Stručně: Ranní zprávičky – čtvrtek 27. ledna

Epic Games má studio v Polsku. Microsoft se snaží porazit skalpery. Prodejní úspěch pro Resident Evil Village. Beta nového uživatelského rozhraní Half-Life 2. Apple může chystat vlastní konzoli.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 25. ledna

Dobré ráno. Úspěch PC verze God of War. Další rekord Steamu. Zajímavost o Horizon Zero Dawn. Sea of Thieves čeká zářná budoucnost. Tvůrce Yakuzy založil nové studio.

Stručně: Ranní zprávičky – pátek 21. ledna

Datum vydání Ghostwire Tokyo, Microsoft má vrátit Guitar Hero a Skylanders, Sony má chystat State of Play, FIFA Mobile v next-gen verzi, Bobby Kotick chtěl koupit Kotaku a PC Gamer.

Stručně: Ranní zprávičky – čtvrtek 20. ledna

Dobré ráno. Čeština pro Resident Evil: Village, E3 2022 měla být zrušena, aukce NFT od Konami, Pandemic mizí z prodeje, veteráni z vývoje sérií XCOM a Civilization založili nové studio.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 18. ledna

Našlapané úterý. Dnes pro vás máme 14 zajímavých zpráviček z herního světa. Mimo jiné: Rušno u Cyberpunku 2077, datum vydání Shadow Warrior 3 nebo velikost a trofeje Dying Light 2.

Stručně: Ranní zprávičky – pondělí 17. ledna

Wonder Woman čistě next-gen hrou. Halo se rozloučilo s Xboxem 360. Partner pro Killer Instinct. Možný odklad Redfallu. Testování Torchlight: Infinite. Problémy s modifikací u remasteru Crysis.

Stručně: Ranní zprávičky – pátek 14. ledna

Kdy může vyjít Grand Theft Auto 6? Respawn přichází o kreativního ředitele nové střílečky. Epic Games Store rozdává 4X strategii. BioShock je skutečně bez Kena Levina. A další zprávičky.

Stručně: Ranní zprávičky – čtvrtek 13. ledna

Ken Levine a jeho nová hra. Testovací server pro Diablo 2: Resurrected. Avowed získává posilu z BioWare. Shadow Warrior 3 si dělá srandu z Dying Light 2, které ukáže kooperaci i old-gen verze.

Stručně: Ranní zprávičky – středa 12. ledna

Prý next-gen patch pro Red Dead Redemption 2. Další odchod z CD Projektu RED. V Take-Two si vzpomněli na zapomenutou značku. Letos nás čeká řada zajímavých a očekávaných titulů.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 11. ledna

Velké změny při vývoji Twisted Metal. Nintendo Switch překonalo Wii. Prý se blíží větší State of Play od PlayStationu. Age of Empires 4 může zamířit na Xbox. Starfield se má už jen ladit.

Stručně: Ranní zprávičky – pondělí 10. ledna

Dobré ráno. Hogwarts Legacy se blíží. Názor Segy na NFT. S Days Gone je to jinak. Rekord Steamu. Něco o Dragon Age 4. Středověký fantasy projekt u Quantic Dream. A další zprávičky.

Stručně: Ranní zprávičky – pátek 7. ledna

Dobré ráno. Half-Life: Alyx pro PlayStation VR2? Opět se mluví o remaku The Last of Us a přidává se Director's Cut edice The Last of Us Part 2. Domněnky o Star Wars Jedi: Fallen Order 2.