Série 8 · Epizoda 76 · před 19 hodinami

Cyberpunk 2 a nová trilogie Zaklínače oznámena

CD Projekt s oznamováními nelení, za to akvizice Activision Blizzard je stále přehazována z jedné strany na druhou. Overwatch 2 už stihlo nefungovat, ale naštěstí naše epizoda funkční - ehm - je.

ve středu 5. 10. 2022

„Automatický remasterovač her“ RTX Remix od Nvidie pod drobnohledem

V nedávném videu jsme se podívali na všechna oznámení od Nvidie v uplynulých dnech. Odděleně se ale vracíme ještě k jednomu, které stojí za vaši pozornost z technologického i herního hlediska.

Série 8 · Epizoda 75 · v pondělí 3. 10. 2022

Stadia byla zabita Googlem

Zvláštní partnerství Epic Games a tvůrců Goat Simulatoru přináší ovoce, zatímco Google Stadia se s námi definitivně loučí. Přichází další epizoda 90HODIN!

Série 1 · Epizoda 267 · v neděli 2. 10. 2022

Největší herní sandály

Téma této TOPky by vás mohlo zaskočit, ale nemějte strach! Název je zcela v pořádku!

v pátek 30. 9. 2022

Klávesnice SPC Gear - kvalitní kousky za rozumnou cenu

Když nám do redakce dorazily klávesnice SPC Gear, divili jsme se, jak můžeme za poněkud nízkou cenu, dostat tak kvalitní kousky. Že to není možné? O opaku vás přesvědčíme v dnešním Hardware testu!

v pátek 30. 9. 2022

Nejlepší počítač pro všechny kreativce? CZC RTX STUDIO PC

CZC nám do redakce poslalo momentálně asi nejsilnější počítač na trhu. Tentokrát ale není určen na hraní, ale pro všechny kreativce na tvorbu videí, hudby, 3D modelů nebo třeba rovnou her.

Série 8 · Epizoda 74 · ve čtvrtek 29. 9. 2022

Lasufova Revolta!

Veletrh E3 se nám v přístím roce vrací, Star Wars hra jednou za 6 měsíců, odklad Skull and Bones a Lasufovo TED talk v dnešní epizodě 90HODIN

Série 5 · Epizoda 42 · ve čtvrtek 29. 9. 2022

Jak dlouho tohle ještě budeme trpět?

Mladík si jde sednout do vězení za zpronevěření GTA VI, zjistíme, jak herní žurnalistika vůbec není stresující a dojde také na herního AVATARa, který podle všeho ohromil nejen Camerona.

ve čtvrtek 29. 9. 2022

Co vše představila Nvidia? DLSS 3.0 a lepší umělá inteligence!

Po dvou letech čekání jsme se konečně dočkali. Je tu nová generace grafických karet od Nvidie. Nejsme tady ale od toho, abychom vám jen vyjmenovali specifikace. Pokusíme se shrnout to nejzajímavější.

v úterý 27. 9. 2022

Za hodně muziky, málo peněz! - Niceboy Hive Podsie 3

Dnes jsme do testu dostali nové bezdrátová sluchátka od Niceboy, konkrétně Hive Podsie 3. Jak si obstáli v našem testu? Podívejte se na dnešní Hw test.

Série 8 · Epizoda 73 · v pondělí 26. 9. 2022

Hry vás dostanou do vězení

Můžete buď hrát, nebo se kvůli hrám dostat do vězení. GTA VI stále řeší problematický únik záběrů, EA zase mění přístup ke svým studiím a Xbox bude v bílé barvě? To si zodpovíme v epizodě 90HODIN.

Série 1 · Epizoda 266 · v neděli 25. 9. 2022

Tyto hry si zaslouží větší pozornost!

Připravili jsme si pro vás pár herních klenotů, o kterých jste možná slyšeli, ale přesto mohly ujít vaší pozornosti. Přinášíme soupis TOP 5 her, které si zaslouží větší slávu!