Call of Duty: Modern Warfare 2 má předčasný přístup do kampaně

Všichni s předobjednávkou digitální verze Call of Duty: Modern Warfare 2 si zahrají příběhovou kampaň pro jednoho hráče dříve, mohou ji dohrát a být plně připraveni na multiplayer.

Později si zahrajeme i českou adventuru 1428: Shadows over Silesia

Odkládají se nejen velké zahraniční hity, ale také menší české projekty. V případě temné akční adventury 1428: Shadows over Silesia ale nepotřebuje Petr Kubíček tolik času.

Game Pass: Druhá srpnová várka her přináší Immortals Fenyx Rising

Konec letních prázdnin mohou předplatitelé Game Passu trávit ve společnosti akční adventury Immortals Fenyx Rising, taktické strategie Commandos 3 – HD Remaster nebo narativním baristickém simulátoru.

Dříve vydaná DLC pro Crusader Kings 3 budou dvakrát dražší

Společnost Paradox Interactive je známá drsnou politikou dodatečných balíčků, které dohromady mnohonásobně převyšují cenu samotné hry. Teď oznamuje zdražení DLC.

Ve Fortnite začal velký crossover s Dragon Ball

V battle royale hitu Fortnite začal dříve avizovaná crossover s Dragon Ball. A jde o velkou událost, která je větší, než naznačovaly nedávné úniky. Představení doprovázejí videa.

Sony spolupracuje s bývalými tvůrci Until Dawn

Sony se při vývoji exkluzivit nespoléhá pouze na svá studia, ale také na externí týmy, s kterými navazuje spolupráci. Tento vztah se před akvizicí osvědčil mimo jiné u Insomniac Games.

První sezóna bojovky MultiVersus je lákavá

Tak to oficiálně začalo. Arkádová bojovka MultiVersus včera odstartovala první sezónu a pozvala do zábavného zápolení všem možných i nemožných hrdinů hráče z počítačů i konzolí.

Disney a Marvel Games uspořádají prezentaci chystaných her

Společnost Disney na září letošního roku chystá prezentaci zaměřenou na připravované hry od Disney & Pixar Games, Marvel Games, Lucasfilm Games a 20th Century Games.

V Medieval Dynasty můžete mít potomky a dědice

Komunita kolem středověkého survivalu Medieval Dynasty se raduje, dočkala se dlouho očekávaného systému dědictví, který umožňuje mít potomky a dědice. Zjistěte více.

Demoliční derby z Wreckfestu vyjde na mobily

Demoliční derby a arkádově laděnější závody Wreckfest od veteránů série FlatOut si užijí i majitelé chytrých telefonů a tabletů s operačními systémy Android a iOS.

Už ani Deliver Us Mars nevyjde v letošním roce

Co se to zase děje? Po odkladech způsobených pandemií koronaviru tady máme novou vlnu odkladů na další rok. Přidává se k nim sci-fi dobrodružství na rudé planetě.

Dáte podruhé šanci remaku XIII?

Remake kultovní komiksové akce XIII, který vyšel na konci roku 2020, se opravdu nepovedl. Vydavatelská společnost Microids nechce hráčům zůstat nic dlužná a chystá novou verzi.