Právě probíhající soutěže
Této soutěže se zatím neúčastníš

Vyhrajte CZC PC Knight GC103 a CZC Bastion GX600

Hrajete Indian Arcade a nasbírali jste dostatek bodů? Získejte nadupanou herní sestavu anebo židli v naší super soutěži! CZC.cz Vám k tomu přihodí i super swag!

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

PlayStation 4 + Fortnite a BLACKHOLE

Je libo novou herní konzoli? Na PlayStation 4 vás čekají ty nejlepší pecky současnosti, včetně FORTNITE. A přihodíme k tomu i BLACKHOLE!

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Death Stranding pro PlayStation 4

Vyhrajte plnou verzi hry Death Stranding ve fyzické kopii pro PlayStation 4. Novátorsky pojatý titul od Hidea Kojimy nesmí chybět v knihovně každého správného hráče!

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Vyhrajte NEO herní příslušenství CONNECT IT

Pokud chcete zazářit, potřebujete pořádné herní vybavení. Jaké to štěstí, že máme geniální sety klávesnice a myši pro všechny hráče od Connect IT!

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Získejte Herní Kupony v hodnotě 2000 Kč

Vyberte si z nepřeberného množství oficiálních herních kupónů: ať už to bude Blizzard peněženka nebo Paysafe Card, víte, na koho se obrátit!

Do konce zbývá
Ukončené soutěže

Nic tu není :(

Jak fungují soutěže?

Každý den odměňujeme Kdykoliv přijdeš na stránku Indiana, komentuješ, máš vyplněný profil a snažíš se s námi budovat super komunitu - získáváš body za aktivitu.

Máme různé dárky Naši partneři s námi připravují různé soutěže, ve kterých můžete získat zajímavé ceny. Stačí se do soutěže přihlásit, zodpovědět správně otázku a vyměnit své body za “vstupy”. Kolik vstupů máš, tolikrát máš větší šanci na vylosování.

Každý má šanci Naše soutěže jsou připravovány tak, aby každý měl šanci. I ten, kdo se právě zaregistroval. Je ale důležité respektovat naše pravidla a základní podmínky, které považujeme za správné. Podvodné účty vyřazujeme. Soutěže jsou u nás doplňkem a odměnou pro komunitu, která s námi celé roky je.