Zobrazit vše ve dne 11. 3. 2022

Zvuky v remaku Dead Space vás vtáhnou i vystraší

Gameplay záběry, detaily o zvucích i datum vydání. Předělávka kultovního hororu Dead Space se blíží a vypadá hodně dobře. Došlo také ke srovnání s původní hrou.

Pokémon Legends: Arceus je svěží nádech pro letitou sérii

Pokémon Legends: Arceus je příjemnou změnou v jinak velice standardizovaných zvycích série. Pusťme se do otevřeného světa plného chytání Pokémonů, questů a poutavého příběhu.

Road 96 od autora Valiant Hearts si zahrajete na konzolích

Několikrát oceňovaná adventura Road 96 od autora Valiant Hearts vyjde na další konzole. V srpnu loňského roku se hra z počítačů rozšířila na Switch. Nyní byly potvrzeny verze pro PlayStation a Xbox.

Vyšlo velké příběhové rozšíření Dawn of Ragnarök pro Assassin's Creed Valhalla

Pro Assassin's Creed Valhalla vyšlo velké příběhové rozšíření Dawn of Ragnarök. V něm musí hlavní hrdina Eivor přijmout osud Ódina, severského boha války a moudrosti.

GeForce NOW RTX 3080 nově i s měsíčními platbami

Aktuální GFN Thursday přináší velkou novinku zájemcům o prémiový herní zážitek prostřednictvím členství RTX 3080. Nově totiž bude možné aktivovat si toto členství s měsíční platbou.

TOP 5 Epizoda S1E240

TOP 5 Her, které vás trestají za Easy mode

Jen si to představte, měli jste náročný den a chcete si jen v klidu zahrát nějakou tu hru. Dáte si tak nízkou obtížnost, jenže hra si z vás začne utahovat. Na takové hry se přesně dneska podíváme.

Activision potvrdil Call of Duty: Warzone pro mobily

Hojně spekulovaná mobilní verze Call of Duty: Warzone byla potvrzena. Populární battle royale akce se z počítačů a konzolí skutečně přesune na přenosná zařízení s operačním systémem Android a iOS.

Záchrana metropole a boj s duchy v 18 minutách z GhostWire: Tokyo

Od otce hororových sérií Resident Evil a The Evil Within se na PC a PlayStation 5 koncem března dostane GhostWire: Tokyo, netypická hororová akční adventura z pohledu první osoby.

Blizzard začal testovat Overwatch 2 a brzy pozve první hráče

Po dlouhém čekání přichází dobrá zpráva pro všechny, co čekají na Overwatch 2. Blizzard začal testovat hru a chystá uzavřenou betu na konec dubna pro větší množství hráčů.

Stručně: Ranní zprávičky – pátek 11. března

Gamescom se vrací na výstaviště. Tajemné Keystone od Microsoftu. Niantic kutí nový projekt. Atari koupilo videoherní databázi. Bungie chystá novou značku. Sekání trávy v dinosauřím parku.