Proč nechcete být kamarádem prasátka Peppy - My Friend Peppa Pig Proč nechcete být kamarádem prasátka Peppy - My Friend Peppa Pig 4

My Friend Peppa Pig

My Friend Peppa Pig měla být úžasná hra pro děti, ale stala se spíše noční můrou, na kterou dlouho nezapomeneme.

Velký bratr je mrtev, ať žije agent Duha - recenze In Sound Mind Velký bratr je mrtev, ať žije agent Duha - recenze In Sound Mind 7

In Sound Mind

Legendární internetový hudebník The Living Tombstone se podílel na tvorbě hororové indie hry. Z celého týmu sice odvedl nejlepší práci, ale i tak je výsledek zajímavý a mysteriózní.

Recenze GTA: The Trilogy. Pokud to chcete dělat takto, raději nedělejte nic! Recenze GTA: The Trilogy. Pokud to chcete dělat takto, raději nedělejte nic! 3

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

Ikonické díly Grand Theft Auto se nám vrátily v naleštěném kabátku, s úžasnou a zábavnou hratelností a s momenty, které jsme všichni v našich dětských letech milovali. To byl ale jen sen!

Proč jsou simulátory nedodělané? Nedostatky viditelně odkrývá nejen Bus Simulator 21 Proč jsou simulátory nedodělané? Nedostatky viditelně odkrývá nejen Bus Simulator 21 6

Bus Simulator 21

Z okrajového žánru se simulátory postupně posouvají, hraje je čím dál více hráčů, a tudíž se i více prodávají, leč po stránce kvality často zaostávají. Jejich nedostatky odkrývá nejen tato hra.

Call of Duty: Vanguard je ukázkou špatně provedené práce Call of Duty: Vanguard je ukázkou špatně provedené práce 5

Call of Duty: Vanguard

Call of Duty: Vanguard má vysoké ambice. Ty ale nezvládl naplnit ani po standardy série. Kampaň, multiplayer i zombie mód nepřinášejí nic svého, nic zapamatováníhodného. Tohle se zkrátka nepovedlo.

Battlefield 2042 selhal na plné čáře Battlefield 2042 selhal na plné čáře 4

Battlefield 2042

Návrat do moderní války a novodobého konfliktu nám měl připomenout ty nejlepší léta Battlefieldu. Co nám ale dokázal, je to, že ty nejlepší léta jsou už dávno, dávno za námi.

Tahle planeta bude naše! - Recenze The Riftbreaker Tahle planeta bude naše! - Recenze The Riftbreaker 9

The Riftbreaker

Kombinace pečlivého managementu, věžkování a vyhlazování planety. To je The Riftbreaker. Pokud vám Factorio příjde nudné a potřebujete se vyřádit na nebezpečných hordách, tak mrkněte na tuto recenzi.

Mario Party Superstars ničím nepřekvapí, ale dobře zabaví Mario Party Superstars ničím nepřekvapí, ale dobře zabaví 7

Mario Party Superstars

Další Mario Party je tady, a opět vybočuje od tradičního číslování dílů se jménem Mario Party Superstars. Pojďme se tedy podívat, jak tato kompilace toho nejlepšího z minulých dílů dopadla.

Proč byl Quake revoluční a recenze nově vylepšeného originálu Proč byl Quake revoluční a recenze nově vylepšeného originálu 9

Quake (Enhanced)

Quake je hra, která si právoplatně vysloužila pověst klasiky. Letos už je to 25 let, co s námi tato série je, a tak se pojďme podívat, čím byla tenkrát revoluční.

Na Riders Republic si měl vzít Ubisoft více času - Recenze Na Riders Republic si měl vzít Ubisoft více času - Recenze 7

Riders Republic

Hledáte adrenalinový zážitek, který vás nechá si vyzkoušet všemožné extrémní sporty a závodní disciplíny v otevřeném světě? Přesně to nabízí Riders Republic od Ubisoftu.

Je NBA 2K22 nejlepší sportovní hrou roku? Je NBA 2K22 nejlepší sportovní hrou roku? 7

NBA 2K22

Sporotvní hry dokáží být velice kontroverzní. Můžeme i pozorovat určité změny v obsahu her a větší důraz na mikrotransakce. Kdo by ale řekl, že zrovna NBA půjde naproti fanouškům?

Escape Simulator dokazuje, že i únikovky mohou být kvalitní Escape Simulator dokazuje, že i únikovky mohou být kvalitní 8

Escape Simulator

Často se stává, že jsou logické hry založené na konceptu únikovek krátké, nezajímavé a nepromyšlené. Teď ale přichází Escape Simulator, který těmto negativům říká velké „NE“.