Nejlepší bojovka současnosti? Tekken 7 vrací úder Nejlepší bojovka současnosti? Tekken 7 vrací úder 8

TEKKEN 7

Už to je 6 let, co vyšel poslední díl Tekken série. Proč ale, oproti konkurenci, nevyšlo pokračování? A jak je na tom kvalita hry i po tolika letech? Recka sice přichází později, ale přece jen.

Harvest Moon: One World je ostudou farming simulátorů Harvest Moon: One World je ostudou farming simulátorů 2

Harvest Moon: One World

Tento velice nedopečený kousek bohužel moc úspěchu nesklidil. Pojďme se podívat, co se stane, když spojíte pomalé tempo, špatnou optimalizaci a slabou hratelnost dohromady.

Nedodělaná hra se skvělými nápady - Lost Words: Beyond the Page - Recenze Nedodělaná hra se skvělými nápady - Lost Words: Beyond the Page - Recenze 6

Lost Words: Beyond the Page

Zajímavé příběhy a kreativní vyprávění jsou silnou stránkou indie her. Často však narazí na jiné nedostatky, a právě tak je tomu v případě Lost Words: Beyond the Page.

Stronghold: Warlords mohl být super, ale zaspal dobu Stronghold: Warlords mohl být super, ale zaspal dobu 5

Stronghold: Warlords

Stronghold série je po sedmi letech zpět a tentokrát se podíváme do zemí jihovýchodní Asie. Podařilo se vývojářům po tolika letech napravit reputaci kultovní značky?

Sex a horor k sobě patří? Recenze Lust from Beyond Sex a horor k sobě patří? Recenze Lust from Beyond 4

Lust from Beyond

Po tří letech přichází druhý pokus o spojení erotiky s děsem.. Ve světě Lovecraftovských mimozemských božstev se pokuste přežít uprostřed fanatického kultu.

Nejlepší díl vůbec? Just Dance 2021 s Natylou Nejlepší díl vůbec? Just Dance 2021 s Natylou 10

Just Dance 2021

Jako každý rok tu máme další ročník Just Dance. Zrovna, když se to může jevit jako mrtvá série, přijde tenhle ročník, který by mohl být tím nejlepším dílem v sérii.

Werewolf: The Apocalypse přináší větší utrpení než Stmívání Werewolf: The Apocalypse přináší větší utrpení než Stmívání 4

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood je hra, která nabízí stealth, akci, zajímavý systém proměn na vlka, vlkodlaka a člověka. Na první pohled to vypadá vážně dobře, ale bohužel to moc nedopadlo.

Sea of Solitude: The Director's Cut je nudná krása Sea of Solitude: The Director's Cut je nudná krása 6

Sea of Solitude: The Director's Cut

Ve fantazijním světě pomáhejte děsivým monstrům, aby se přenesla přes své psychické problémy a znovu se stala lidmi.

Jedna z nejlepších beat 'em up? Scott Pilgrim vs. The World: The Game Jedna z nejlepších beat 'em up? Scott Pilgrim vs. The World: The Game 9

Scott Pilgrim vs. The World: The Game

K desátému výročí vydání kultovního filmu se vrací fanoušky oblíbená hra, a to rovnou i se všemi DLC postavami. Máte na to, abyste získali všemi milovanou Ramonu Flowers?

Super Mario 3D World + Bowser's Fury - tentokrát se bude zachraňovat více než jedna princezna! Super Mario 3D World + Bowser's Fury - tentokrát se bude zachraňovat více než jedna princezna! 9

Super Mario 3D World + Bowser´s Fury

Super Mario 3D World je tu sice již podruhé, ale rozhodně nepřichází s prázdnou. Pojďme se tedy podívat, jaké novinky přináší tento port na Nintendo Switch.

Tell Me Why není kontroverzní, ale silně odlišnou adventurou Tell Me Why není kontroverzní, ale silně odlišnou adventurou 7

Tell Me Why

Ačkoli se může zdát, že příběhová adventura s transgender postavou v hlavní roli je pouze propagandistickým hlásáním, Tell Me Why od tvůrců Life is Strange vám odvypráví mnohem hlubší poslání.

Strategie Nebuchadnezzar dokazuje, že zlaté české ručičky stále umí Strategie Nebuchadnezzar dokazuje, že zlaté české ručičky stále umí 8

Nebuchadnezzar

Tato nenápadná strategie, kterou si vzal na starost dvoučlenný tým z Česka, do žánru nevnáší jen svěží vítr, ale i neskutečnou nostalgii.