Nejhezčí hra roku - Kena: Bridge of Spirits Nejhezčí hra roku - Kena: Bridge of Spirits 8

Kena: Bridge of Spirits

Grafika ve hrách pokročila už opravdu daleko, důkazem toho je například nová Kena: Bridge of Spirits, která svým audiovizuálem předčila nejeden animovaný film. Obstojí však i její hratelnost?

Lake je něčím novým a zcela jedinečným Lake je něčím novým a zcela jedinečným 8

Lake

Vraťte se zpět do roku 1986 a v kůži Meredith Weiss objevte kouzlo amerického severozápadu. Lake láká na specifický styl vyprávění a je jen na vás, jak se její příběh bude vyvíjet.

Deathloop je neskutečně dobrý mix nadpřirozena, hrátek s časem a šedesátých let Deathloop je neskutečně dobrý mix nadpřirozena, hrátek s časem a šedesátých let 9

Deathloop

Deathloop přináší mnoho věcí z Dishonored a Prey, které jsme si v minulosti zamilovali. Do toho přichází dynamická časová smyčka, šedesátky a neskutečná řežba.

Takhle měl vypadat Cyberpunk 2077 - Gamedec recenze (bez spoilerů) Takhle měl vypadat Cyberpunk 2077 - Gamedec recenze (bez spoilerů) 10

Gamedec

Staňte se detektivem ve hře, která je založená na vašich rozhodnutí. Prozkoumejte realitu a virtuální světy v kyberpunkové budoucnosti, kde nic není tak, jak se zdá.

Life is Strange: True Colors je kombinací novoty i povědomé známosti Life is Strange: True Colors je kombinací novoty i povědomé známosti 8

Life is Strange: True Colors

Pokračování bere to nejlepší z prvního dílu a tvoří z toho něco nového. Něco odlišného. A přesto vám odvypráví emocionální příběh, který budete chtít hrát znovu, i když na něm příliš už nezměníte.

I Expect You To Die 2 je pekelně dobrou jednohubkou I Expect You To Die 2 je pekelně dobrou jednohubkou 8

I Expect You To Die 2

I Expect You To Die 2: The Spy and the Liar je krátká hra s dlouhým názvem, ale kvalitnější únikovku pro virtuální realitu byste jen stěží hledali a my vám rádi řekneme proč.

Hell let Loose je parádní ukázka druhé světové války Hell let Loose je parádní ukázka druhé světové války 8

Hell Let Loose

Hell let Loose se nám snaží ukázat pořádné bitvy druhé světové války na obřích bojištích, kde se proti sobě utkají dva týmy po padesáti hráčích a kupodivu se mu to daří víc než dobře.

Přežijte nástrahy činžovního domu v adventuře Almost my Floor Přežijte nástrahy činžovního domu v adventuře Almost my Floor 6

Almost my Floor

V hororové detektivní point-and-click adventuře prožijeme naše noční můry, kde labyrint nekonečných pater svoji oběť bez boje nepustí. V příběhu mísícím fikci s realitou se postavíme pekelným příšerám

Pokémoni narazili na nové dno  - Pokemon Unite recenze Pokémoni narazili na nové dno  - Pokemon Unite recenze 3

Pokémon Unite

Pokémony mají všichni rádi, čehož Nintendo velice rádo využívá. Jde to vidět i u nové MOBA hry Pokemon Unite, kde najdete sice relativně zábavnou hratelnost, nicméně s hromadou Pay to Win prvků.

Tales of Arise je skvělým JRPG, ale má pár kazů Tales of Arise je skvělým JRPG, ale má pár kazů 8

Tales of Arise

Tales of Arise je kvalitní JRPG, které může nadchnout staré fanoušky i lidé, kteří tento žánr moc nevyhledávají. Ne všechno je ale tak perfektní.

Kosení vetřelců vás na dlouho nezabaví ani v kooperaci - Aliens: Fireteam Elite Kosení vetřelců vás na dlouho nezabaví ani v kooperaci - Aliens: Fireteam Elite 5

Aliens: Fireteam Elite

Po delší odmlce k nám konečně znovu zamířili videoherní vetřelci, tentokráte především s kooperační náplní. Jejich velký návrat ale bohužel vůbec neskončil slavně.

Naučíme se skládat jídlo v Inbento - Recenze Naučíme se skládat jídlo v Inbento - Recenze 7

inbento

Pokud vám, jako malým, zakazovali hrát si s jídlem tak je Inbento přesně pro vás! Tato relativně krátká ale originální logická hra vám potrápí mozek, přičemž se i naučíte skládat japonské bentóbako.