Právě probíhající soutěže
Této soutěže se zatím neúčastníš

Vyhrajte nabití PlayStation peněženky s Days of Play!

Získejte v naší soutěži s Herni-kupony.cz zcela zdarma super kupóny pro nabití vaší PlayStation peněženky! A to přesněji v hodnotě 750, 500 a 250 kč!

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Židle Trust GXT 707R Resto a podložka GXT 715

Je na čase si užít pořádné pohodlí u hraní her a sezení u počítače. Trust GXT 707R Resto je pohodlná herní židle s PU koženým potahem a zlepšenou ergonomií. Nyní můžete vyhrát tuto židli v naší soutěži včetně podložky pod křeslo!

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

AMD Ryzen 7 3800X

Přemýšlíte o upgradu svého počítače? Nebo možná rovnou o novém? Pak pro vás máme super nabídku. Zúčastněte se naší soutěže o nový AMD Ryzen 7 3800X, silný 8-jádrový procesor, který vám propůjčí výkon jak pro hry, tak pro multimédia. Dodáváme rovnou i s RGB chladičem!

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Xbox One S All Digital + 5x Game Pass Ultimate

Vyhrajte skvělou herní konzoli od Microsoftu, společně se 3 oblíbenými tituly různých žánrů. Máme pro vás také Xbox Game Pass Ultimate, který zahrnuje členství Xbox Live Gold a neomezený přístup k více než 100 vysoce kvalitním hrám pro konzole a počítače.

Do konce zbývá
Ukončené soutěže

Jak fungují soutěže?

Každý den odměňujeme Kdykoliv přijdeš na stránku Indiana, komentuješ, máš vyplněný profil a snažíš se s námi budovat super komunitu - získáváš body za aktivitu.

Máme různé dárky Naši partneři s námi připravují různé soutěže, ve kterých můžete získat zajímavé ceny. Stačí se do soutěže přihlásit, zodpovědět správně otázku a vyměnit své body za “vstupy”. Kolik vstupů máš, tolikrát máš větší šanci na vylosování.

Každý má šanci Naše soutěže jsou připravovány tak, aby každý měl šanci. I ten, kdo se právě zaregistroval. Je ale důležité respektovat naše pravidla a základní podmínky, které považujeme za správné. Podvodné účty vyřazujeme. Soutěže jsou u nás doplňkem a odměnou pro komunitu, která s námi celé roky je.