Avatar DenisJarosov

Denis Bartek - DenisJarosov Externí redaktor

Denis se nejraději věnuje hrám, které dokáží zaskočit svojí obtížností. Nejčastěji se tedy jedná o souls-like žánr či zákeřné plošinovky. Avšak rád sáhne i po hrách s pořádnou porcí příběhu. Kromě her si také rád posedí u šálku kávy, při kterém se začte do nějaký pěkné knihy. No a také se samozřejmě věnuje psaní, jenž mu dopřává to nejlepší odreagování po náročném dni.

2 roky v redakci
331 publikací
0 recenzí
12 komentářů
Článek Novinka

Vyzkoušejte si historické RPG Expeditions: Rome v demoverzi

Ujměte se role fikční postavy, proveďte ji historickými událostmi a zapište se navěky do historie. Něco takového na vás čeká ve hře Expeditions: Rome, která nyní nabízí 4hodinové demo k vyzkoušení.

Článek Novinka

Ernie Hudson potvrzuje vývoj nové hry ze světa Krotitelů duchů

V roce 2019 jsme se dočkali remasteru původní Ghostbusters videohry z roku 2009. Tomu se sice moc nedařilo, ovšem dle herce Ernieho Hudsona to vypadá, že nová hra z tohoto univerza je již na cestě.

Článek Téma

Velký souhrn z The Game Awards 2021

Texaský masakr motorovou pilou jako onlinovka, příběhovka The Expanse od Telltale, Chivalry 2 s volným víkendem, zběsilá střílečka Evil West, Destiny 2: The Witch Queen, Tchia a další zajímavé tituly.

Článek Novinka

Ve Star Trek: Resurgence budou mít vaše rozhodnutí smysl

Star Trek: Resurgence je adventura z pohledu třetí osoby od bývalých vývojářů ze studia Telltale Games. Můžete se těšit na interaktivní dobrodružství zasazené do období Star Trek: The Next Generation.

Článek Novinka

The Matrix Awakens ukazuje možnosti Unreal Enginu 5

Již dnes si můžete vyzkoušet jaké možnosti nabízí Unreal Engine 5, jelikož je dostupné technologické demo pro The Matrix Awakens. Ponořte se hluboko do Matrixu a vychutnejte si tento unikátní zážitek.

Článek Novinka

Korupce zvaná Break ničí celou Athii a vy jste její jedinou nadějí na záchranu

Fantastická země Athia je v nebezpečí. Sužuje ji nezastavitelná korupce zvaná Break, která ničí vše, co jí přijde do cesty. Jedinou naději na záchranu Athie je dívka z jiného světa jménem Freya.

Článek Novinka

Slitterhead je nová hororovka od tvůrce Silent Hill

Keiichiro Toyama, tvůrce legendární hororové série Silent Hill, se vrací v plné parádě a na letošních Game Awards ukázal trailer na svojí novou hru. Ta je děsivá až kam a nese název Slitterhead.

Článek Novinka

Deskovka na motivy slavného TES: Skyrim již brzy započne svou cestu

Deskoherní studio Modiphius přinese na crowdfundingovou stránku Gamefound deskovou hru The Elder Scrolls V : Skyrim The Board Game, díky níž se opět přeneseme do ledových hor kontinentu Tamriel.

Článek Novinka

Každá vaše schopnost v Dying Light 2 bude mít značný dopad na hru

Tymon Smektala z Techlandu se vyjádřil k odkladu Dying Light 2 na únor příštího roku, a také se zmínil o schopnostech, které bude hlavní postava využívat. Ty budou mít značný dopad na hru.

Článek Drby

Xbox Game Studios chystají nové MMO pojmenované Pax Dei

Na internetu se objevila jistá spekulace o tom, že studio Mainframe chystá pro Xbox Game Studios nové MMO Pax Dei, které se bude hrát kompletně přes cloud, díky čemuž půjde hrát úplně kdekoliv.

Článek Novinka

Might & Magic X: Legacy se vrací zpět do světa živých

Poté, co byl letos v květnu Ubisoft nucen odstranit titul Might & Magic X: Legacy z ochodů, se hra opět vrací do světa živých. Ubisoftu se povedlo vše napravit, a tak se opět můžete pustit do hraní.

Článek Novinka

Hrajte dle svých představ díky velkému množství nastavení v PC verzi Halo Infinite

343 Industries si pro fanoušky série Halo připravili nový trailer zaměřený na PC verzi Halo Infinite. Díky němu se dozvídáme, že hra nabídne velkou škálu nastavení, kterými si ji můžete upravit.