v pátek 20. 5. 2022

Může příslušenství hrát za vás?! - Asus ROG

Kvalitní příslušentsví je důležité pro lepší výsledky ve hře. Dnes se podíváme na příslušenství z dílny Asus ROG a jakou výhodu vám přinesou.

Série 8 · Epizoda 36 · ve čtvrtek 19. 5. 2022

Homer of War

Battlefield zkracuje svůj field, Fall Guys jsou zadarminko a svět God of War navštívil velmi zvláštní host. Připravte se na vzrušující zprávy za posledních 90HODIN!

Série 8 · Epizoda 35 · v pondělí 16. 5. 2022

Známe zasazení Mafia 4 a GTA VI?

Máte rádi horory? Tak to si užijete dnešní epizodu 90HODIN. Tam je dneska jump scarů až až. Teda kromě těch informací ohledně nové Mafie a podíváme se, jak by mohlo vypadat GTA VI...

Série 1 · Epizoda 248 · v neděli 15. 5. 2022

Nejlepší herní plešky

Spousta postav se díky svým mnohdy až extravagantním účesům stala naprosto ikonickými pro svoji hru. Jsou tu ovšem postavy, které ale nemají vůbec žádné vlasy, a i tak dokázaly být ještě více cool.

Série 8 · Epizoda 34 · ve čtvrtek 12. 5. 2022

EA opouští hry FIFA

Byla to dlouhá éra, kterou EA opouští, ale možná dělá dobře? Konec FIFY nutně neznamená konec všeho dobrého! Nové Need For Speed je na cestě, stejně jako Apex Legends na mobily. Máme pestré shrnutí!

Série 5 · Epizoda 32 · ve středu 11. 5. 2022

Nová Mafie v Unreal Engine 5 a Harry Potter na prodej

Dalších 14 dní je za námi, pojďme si spektakulárně shrnout vše důležité. Probereme novinky kolem další Mafie, okomentujeme nerozhodnost Ubisoftu a samozřejmě projdeme prodej licencí Warner Bros.

Série 8 · Epizoda 33 · v pondělí 9. 5. 2022

K čemu Game Pass, hry jsou zdarma...

Vyplatí se platit Xbox Game Pass? Možná pro vás ne. Za to herní společnosti, ty se rádi kupují a Overwatch 2 prý už nikoho nezajímá. Ta doba se zrychluje, naštěstí máme přehled za posledních 90HODIN.

Série 1 · Epizoda 247 · v neděli 8. 5. 2022

TOP 5 - Her, které se vysmály pirátům

Časy se mění a koupě – ať už fyzické, či digitální kopie hry – prostě není v módě. Proto se dnes podíváme na TOP 5 - Her, které se vysmály pirátům.

Epizoda 3 · v neděli 8. 5. 2022

Děláme peckový koncert Mafie a mezinárodní sraz vývojářů, chlubí se Roman Vanke

V dnešním kratším rozhovoru se seznámíte s jedním z organizátorů brněnské akce pro vývojáře Game-Access. Cesta do herního průmyslu je jednodušší, než si myslíte.

v pátek 6. 5. 2022

Ultrawide, který mě přesvědčil! - Viewsonic VP3481a

Vybírat monitor je docela složité, protože silně záleží na tom, co na počítači děláte. Dnes se podíváme na skvělý ultrawide, který vás dost možná přesvědčí tuto kategorii monitorů vyzkoušet.

Série 8 · Epizoda 32 · ve čtvrtek 5. 5. 2022

Neuvěřitelný vír Bulánčí poezie

Kolik rýmů se dá dostat do 90HODIN? Úplně všechny! Pokud ovšem neholdujete poezii, nevěšte hlavu! Máme pro vás spoustu novinek z herní scény, zvláště pokud máte mobily.

Epizoda 2 · v úterý 3. 5. 2022

Polda 7 si už vede lépe než předchozí díl, říká Petr Svoboda ze Zima Software

Nejznámější česká adventurní série Polda si prošla značně trnitým startem, když na ni hned při vydání tvrdě zaútočili piráti. O tom, jak s nimi bojovat jsme mluvili s Pavlem Svobodou ze Zima Software.