Specialisté na horory z Bloober Teamu uzavřeli smlouvu se Sony

Polské studio Bloober Team uzavřelo se Sony důležitou licenční a distributorskou smlouvu, která se týká distribuce některých titulů v novém distribučním systému.

Konami vydělává spoustu peněz, i když neplní přání hráčů

Metal Gear, Silent Hill, Castlevania... Co by hráči dali za nové díly těchto známých značek. Je více než pravděpodobné, že by se skvěle prodávaly. Japonská společnost Konami je ale nepotřebuje.

Sega má naplánované nové hry, remaky i remastery

Společnost Sega v současném fiskálním roce očekává výrazné zvýšení tržeb z videoher. V tomto segmentu rostly firmě tržby už loni. Od následujících měsíců si ale Sega hodně slibuje.

Max Payne 3 se dočká nového vydání soundtracku

Při příležitosti 10 let od vydání třetího dílu série Max Payne hodlá Rockstar Games vydat výroční edici oficiálního soundtracku, která nabídne i několik dosud nevydaných skladeb.

Z Fortnite se díky editoru Unreal Enginu 5 má stát Roblox

Vytváření obsahu do Fortnite prostřednictvím editoru Unreal Enginu 5 bude možné ještě v letošním roce. V Epicu si dali za úkol umožnit zájemcům vytvářet velmi kvalitní herní obsah.

Demake Horizon Zero Dawn vás vrátí do éry PS1

Horizon Zero Dawn i pokračování Horizon Forbidden West se řadí mezi propracované a detailní hry. O to zajímavější je se podívat na demake prvního dílu, který nás vrací do éry PS1.

Nové DLC do Age of Empires 3: DE přidá režim s důrazem na ekonomiku

Rytíři Středomoří se stane Itálie a Malta, dvojice národů se přidává k hratelným civilizacím v real-time strategii Age of Empires 3: Definitive Edition. Nový dodatečný balíček vyjde už brzy.

V Two Point Campus si užijete i špionážní školu

Součástí kampusu v nadcházející manažersko-budovatelské strategii bude i špionážní škola. V netradiční třídě studenti obléknou fešné kabáty. Zajímá vás, co se budou učit?

Kao The Kangaroo představuje přátele a rodinu

Minutu dlouhý gameplay trailer se zaměřil na představení přátel a rodiny nebojácného klokana. Kao při svém dobrodružství bude potřebovat pomoc a podporu. Na koho se může spolehnout?

Nové ovladače AMD přinesou vyšší výkon pro hry na DirectX 11

AMD ukázalo nové preview ovladače, které slibují vyšší výkon u her s rozhraním DirectX 11. A díky aktualizaci RSR bude možné doostřit obraz dle libosti. Podívejte se.

Tvůrci Genshin Impact představují Zenless Zone Zero

V čínském studiu při vylepšování a obohacování fenomenálně úspěšného bezplatného akčního RPG titulu Genshin Impact (od září 2020 měla hra vydělat přes 3 miliardy dolarů) připravují druhý projekt.

Koncepty z next-gen survivalu ve světě Duny

Pokud není vaším šálkem kávy 4X real-time strategie, ale přesto byste chtěli zavítat do světa Duny, tak Funcom chystá novou generaci survivalu zasazeného do otevřeného světa plného písku.