Právě probíhající soutěže
Této soutěže se zatím neúčastníš

Vyhrajte ergonomickou herní myš od SteelSeries

Vyhrajte ergonomickou herní myš značky SteelSeries, která je vybavena až 9 programovatelnými tlačítky. A to je hodně tlačítek.

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Naplňte si peněženku na PlayStationu s Herními kupony

Akci Days of Play oslavují i Herní kupóny a vy tak můžete vyhrát naplnění PlayStation peněženky a pořídit si tak jakoukoli hru budete chtít.

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Soutěžte s námi o hráčské vybavení od Corsair

CORSAIR vám přináší další soutěž, ve které můžete vyhrát jednu z naposledny testovaných klávesnic, myš nebo podložku přes celý váš stůl.

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Vyhrajte Smart Monitor M5 značky Samsung

Soutěžte o chytrý monitor značky Samsung, který je monitorem a televizí v jednom.

Do konce zbývá
Ukončené soutěže

Jak fungují soutěže?

Každý den odměňujeme Kdykoliv přijdeš na stránku Indiana, komentuješ, máš vyplněný profil a snažíš se s námi budovat super komunitu - získáváš body za aktivitu.

Máme různé dárky Naši partneři s námi připravují různé soutěže, ve kterých můžete získat zajímavé ceny. Stačí se do soutěže přihlásit, zodpovědět správně otázku a vyměnit své body za “vstupy”. Kolik vstupů máš, tolikrát máš větší šanci na vylosování.

Každý má šanci Naše soutěže jsou připravovány tak, aby každý měl šanci. I ten, kdo se právě zaregistroval. Je ale důležité respektovat naše pravidla a základní podmínky, které považujeme za správné. Podvodné účty vyřazujeme. Soutěže jsou u nás doplňkem a odměnou pro komunitu, která s námi celé roky je.