Právě probíhající soutěže
Této soutěže se zatím neúčastníš

Soutěžte o speciální NVMe SSD disk od Samsungu

Vyhrajte extrémně výkonný SSD disk s kapacitou 1TB od značky Samsung. Stačí zodpovědět otázku a mít trochu štěstí!

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Vyhrajte 1TB SSD disk značky Kingston

Vyhrajte spolehlivý a rychlý SSD disk značky Kingston, který je jako dělaný pro nadupané pracovní i herní stanice!

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Soutěžte o závodní hru RIDE 4

Vyhrajte už čtvrtý díl závodní hry RIDE. Ovládněte silnice na své motorce a ukažte, kdo je pánem silnic. Stačí se zúčastnit naší soutěže a mít trochu štěstí!

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Vyhrajte nejlepší husí hru: Untitled Goose Game

Chtěli jste vždycky terorizovat své sousedy, ale bylo by to moc nápadné? A co to vyzkoušet v husí kůži? Vyhrajte v naší soutěži Untitled Goose Game a udělejte všem ze života pořádné peklo!

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Soutěžte o mini počítač Intel NUC 6i7KYK2

Vyhrajte malý, ale výkonný mini počítač od Intelu, který je vhodný nejen do domácností, ale také do kanceláří nebo škol!

Do konce zbývá
Ukončené soutěže

Jak fungují soutěže?

Každý den odměňujeme Kdykoliv přijdeš na stránku Indiana, komentuješ, máš vyplněný profil a snažíš se s námi budovat super komunitu - získáváš body za aktivitu.

Máme různé dárky Naši partneři s námi připravují různé soutěže, ve kterých můžete získat zajímavé ceny. Stačí se do soutěže přihlásit, zodpovědět správně otázku a vyměnit své body za “vstupy”. Kolik vstupů máš, tolikrát máš větší šanci na vylosování.

Každý má šanci Naše soutěže jsou připravovány tak, aby každý měl šanci. I ten, kdo se právě zaregistroval. Je ale důležité respektovat naše pravidla a základní podmínky, které považujeme za správné. Podvodné účty vyřazujeme. Soutěže jsou u nás doplňkem a odměnou pro komunitu, která s námi celé roky je.