Právě probíhající soutěže
Této soutěže se zatím neúčastníš

Soutěž o disk řady WD_BLACK SN750 s eSuba

Vyhrajte v naší soutěži s eSuba NVMe disk WD_BLACK™ SN750 o velikosti 500 GB, který vás PC posune na novou úroveň.

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Soutěžte o bezdrátová sluchátka Logitech G Pro X

Vyhrajte bezdrátová sluchátka Logitech G Pro X, která nabízí skvělý výkon a perfektně se tak hodí pro každodenní nošení nebo i pro sportování - sluchátka byla totiž navržena ve spolupráci se sportovci po celém světě!

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Vyhrajte roztomilou hříčku Skully

Soutěžte o novou plošinovkou hříčku v pohádkovém prostředí s názvem Skully. Prozkoumejte společně se stejnojmenným hrdinou - nebo lépe řečeno lebkou? - celý ostrov a pomozte záhadnému božstvu ve válce, kterou rozpoutali jeho sourozenci.

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Soutěžte o klávesnici Razer Huntsman Mini a podložku Razer Gigantus V2

Vyhrajte klávesnici v minimalistickém formátu Razer Hutsman Mini s nejmodernějšími optickými snímači a k tomu kvalitní podložku Razer Gigantus V2, která vám pokryje skoro celý stůl.

Do konce zbývá
Ukončené soutěže

Jak fungují soutěže?

Každý den odměňujeme Kdykoliv přijdeš na stránku Indiana, komentuješ, máš vyplněný profil a snažíš se s námi budovat super komunitu - získáváš body za aktivitu.

Máme různé dárky Naši partneři s námi připravují různé soutěže, ve kterých můžete získat zajímavé ceny. Stačí se do soutěže přihlásit, zodpovědět správně otázku a vyměnit své body za “vstupy”. Kolik vstupů máš, tolikrát máš větší šanci na vylosování.

Každý má šanci Naše soutěže jsou připravovány tak, aby každý měl šanci. I ten, kdo se právě zaregistroval. Je ale důležité respektovat naše pravidla a základní podmínky, které považujeme za správné. Podvodné účty vyřazujeme. Soutěže jsou u nás doplňkem a odměnou pro komunitu, která s námi celé roky je.