Zobrazit vše ve dne 14. 11. 2021

Mario Party Superstars ničím nepřekvapí, ale dobře zabaví

Další Mario Party je tady, a opět vybočuje od tradičního číslování dílů se jménem Mario Party Superstars. Pojďme se tedy podívat, jak tato kompilace toho nejlepšího z minulých dílů dopadla.

Beyond Good & Evil 2 nejspíš nespatří světlo světa

Fanoušci Beyond Good & Evil se nejspíš vysněného pokračování nedočkají. Po odchodu hlavního tvůrce Michaeal Ancela má vývoj druhého dílu trpět. Ubisoft prý hru zruší.

Omezuje GeForce NOW framerate u některých her?

Streamovací platforma GeForce NOW slibuje placeným členům rozlišení až 1080p při 60 FPS. Platí to ale pro všech více než 1000 podporovaných her? Pojďme se na to podívat.

Proč byl Quake revoluční a recenze nově vylepšeného originálu

Quake je hra, která si právoplatně vysloužila pověst klasiky. Letos už je to 25 let, co s námi tato série je, a tak se pojďme podívat, čím byla tenkrát revoluční.

SteamWorld přechází do 3D, ale zachová si styl i kouzlo

Studio Image & Form oznámilo návrat do streampunkového světa. SteamWorld Headhunter je kooperativní akce zasazena do nevšedního steampunkového Divokého západu. Teaser něco málo prozradil.

Záchrana mimozemské planety v The Gunk se rozběhne v prosinci

Poslední měsíc kalendářního roku 2021 bude na konzolích Xbox a počítačích ve znamení nejen očekávané sci-fi střílečky Halo Infinite, ale také temného příběhového dobrodružství The Gunk.

Klasické cinematic trailery Star Wars: The Old Republic jsou nyní k dispozici ve 4K rozlišení

Nové vydání trailerů Deceived, Hope, Return a Sacrifice připomíná 10. výročí MMORPG ze světa Star Wars. Zároveň se jedná o velkolepou připomínku starých, poněkud odlišných časů.