti Paradox Interactive a Double Eleven oznámily Undead, osmé a nejstrašidelnější rozšíření pro oblíbenou hru Prison Architect. V DLC máte jediný úkol: přežít.

První trailer na filmovou adaptaci Maria představí nejen titulního hrdinu, ale i jeho odvěkého nepřítele

Tak k nám konečně dorazil očekávaný první trailer na filmovou adaptaci o Mariovi. V té se ukáže nejenom slavný italský opravář, ale i jeho parťák Luigi a hrozivý padouch Bowser v podání Jacka Blacka.

Call of Duty: Modern Warfare 2 láká na krvavou příběhovou kampaň

First-person střílečka Call of Duty: Modern Warfare 2 obdržela minutový launch trailer, který láká na příběhovou kampaň. Ta se soustředí na speciální jednotku Task Force 141.

Filmová adaptace Five Nights at Freddy´s konečně našla svou režisérku

Přípravy na filmovou adaptaci hry Five Nights at Freddy's se konečně dávají pořádně do pohybu. The Hollywood Reporter odhalil, kdo snímek nakonec zrežíruje, stejně tak i to, kdy se začne natáčet.

Need for Speed Unbound v prvním traileru zve na arkádové závodění s animovanými prvky

Zběsilé arkádové závody jsou doplněné nejen o bláznivé skoky, ale také animované/kreslené prvky v podobě kouře od pneumatik, koncových světel/brzd nebo křídel při použití nitra.