Pravidla soutěží na těchto stránkách

Pokud není stanoveno jinak, veškeré soutěže našeho projektu se řídí zákonem České republiky č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů. Soutěží se výhradně pomocí speciálního systému online prostřednictvím přihlášených uživatelů. Soutěže vyhlašuje společnost MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Ceny do soutěže vkládají její obchodní partneři, které jsou vždy zmíněni na dané stránce soutěže. Pro soutěže je vyhrazena sekce Indian Arcade, Soutěže, Soutěžní stránka na tomto webu. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na emailu: info@mediarealms.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 10:00 - 18:00 po dobu trvání každé soutěže.

Obecná ustanovení

Pokud není stanoveno v rámci soutěžní stránky jinak. Účast v soutěži je zcela zdarma, nicméně je nutné mít účet na Indianovi či NerdFix.cz. Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena, ale vyhrazujeme si právo kontaktovat soutěžící, pokud zjistíme, že jim je méně jak 15 let. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. A to včetně zaměstnanců či známých zaměstnanců společností partnerů, kteří ceny do soutěže věnují. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se každý dozví po uzávěrce přímo na soutěžním formuláři. Vyhrazujeme si právo ověřovat výherce, jak dlouho je jen nutné, abychom dosáhli spravedlivého výsledku. Výběr finálního výherce ale běžně trvá kolem 30 dní. Následně se ceny odesílají do 30 dní od vyhlášení soutěže. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

Bodový systém a vstup do soutěží

V rámci bodového systému Indiana a NerdFix.cz může každý přihlášení uživatel získat body a zkušenostní body. Zkušenostní body slouží čistě pro zvyšování levelu a odemykání nových možností webu. Nové emotikony, možnost upravit komentáře či psát do chatu v průběhu živých vysílání. Za to body jako takové slouží momentálně hlavně pro účast v soutěžích. Na soutěžní stránce si lze vždy vybrat ceny, které jsou aktuálně dostupné a je možné takzvaně do soutěže vstoupit výměnou za body. Každá soutěž může mít jinou hodnotu - tudíž i nutnost vložit do soutěže více bodů pro vstup či daleko méně, než jiné. Výměnou za body si tak každý uživatel může vyměnit "vstupní" lístek. Ten, kdo má více vstupů v soutěži, tak zároveň získává větší šanci na výhru. Od prvního vstupu soutěže lze také výhodně aktivovat další vstupy za více bodů. Nicméně vždy to znamená progresivní zvýšení hodnoty vstupů za body. Uživatel sice získá větší šanci na výhru, ale zároveň přijde o více bodů. Vždy je tedy na každém, aby se rozhodnul, kolik bude chtít investovat.

Jak získat body do soutěže?

Soutěžní body lze získat několika způsoby. Jedním z nich je používání našich webů Indian a NerdFix.cz. Odměňujeme naše uživatele za čtení článků, sledování našich videí a každodenní vracení na webové stránky. Dokonce existuje násobič bodů, který se aktivuje pokaždé, když se uživatel vrátí alespoň jednou za 24 hodin na náš web. Tyto body lze následně využít do aktivací vstupů soutěží. Zároveň lze najít na sociálních sítích či webu speciální kódy. Ty lze uplatnit přímo po vstupu do soutěže a přidat si tím bonusové vstupy. Někdy najde uživatel i link na tzv: redeem bonusových bodů, které se rovnou přičtou uživateli na profil. Tyto kódy a linky jsou většinou dostupné na konci našich videí či na sociálních sítích jako odměna pro naší komunitu. Linky a bonusové kódy mají vždy omezenou platnost.

Zvýšit šanci na výhru lze také plněním bonusových aktivit - které jsou zcela dobrovolné, přímo na stránce soutěže. Většinou jde o úkoly typu podívat se na stránku partnera, či omrknout něco nového. V každém případě je odměna bonusové zvýšení vstupů a tím i šanci na výhru. Bonusové aktivity se rozdělují na jednorázové a poté opakované. Opakované lze vždy aktivovat po 24 hodinách.

Poslední možností jak získat body je přímo v naší virtuální herně Indian Arcade. Každé 2 hodiny získá každý uživatel 1 žeton do našich miniher. Každá minihra má soutěžní režim, kdy po vložení žetonu se skóre následně přepočítá na body, které se aktivují přímo na profil. Někdy se může stát, že přepočet bude trvat kvůli ověření proti podvodníkům, tak je trpělivost na místě. V případě, že věříte, že jste přišli o žeton neprávem kvůli chybě hry nebo, že se vám skóre nepřepočítalo na body, kontaktujte nás na info@mediarealms.cz či prostřednictvím Discordu Indiana.

Vyhrazujeme si právo kdykoliv tato pravidla získávání bodů změnit. Zrovna tak můžeme kdykoliv body vyresetovat a to jak pro jednotlivé uživatele zvlášť v případě podezření z podvodů, tak celé komunitě při začátku další sezóny soutěžení.

Co se děje, když vyhraji a výhru si nevyzvednu?

Existuje několik možností, jak v případě výhry získat svou cenu. Lze nás kontaktovat a domluvit osobní převzetí. Nebo ceny většinou zasíláme prostřednictvím České pošty na adresu uvedenou v profilu výherce v době vyhlašování. V případě, že je nutné přikládat telefon nebo domluvit detaily, tehdy upřesňujem s výhercem právě prostřednictvím telefonní komunikace nebo emailem. Někdy je nutné využít jiného přepravce, PPL/DPD apod. V každém případě bude výherce informován o odeslání prostřednictvím emailu. V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Bez náhrady. Cenu poštovného a balného hradí kompletně provozovatel soutěže - a to včetně odeslání výhry na Slovensko.

Kdo za soutěž nenese odpovědnost

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění. Tím je výhradně společnost MediaRealms s.r.o., provozující Indian a NerdFix.cz. Případné komentáře na adresu soutěží lze vždy komunikovat na info@mediarealms.cz.

Úskalí soutěží a jak se proti nim bráníme

Vyhrazujeme si právo kohokoliv vyřadit ze soutěže, jakmile zjistíme jedno nebo více z následujících: soutěžení za více účtů zároveň, zjištění využívání botů, crawlerů, hackování výsledků, spamování, griefing či jiné porušení podmínek našeho serveru a zákonů České republiky. Vyhrazujeme si právo kohokoliv vyřadit ze soutěže bez udání důvodu.

Kam dál?

Jak nás kontaktovat?

Dejte nám o sobě vědět! Ať je to výtka nebo pochvala. Tip na hru nebo tip na zlepšení pořadu - jsme připraveni s vámi komunikovat.

Vysíláte v televizi?

Od 1. 1. 2020 pořad Indian už oficiálně na televizi nevysílá. Po několika letech jsme se rozhodli televizní sektor opustit díky upadajícímu zájmu publika a naší silné sledovanosti online.

Kdo je za to zodpovědný?

MediaRealms s.r.o.
Šenovská 567/43
Praha, 182 00
Česká republika

IČ: 08637288
DIČ: CZ08637288 (plátce DPH)

Všechna práva vyhrazena.
Součást FiolaSoft Studio a GODS produkce.