Právě probíhající soutěže
Této soutěže se zatím neúčastníš

Vyhrajte sběratelskou edici Banishers: Ghost of New Eden v kreativní soutěži

Banishers: Ghost of New Eden je nová akční adventura studia Don't Nod, tvůrců Life is Strange či Vampyr. Ponořte se do příběhů dvou milenců, kteří přísahali, že budou chránit živé před hrozbou duchů a příběhů s exkluzivní sběratelskou edicí, kteoru můžete vyhrát v naší soutěži. Stačí být trošičku kreativní.

Do konce zbývá
Ukončené soutěže

Jak fungují soutěže?

Každý den odměňujeme Kdykoliv přijdeš na stránku Indiana, komentuješ, máš vyplněný profil a snažíš se s námi budovat super komunitu - získáváš body za aktivitu.

Máme různé dárky Naši partneři s námi připravují různé soutěže, ve kterých můžete získat zajímavé ceny. Stačí se do soutěže přihlásit, zodpovědět správně otázku a vyměnit své body za “vstupy”. Kolik vstupů máš, tolikrát máš větší šanci na vylosování.

Každý má šanci Naše soutěže jsou připravovány tak, aby každý měl šanci. I ten, kdo se právě zaregistroval. Je ale důležité respektovat naše pravidla a základní podmínky, které považujeme za správné. Podvodné účty vyřazujeme. Soutěže jsou u nás doplňkem a odměnou pro komunitu, která s námi celé roky je.