Activision Blizzard stoupá, nové Metro, ve vývoji prý Fallout New Vegas 2

Vývoj nového projektu ve studiu 4A Games jde dobře. Ghost Recon Breakpoint na vyzkoušení. Peter Moore se vrací do videoherního světa. Epic Games Store rozdává vesmírnou 4X strategii.

Dvě hry ze světa PUBG, fotbalové kluby ve Fortnite, Rust roste

Guerrilla Games se zaměřují na Horizon Forbidden West. Hra v otevřeném světě od tvůrců Nioh a Ninja Gaiden. Další stroje do Farming Simulatoru 19. Dva tituly pro Nintendo Switch.

Nový Indian, změna v hodnocení, Herní výzva 2021, úspěch A Way Out, problémy Overwatch 2

Subnautica: Below Zero se podívá na další platformy. DC Universe Online slaví desáté výročí. Tales from the Borderlands si máme zahrát na next-genu. Maneater obdrží DLC.

Star Wars od Ubisoftu nejspíš ve stylu The Division, Star Wars: Battlefront 2 zdarma

Příběhový mód Red Dead Redemption 2 samostatně. Aktualizace pro Assassin's Creed Valhalla a Immortals: Fenyx Rising. Podpora DLSS pro další hry. Herci Grand Theft Auto V si zahráli ikonickou scénu.

Rok odkladů, ženská hrdinka v GTA 6, boj s cheatery

Hogwarts Legacy je první z mnoha titulů, které budou odloženy. Tvůrci Destiny a Valorantu spojili své síly v boji s cheatery. Overwatch vítá novou mapu. Ghost of Tsushima 2 zřejmě ve vývoji.

Rekord Steamu, Titan Quest 2, otec Tekkena chystá nejdražší hru

Dobré ráno. Steam má za sebou nový rekord v počtu uživatelů. Naznačen Titan Quest 2. Velké plány pro Xbox Game Pass. Bayonettě 3 se ve vývoji daří. V Naughty Dog vybrali hry roku 2020.

Epic nadále bojuje s Applem, Hades hrou roku, Vánoce v GTA Online a Red Dead Online

Společnosti Ford a PlayStation spojují síly. Hades hrou roku. Epic Games vyzývá k osvobození Fortnite. Riot chystá štědré bonusy pro zaměstnance. 8 skvělých easter eggů.

Slevy na Steamu, čeština pro Red Dead Redemption 2, Brigador zdarma

Na Steamu začaly vánoční slevy. Fanoušci bojují s překladem Red Dead Redemption 2. Xbox Game Pass se ohlíží za rokem 2020. Fall Guys naděluje všem hráčům. Nové skiny ve Fortnite.

Uncharted ve stopách God of War, česká parodie na Cyberpunk, Switch v polovině cyklu

Nové Uncharted se může vydat ve stopách posledního God of War a být výrazně jiné. Nekonečné Labůžo věnované hrám tvrdým tak, že by mohly řezat mithril. Switch je v polovině svého životního cyklu.

Doom jako Call of Duty, znovuzrození Falloutu 76, fiktivní konflikt v Battlefieldu 6

Záběry ze zrušeného Doom 4. Fallout 76 má za sebou úspěšný rok. Battlefield 6 s fiktivní třetí světovou válkou. Spider-Man Remastered možná samostatně. A další zprávičky.

Scénáristka pro Fable, tvář filmu Borderlands, úspěch The Game Awards

Nové Fable získalo zajímavou posilu, která se postará o příběh. Multiplayer bez PlayStation Plus na PS4 a PS5. Sam Lake láká na nový projekt Remedy. Vánoce ve hrách.

Prison Architect zdarma, nuda v GTA Online

Virtuální mapa Night City z Cyberpunku 2077 s přehledem všech aktivit. Conan Chop Chop znovu odložen. Premiéra rebootu filmové série Resident Evil. Command & Conquer Remastered Collection v EA Play.