Ratchet & Clank: Rift Apart je jedním z králů svého žánru Ratchet & Clank: Rift Apart je jedním z králů svého žánru 10

Ratchet & Clank: Rift Apart

Ratchet a Clank je dvojice, kterou hráči milují a Rift Apart se jim snaží udělat tu nejvyšší čest. Pozměnit ale starou sérii tak, aby fungovala i v moderní době, není vůbec jednoduchý úkol.

Miitopia je RPG, které vám umožní mít rande se Shrekem, Sansem a Fiolou dohromady Miitopia je RPG, které vám umožní mít rande se Shrekem, Sansem a Fiolou dohromady 7

Miitopia

Vydejte se na výpravu za záchranou všech tváří světa! Můžete být bojovník, kuchař nebo pop hvězda – všichni jsou vítáni!

MotoGP 21 - Recenze MotoGP 21 - Recenze 7

MotoGP 21

V dnešní době najdete mnoho závodních titulů, avšak svůj specifický jízdní model nabízí motorky a dnes recenzovaná hra MOTOGP21. Přináší však něco průlomového od svého předchůdce z minulého roku?

FIFA je pro normies, muži kultury (čti weebové) si mnohem více užijí Captaina Tsubasu FIFA je pro normies, muži kultury (čti weebové) si mnohem více užijí Captaina Tsubasu 7

Captain Tsubasa: Rise of New Champions

U fotbalových her je často výzvou si všimnout, jestli hrajeme nový ročník anebo jsme omylem spustili ten starý. Proto je over-the-top, anime inspirovaný Captain Tsubasa skvělé osvěžení tohohle žánru.

Knockout City je po čertech zábavná vybíjená Knockout City je po čertech zábavná vybíjená 7

Knockout City

Představte si multiplayerovou střílečku z pohledu třetí osoby s hrdiny v okázalém oblečení. Odstraňte všechny možné zbraně. Přimíchejte oslňující paletu barviček a přidejte míče na vybíjenou.

Biomutant – tak na tohle se vyplatilo čekat Biomutant – tak na tohle se vyplatilo čekat 9

BIOMUTANT

Několik let slibované RPG Bimutant s překrásným, avšak zdevastovaným světem. Konečně se finální verze hry dostala ven a v této recenzi zjistíme, jak moc se vyplatilo čekat na nejednou odložený titul.

Hood: Outlaws & Legends je horký adept na nejhorší hru roku Hood: Outlaws & Legends je horký adept na nejhorší hru roku 3

Hood: Outlaws & Legends

Nikdo toho od Hood: Outlaws and Legends asi moc nečekal. Ovšem i tak dokázal překvapit, bohužel v tom špatném slova smyslu a z stává se z něho horký adept na nejhorší hru roku.

New Pokémon Snap je výborná oddechovka z milovaného světa New Pokémon Snap je výborná oddechovka z milovaného světa 7

New Pokémon Snap

Jste fanoušci pokémonů a netrpělivě vyčkáváte oznámení, kdy vyjde remake čtvrté generace? Čekání si můžete zkrátit novým spin-offem, který vyšel na Nintendo Switch – New Pokémon Snap.

Balan Wonderworld není tak strašný, jak se říká Balan Wonderworld není tak strašný, jak se říká 4

BALAN WONDERWORLD

Přiznáme se, do této příšerné hry, která se stala novým měřítkem toho, jak moc se můžou věci pokazit, jsme se zamilovali. Jedná se tedy o velmi masochistickou lásku, ale je to tak.

Resident Evil Village - Recenze Resident Evil Village - Recenze 9

Resident Evil 8: Village

Série Resident Evil je tu s námi již 25 let a Capcom se nás snaží přesvědčit, že má stále co nabídnout. A víte co? Opravdu nás přesvědčil.

NieR: Replicant ver.1.22474487139... - Co remaster přináší kromě dlouhého názvu? NieR: Replicant ver.1.22474487139... - Co remaster přináší kromě dlouhého názvu? 7

NieR Replicant ver.1.22474487139…

NieR: Replicant ver.1.22474487139… nám připomíná kořeny série NieR, a přináší tento 11 let starý titul novým divákům.

MLB the Show 21 je krásná ukázka, jak by se měly dělat sportovní hry MLB the Show 21 je krásná ukázka, jak by se měly dělat sportovní hry 7

MLB The Show 21

Baseball sice není nejoblíbenější sport u nás, ovšem MLB the Show 21 ukazuje, jak by se měla dělat správná sportovní hra.