Apple lhali. Fortnite se na App Store nevrátí, říká šéf Epicu

Přestože soudní jednání, které proběhlo začátkem měsíce, dopadlo pro Epic alespoň trochu pozitivně, Apple z něj vyšel mnohem lépe. Ten se navíc rozhodl, že Fortnite na App Store rozhodně nevrátí.

Rozhodl se Rockstar cenzurovat Grand Theft Auto 5?

Na PlayStation Showcase byl ukázal trailer na remaster verzi GTA 5. Ten nesklidil zrovna dobré ohlasy a nyní si jeden fanoušek všiml, že v něm některé věci schází.

First Class Trouble připomíná hit Among Us

Po spuštění v předběžném přístupu míří dedukční party hra pro šest hráčů na konzole PlayStation 5 a PlayStation 4. Co First Class Trouble nabízí? Jde o realističtější Among Us.

Titanfall je součástí naší DNA, ujišťuje nás studio Respawn

Komunitní manažer Respawnu se odmítavě vyjádřil k vidině právě probíhajícího vývoje Titanfallu 3, načež se ozvalo samotné studio s tvrzením, že série je v samém jádru DNA jejích tvůrců.

DLSS od Nvidie zlepšuje plynulost ve více než 100 hrách. Blíží se DLAA

Umělá inteligence od Nvidie se rozrůstá. Společnost se pochlubila, že technologii DLSS podporuje dalších 28 her. Mezitím dorazily nové ovladače a o pozornost se hlásí DLAA.

PC vs. PS5 vs. PS4 verze Kena: Bridge of Spirits

Jaký je rozdíl mezi jednotlivými verzemi malebné akční adventury Kena: Bridge of Spirits, která vyšla na PlayStation 5, PlayStation 4 a PC? Analýzu přinášejí první videa.

Jurassic World Evolution 2 slibuje autentický zážitek

Nový vývojářský deník přibližuje kampaň a herní mód Chaos Theory. V obou částech hry tvůrci usilují o co největší věrnost filmové předloze a univerzu Jurského parku a Jurského světa.

Zombíci napadli Vatikán ve střílečce World War Z: Aftermath

Na PC, PlayStation a Xbox vyšla definitivní reedice střílečky World War Z, což nám připomíná launch trailer ukazující, jak hordy zombílů útočí na Vatikán. Co dalšího je nového?

Overwatch 2 přichází o dalšího hlavního vývojáře

Ze společnosti Blizzard odchází další důležitý člověk. Chacko Sonny působil jako výkonný producent Overwatch 2, v následujících dnech ale z týmu odejde.

Diablo 2: Resurrected ve velkolepém traileru. Bude do hry přidán nový obsah?

Vystupuje v něm herec Simu Liu, kterého můžete znát z nedávno uvedeného filmu Shang-Chi a legenda o deseti prstenech od Marvelu. Mezitím se mluví o novém obsahu, který by mohl později dorazit.

Nová operace Counter-Strike: Global Offensive uvádí staré známé

Operation Riptide nabízí nové komunitní mapy, skiny zbraní, samolepky, nášivky nebo typy misí. Mezi skiny postav pak najdeme povědomé tváře, které se objevily již v Counter-Strike 1.6.

Nejúspěšnější videohrou všech dob je Minecraft

Před necelými 10 lety vytvořilo studio Mojang kostičkový projekt, který se zapsal do videoherní historii. Minecraft je nejúspěšnější videohrou všech dob. Kolik hra vydělala v roce 2020?