LOGO

Playerunknown's Battlegrounds překročilo na Steamu hranici 8 miliónů prodaných kopií!

Ještě na konci tohoto měsíce - 29. srpna bychom se měli dočkat nového survival módu do Fortnite.

Do Friday the 13th byla přidána nová mapa i s novým Jasonem. A můžete si také zakoupit DLC s plaveckými oblečky za 4 dolary.

H1Z1 mění s novou aktualizací i název. Teď hru budeme znát jako Just Survive.

Je to pravda. Nová mapa hry Rainbow Six Siege je zasazena do starého zábavního parku.

Yakuza 6 v Severní Americe a Evropě vyjde 20. března 2018.

Vyšlo další rozšíření do Cities: Skylines. Tentokrát do vašeho města přidává koncerty.

Byla představena ultimátní verze Spintires.

Vyšel nový trailer na Kingdom Come: Deliverence!

Do hry Arms pro Nintendo Switch přibyde další postava společně s novou mapou.

Magazín

O We Happy Few se od svého oznámení přestalo na poměrně dlouho dobu mluvit. Hra pobývala v Early Accessu a všichni čekali na konečné datum vydání. Čekání je ale nyní u konce, jelikož už víme, kdy si hru budeme moci vychutnat v plné verzi. S blížícím se datem ale cena stoupá poměrně vysoko. Více »

Skiny jsou součást téměř všech dnešních her. Vyjímkou nově nebude ani Space Engineers. Přidané budou v novém updatu spolu s padáky a upraveným feedbackem pro hráče. Více »

Není žádným tajemstvím, že se chystá Deluxe edice Life is Strange: Before the Storm. Dosud se ale stále stoprocentně nevědělo, co všechno nám tato edice nabídne, a zda to vůbec bude mít cenu. Nyní to už ale víme. Jste-li doopravdickým fanouškem Life is Strange, říkám vám, že Deluxe edici budete téměř jistě chtít mít! Více »

Exzore: The Rising je fantasy akční open-world RPG, které láká především příběhem, pohlednou grafikou v Unreal Enginu 4 a zcela novým pojetím dovedností. Slibuje nám 60+ hodin zábavy. Více »

Vývojáři se rozhodli vydat trailer zaměřující se zejména na rodiče hlavního hrdiny, ale odhalili i další věc. Na co se můžeme těšit? Více »

Handtracking od Oculusu? Dokonce se vyrovná i HTC Vive.

Novinka publikována ve čtvrtek 17. 8. 2017 - 09:10 19

Oculus nám ukázal, jak by mohl vypadat jejich sledování pohybu rukou. Máme se na co těšit? Vyrovná se HTC Vive? Budoucnost Oculusu vypadá dobře! Více »

I když je Minecraft pro mnohé z nás úžasná hra, musíme si přiznat, že její grafika není zrovna nejlepší. To se pokouší změnit jeden z nových členů Mojang týmu, Jasper Boerstra, který kompletně předělává textury hry. Více »

V rámci akce, kterou CZC připravilo na svém obchodu, jsme pro vás vybrali TOP 5 nejlepších věcí, které nás zaujaly a které si myslíme, že by mohly zaujmout i vás! Více »

For Honor má dost svých fanoušků, kteří se ke hře stále vracejí. Vývojáři ale dělají vše pro to, aby se hrála ještě více. A podpoří to například již třetí sezóna, která započala právě dnes 15. srpna! Hra se tak rozrostla o dva nové hrdiny, mapy a je toho mnohem víc. Více »