Syberia: The World Before odložena na rok 2022

V pátek na PC měla vyjít Syberia: The World Before, zatímco verze pro konzole měly dorazit během roku 2022. Nehledě na ujištění v posledním gameplay traileru došlo k odkladu.

O novém Dragon Age uslyšíme příští rok, hra je zaměřená na singleplayer

Ani na The Game Awards nejspíš z nového Dragon Age od BioWare nic neuvidíme. Alespoň bylo potvrzeno, že je hra zaměřená na singleplayer. Navíc tu máme dvě nové povídky z Thedasu.

Lid Amaluru nemá klid. S prvním rozšířením Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning přichází nová hrozba

Vydavatelská společnost THQ Nordic a vývojářské studio KAIKO si pro hráče Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning připravili vánoční dárek. Remasterovaná edice akčního RPG obdrží první rozšíření.

Velký patch vylepšuje Diablo 2: Resurrected a přináší nové funkce s DLSS

Blizzard zveřejnil první velký patch pro Diablo 2: Resurrected. Aktualizace 2.3 přináší četná vylepšení hratelnosti, grafiky a přístupnosti. Majitelé PC verze potěší podpora technologie DLSS.

Terminator: Resistance Annihilation Line DLC nabídne další část příběhu

Tak už víme, na co před časem vábila společnost Reef Entertainment. Nejde o novou hru, nýbrž o první velký dodatečný balíček pro PC a PlayStation 5 verze first-person střílečky Terminator Resistance.

The Stanley Parable: Ultra Deluxe se snad konečně blíží

Nová verze populární indie hry, která vychází z modu pro Half-Life 2, má po několika odkladech vyjít začátkem příštího roku. Očekávat můžeme nový obsah, různá vylepšení i změnu herního enginu.

DOOM Eternal a jeho Horde mód je nyní o něco bohatší

Povedený Horde mód nově zpestřili další takzvaní Bounty démoni a bonusová mezikola. Beze změn nezůstal ani režim Battlemode a do hry zavítal také nový skin vycházející z prvního dílu série Quake.

The Game Awards 2021: Hlasovat můžete o nejlepší hře roku

Hráči z celého světa mohou svými hlasy rozhodnout o hře roku 2021, která bude za týden vyhlášena na The Game Awards 2021. Vede Halo Infinite. Plus kompletní nominace.

Brutální boj a parkourové dovednosti v herních záběrech z Dying Light 2

Existuje jen jeden způsob, jak přežít zombie apokalypsu ve hře Dying Light 2: Stay Human, a to pomocí lsti, smrtících pohybů a parkouru. Podívejte se na nové gameplay záběry.

Temný chrám v teaseru Project 8 od tvůrců Frostpunku

V polském týmu 11 bit studios vedle očekávaného pokračování mrazivé strategie Frostpunk vzniká tajemný Project 8, který se nám ukazuje skrz krátký teaser trailer.

Quake se dočkal oficiálního Horde režimu

Tvůrci Wolfensteina ze studia MachineGames znovu rozšířili klasickou střílečku, tentokrát o Horde režim pro 4 hráče. K dispozici je také nový addon a hrst oprav a vylepšení.

Příšery z lesa jsou zpět. Děsivý trailer přináší datum vydání Sons of the Forest

Po několika letech čekání konečně přichází datum vydání pokračování úspěšného survivalu The Forest. Sons of the Forest se z letošního roku přesunulo na ten následující.