Spousta chlupů a vytí - The Sims 4 - Vlkodlaci Spousta chlupů a vytí - The Sims 4 - Vlkodlaci 5

The Sims 4 Vlkodlaci

Nejnovější herní balíček plný vytí a běhání po čtyřech. Vítejte v Moonwood Mill, který vám odhalí svoje vlkodlačí obyvatele. Dejte pozor na Grega! Jeho kousnutí vás může připravit o zbytek lidskosti!

Postavili jsme školu, kterou ani AI nezvládla: Two Point Campus Postavili jsme školu, kterou ani AI nezvládla: Two Point Campus 8

Two Point Campus

Školní hlášení se evidentně rozeznívá o něco dříve, než by mělo. Celá řada studentů musí čekat do září, někdo dokonce do října. V této strategii však můžete mít svou vlastní školu už dnes!

Kolik chcete redaktorů na recenzi? ANO! - Rogue Legacy 2 Kolik chcete redaktorů na recenzi? ANO! - Rogue Legacy 2 8

Rogue Legacy 2

Znáte ten pocit, když se probudíte a připadáte si jako v cizím těle? To se vám u Rogue Legacy 2 bude stávat každých 5 minut a je to skvělé!

Je tohle nejlepší hororová hra posledních let? - MADiSON Je tohle nejlepší hororová hra posledních let? - MADiSON 7

MADiSON

Bloodious Games jsou na poli videoher nováčci. Svou prvotinou – psychologickým hororem MADiSON – však nasadili laťku poměrně vysoko. Pojďte se podrobněji podívat, jak u nás jejich titul obstál.

Zkazila EA další hru?! - F1 22 recenze Zkazila EA další hru?! - F1 22 recenze 7

F1 22

Nový ročník závodního simulátoru F1 už je mezi námi a přináší spoustu novinek. Nově taky Codemasters patří pod EA. Dokáže se tak letošní ročník minimálně vyrovnat, ale i překonat ten minulý?

The Quarry by mohl být právoplatný nástupce Until Dawn The Quarry by mohl být právoplatný nástupce Until Dawn 7

The Quarry

Supermassive Games se v posledních letech topilo v ambicích. Zatímco se tak upínali k epizodickému formátu, zapomněli, co umějí nejlépe. Naštěstí The Quarry je dost možná spásou tohoto studia.

Vzbudí Sonic Origins opětovný zájem o modrého sprintera? Vzbudí Sonic Origins opětovný zájem o modrého sprintera? 3

Sonic Origins

K oslavám dvacátých narozenin ježka Sonica byl vydán Sonic Origins. Který nám má přiblížit v krásnějším kabátku první 4 díly hry Sonic the Hedgehog. Povedlo se? Nebo z nás Sega chce dostat jen peníze?

Roztomilá adventura očima kočky - Stray Roztomilá adventura očima kočky - Stray 8

Stray

Nová adventura Stray láká svou kočičí roztomilostí snad všechny, kteří mají rádi zvířátka. Dokáže však nové studio za tímto titulem zaujmout i hratelností, nebo jde jen o další pěkně vypadající hru?

As Dusk Falls - konečně interaktivní novela, která má strhující děj As Dusk Falls - konečně interaktivní novela, která má strhující děj 9

As Dusk Falls

Roku 1998 se rodina Walkerových dostane omylem do střetu s rodinou Holtových. Během přepadení malého motelu v Arizoně všem půjde nejen o život, ale především o rodinné dědictví, o které nikdo nestojí.

It Takes Two je perfektním titulem pro jakoukoli dvojici It Takes Two je perfektním titulem pro jakoukoli dvojici 9

It Takes Two

It Takes Two je naprosto odlišnou hrou od A Way Out. Nikoliv díky svému žánrovému zpracování, ale také příběhem a způsobem, jakým přistupuje k hratelnosti.

Tuhle hru nehrajte s prázdným žaludkem - TMNT: Shredder's Revenge Tuhle hru nehrajte s prázdným žaludkem - TMNT: Shredder's Revenge 9

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

Želvy ninja jsou velkým kultovním hitem. Po několika dekádách tu konečně máme další výbornou hru. Tato rychlá akční rubačka nabízí téměř vše, co byste si od tohoto žánru mohli přát.

Oblékněte žlutý trikot v Tour de France 2022 - Recenze Oblékněte žlutý trikot v Tour de France 2022 - Recenze 6

Tour de France 2022

Zkrátit čekání na nejslavnější cyklistický závod světa si můžete stejnojmennou hrou. Po roce opět přichází Tour de France. V novém online režimu a se spoustou vylepšení budete bojovat o žlutý trikot.