Právě probíhající soutěže
Této soutěže se zatím neúčastníš

Získejte programovatelnou myš SCIMITAR RGB ELITE od Corsair

Díky spolupráci s CORSAIR pro vás máme další skvělou soutěž! Tuhle myš prostě budete chtít. Nejen, že nabízí jeden z nejlepších snímačů, které jsou aktuálně dostupné na trhu, ale zrovna tak má celých 12 programovatelných tlačítek přímo u palce.

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Vyhrajte Steam kupóny na nákup her

Máte co v nařízené karanténě hrát? Získejte zcela zdarma v naší soutěži herní kupóny do Steam peněženky na nákup super her! Díky serveru Herni-kupony.cz soutěžíme hned o několik kupónů.

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Získejte hráčské vybavení CZC GAMING

Správní hráči potřebují správné značkové vybavení. Jedno takové vybavení můžete získat i přímo s CZC.cz, které se rozhodlo založit vlastní hardware řadu: CZC GAMING periférií. Ano, skutečně vlastní značkový hardware.

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Soutěž o lístky na film Andílci za školou

Deváťačka Nikola se spolu se svojí mladší sestrou Anetou a jejich otcem stěhují do nového města. S tím souvisí změna školy a hledání si nových kamarádů. Nikola nastupuje do deváté třídy, do pro ni nepřátelského prostředí, kde si musí vydobýt svoje místo. Sledujte na stříbrném plátně, zda se jí povede zapadnout. INDIAN a NERDFIX vás tímto zve na nový filmový muzikál s hudbou Michala Davida.

Do konce zbývá
Ukončené soutěže

Jak fungují soutěže?

Každý den odměňujeme Kdykoliv přijdeš na stránku Indiana, komentuješ, máš vyplněný profil a snažíš se s námi budovat super komunitu - získáváš body za aktivitu.

Máme různé dárky Naši partneři s námi připravují různé soutěže, ve kterých můžete získat zajímavé ceny. Stačí se do soutěže přihlásit, zodpovědět správně otázku a vyměnit své body za “vstupy”. Kolik vstupů máš, tolikrát máš větší šanci na vylosování.

Každý má šanci Naše soutěže jsou připravovány tak, aby každý měl šanci. I ten, kdo se právě zaregistroval. Je ale důležité respektovat naše pravidla a základní podmínky, které považujeme za správné. Podvodné účty vyřazujeme. Soutěže jsou u nás doplňkem a odměnou pro komunitu, která s námi celé roky je.