F1 2021: Deluxe Edition láká na ikonické piloty, včetně Senny a Schumachera

Ayrton Senna a Michael Schumacher jsou zařazeni mezi ikonické jezdce Formule 1, kteří budou součástí připravovaných závodů F1 2021 od společností Codemasters a EA Sports.

Za necelé dvě hodiny Bulánci 2.0 vybrali 500 tisíc korun

Pokračování kultovních Bulánků je zachráněno. Za pouhou hodinu a 45 minut se vybralo požadovaných půl milionu korun, aby Bulánci 2.0 mohli vzniknout. Jde o nejrychlejší videoherní projekt Startovače.

Brutální Chivalry 2 zve hráče do veřejné bety

Koncem měsíce si všichni zájemci mohou vyzkoušet krvavou středověkou multiplayerovou akci Chivalry 2 s podporou hraní napříč platformami. K dispozici bude několik odlišných map a herních módů.

Legendární Bulánci se po 20 letech vrací ve velkém stylu: 3D válka polštářů pro PC i konzole

Je to už dlouhých dvacet let, co tuzemské hráče pohltila česká freeware hra Bulánci. Ve své době byste asi nenašli hranější hru na hodinách informatiky. Nyní se Bulánci vracejí v plné parádě.

Bývalí tvůrci z Blizzardu, Epicu a BioWare chtějí revoluci v RPG

Studio Lightforge Games se hodlá zaměřit na vývoj revolučního RPG a mezi jeho zakladatele patří vývojáři ze studií jako je Blizzard Entertainment a Epic Games. Co od nich můžeme očekávat?

Roblox pokračuje v rozšiřování masivní hráčské základny

Roblox se už dlouho řadí mezi nejoblíbenější hry na světě. Za téměř patnáct let své existence má miliony fanoušků a množství tvůrců vyrábějící nový a mnohdy zajímavý obsah.

Nové podrobnosti o příběhu Dying Light 2

Čekání na nové gameplay záběry ze zombie survivalu Dying Light 2 se rozhodl Techland fanouškům zkrátit zveřejněním nových podrobností v rámci odpovědí na otázky komunity.

U tvůrců Wolfensteina se rozběhl vývoj hry Indiana Jones

Z životopisu jednoho z vývojářů studia MachineGames se dozvídáme, že se rozběhl vývoj hry Indiana Jones. Rik Niewdorp aktualizoval svůj profil. Na jaké dobrodružství se můžeme těšit?

Karetní hra Pixel Tactics vymění stůl za monitor

Deskové hry podle videoher už jsme tu měli. Co takhle zkusit něco trochu jiného a udělat videohru podle deskovky? Přesně o to se pokouší D. Brad Talton Jr. se svojí karetkou Pixel Tactics.

The Division Heartland je bezplatná survival střílečka

Hrstka vyvolených hráčů začala o víkendu testovat dosud nepředstavenou novinku od Ubisoftu. O The Division Heartland se dozvídáme první zajímavé detaily, včetně slov hlavní designérky hry.

Plné využití DualSense ve hrách pro PS5. Vývojáři promluvili o detailech

Vývojáři her Ratchet & Clank: Rift Apart, Subnautica: Below Zero, Ghostwire: Tokyo, Life is Strange: True Colors, Scarlet Nexus a Kena: Bridge of Spirits prozradili podrobnosti.

Ambiciózní Highrise City chce být evolucí Cities: Skylines a SimCity

Nová ekonomická strategie vám umožní postavit obří metropoli. Vývojáři slibují moderní pojetí žánru obohacené o komplexní ekonomiku založenou na zdrojích. Highrise City nabídne náročnou hratelnost.