Kalendář hráče: Nejzajímavější hry září 2022

Hola, hola, škola volá! A společně s novým školním rokem přicházejí i nejzajímavější měsíce roku z pohledu vydávání her. Co nás čeká během devátého měsíce roku 2022?

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry srpna 2022

Imigrační úředník. Ředitel nevšedního kampusu. Posedlý beránek. Neohrožený lovec v divočině. Poťouchlý náctiletý gangster. Spider-Man. Mimozemšťan s anální sondou...

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry července 2022

Pokud neprahnete po veleznámých hrách a zajímáte se o menší, ale zajímavé tituly, tak v červenci si přijdete na své. V takovém případě totiž neplatí letní okurková sezóna.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry června 2022

Letní měsíce jsou brány jako ty, kdy vychází méně důležité hry, které by v hlavních měsících roku zapadly. Letošní červen nebude výjimkou, ale několik zajímavých kousků se přesto najde.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry května 2022

Pokud vás neunesly čarodějnice, případně jste sama neodletěla na koštěti, tak vás vřele vítáme u pátého Kalendáře hráče roku 2022. Společně se vypravíme do různých světů.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry dubna 2022

Čtvrtý měsíc letošního roku se řadí mezi ty méně zajímavé. I když několik lákavých titulů se najde, včetně příchodu očekávaného pokračování české kultovní point-and-click adventury.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry března 2022

Juhů, další měsíc a další hry! Ve stejném duchu, ve kterém se nesl videoherní začátek roku, hodlají vývojáři pokračovat i nadále.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry února 2022

Držte si peněženky a platební karty. Je tady únor a s ním přichází řada očekávaných her, které se vyplatí koupit. V průběhu měsíce budeme přežívat ve městě zamořeném zombíky i pokračovat s Aloy.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry ledna 2022

Vítejte v roce 2022. Předešlých dvanáct měsíců bylo zajímavých, přesto po nich zůstala menší pachuť v podobě řady odložených her. Dobrá zpráva, dočkat bychom se jich měli v následujících měsících.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry prosince 2021

Poslední měsíc roku 2021 je tady! Vzpomínat se na něj bude rozporuplně. Kromě mnoha odkladů očekávaných her dorazily některé tituly v mizerné kvalitě. Jak to bude v prosinci?

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry listopadu 2021

Zima se blíží. Zatopte si v kamnech a vydejte se na nová dobrodružství ve videoherním světě, který i přes zmatek po celém světě nabízí nové a zajímavé hry. Jaké to jsou?

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry října 2021

Začal podzim a s ním i nejdůležitější měsíce roku z pohledu vydávání her. Desátý měsíc aktuálního kalendářního roku nevypadá zle a přinese několik zajímavostí, které udělají hráčům radost.