MotoGP 22 - Brno je zpátky ve hře! MotoGP 22 - Brno je zpátky ve hře! 7

MotoGP 22

Nový ročník MotoGP z dílny italského studia Milestone přinesl několik vylepšení. Vrací se split-screen a přichází historický režim NINE Season 2009. Nabízí ale tolik inovací, aby se vyplatil koupit?

V Eternal Threads jsou nitky osudu nevyzpytatelné V Eternal Threads jsou nitky osudu nevyzpytatelné 7

Eternal Threads

Eternal Threads je těžké označit za ryzí hru, ale pokud se budeme této terminologie držet, tak jde o titul, který by neměli minout všichni fanoušci pomalejších a realističtějších příběhů.

Vampire: The Masquerade Swansong - I upíři mají své detektivy Vampire: The Masquerade Swansong - I upíři mají své detektivy 8

Vampire: The Masquerade - Swansong

Vampire: The Masquerade Swansong, nám zkrátí čekání na pokračování série Bloodline ze stejného světa. Zrecenzujeme si tuto zajímavou detektivní hru z prostředí upírů. Bude to ovšem dostatečná vsuvka?

Tuhle hru hráli maximálně 4 lidi - recenze In Nightmare Tuhle hru hráli maximálně 4 lidi - recenze In Nightmare 4

In Nightmare

Je tohle pokračování příšerného Balan Wonderworldu? Ano, ve své podstatě ano.

Postal 4: No Regerts - Hra horší než Anthem Postal 4: No Regerts - Hra horší než Anthem 0

Postal 4: No Regerts

Postal 4 je tady a dopadl naprosto tragicky. Upozorňujeme, že toto není klasická recenze, ale spíše jen seznam všeho, co je na hře špatně.

We Were Here Forever je další kooperativní trefou do černého We Were Here Forever je další kooperativní trefou do černého 8

We Were Here Forever

Kooperativních her pro dva je na trhu až žalostně málo. O to méně těch opravdu dobrých. Série We Were Here ale ukázala, jak se takové hry mají dělat. Čtvrtý díl na tom není jinak, ale má svá ALE.

The Stanley Parable: Ultra Deluxe The Stanley Parable: Ultra Deluxe 10

The Stanley Parable: Ultra Deluxe

Hra The Stanley Parable: Ultra Deluxe nejen, že dvakrát vkročuje do stejné řeky, ona v ní dokonce plave a dělá si srandu ze všech, kdo se ji bojí. A stejně jako originál to dělá naprosto skvěle.

WWE 2K22 je konečně povedenou hrou - Recenze WWE 2K22 je konečně povedenou hrou - Recenze 7

WWE 2K22

WWE série byla posledních několik let pro mnohé jen velký vtip. Nikdo ani nevěřil, že by se série vrátila, natož ve vylepšeném stavu. Po roční pauze tu ovšem je a máme doopravdy radost.

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origins - Recenze Stranger of Paradise: Final Fantasy Origins - Recenze 6

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin

Hra, která by se dala popsat jako kombinace Dark Souls a Final Fantasy. Zní to jako skvělý nápad, že? To, co hraní Stranger of Paradise obnáší, se vám pokusím přiblížit v této recenzi.

V Teardown budete krást, demolovat a bavit se V Teardown budete krást, demolovat a bavit se 8

Teardown

Nezávislý Teardown po roce a půl opustil předběžný přístup na Steamu a dočkal se verze 1.0. Dočkali jsme se ale my hry, která je hotová a zábavná?

Tiny Tina’s Wonderlands je sice dobré Borderlands, ale špatná hra Tiny Tina’s Wonderlands je sice dobré Borderlands, ale špatná hra 6

Tiny Tina's Wonderlands

Tiny Tina’s Wonderlands je samostatnou iterací v sérii Borderlands, která se snaží být odlišná. Bohužel se jí podařilo zejména nevyužít potenciál, které ji nabídly fantaskní kulisy.

Monster Energy Supercross 5 je stejný jako předchozí díly, ale dá se to Monster Energy Supercross 5 je stejný jako předchozí díly, ale dá se to 6

Monster Energy Supercross - The Official Videogame 5

Bahno, jekot davu, řev krosových motorek a náročná trať před vámi. Tak by se dalo popsat, jaké to je být profesionálním jezdcem motokrosových závodů. V této recenzi se podíváme na MES 5.