Právě probíhající soutěže
Této soutěže se zatím neúčastníš

Soutěžte o konzoli Xbox Series S s CZC.CZ

Vyhrajte konzoli Xbox Series S a otevřete si tak bránu do okouzlujících herních světů. Investujte své body například do zářijové soutěže s CZC.

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Soutěžte o náš Mystery Box (1)

Vyhrajte balíček plný náhodného obsahu s herní tematikou: trička, hrníčky, figurky, hry a možná i nějaké technologie. Zasoutěž si o box plný překvapení, který ale potěší každého hrače.

Do konce zbývá
Ukončené soutěže

Jak fungují soutěže?

Každý den odměňujeme Kdykoliv přijdeš na stránku Indiana, komentuješ, máš vyplněný profil a snažíš se s námi budovat super komunitu - získáváš body za aktivitu.

Máme různé dárky Naši partneři s námi připravují různé soutěže, ve kterých můžete získat zajímavé ceny. Stačí se do soutěže přihlásit, zodpovědět správně otázku a vyměnit své body za “vstupy”. Kolik vstupů máš, tolikrát máš větší šanci na vylosování.

Každý má šanci Naše soutěže jsou připravovány tak, aby každý měl šanci. I ten, kdo se právě zaregistroval. Je ale důležité respektovat naše pravidla a základní podmínky, které považujeme za správné. Podvodné účty vyřazujeme. Soutěže jsou u nás doplňkem a odměnou pro komunitu, která s námi celé roky je.