REKLAMA

Obě konzole jsou dobré a kvalitní. Hejtovat a vyvolávat konzolové války je hloupost. Moje rada zní: kupuj hardware podle hry (her) které chceš hrát (a jsou k dispozici) v den zakoupení konzole.

Paráda! Snad budou titulky i u nového God of War a dalších titulů.

super, budem môcť vymazať origin :D

@darth_stofi Já na next gen spěchám. Proč bych hrál hry na PS4, když mohu ty stejné hry hrát v lepší kvalitě na PS5? Už žádnou novou hru na ps4 nezačínám. Už i kdyby jen kvůli tomu hukotu ps4 Pro.

@darth_stofi No kdo zaváhal nemá konzoli. Já objednal ve 3:30 ráno a vypadá to že se dočkám :)

@viktorek Tak příští rok má být Switch PRO nebo 4K, tak potom třeba i jo :)

@Radeek Pozor, ta tajná funkce je pouze můj odhad. Nemám to nikým a ničím potvrzené. Ale často to bývá důvod embarga, ale jak jsem psal. Vem si, že jsi novinář, dojde ti nová konzole a není stanoveno embargo, tak co uděláš? Budeš se snažit vše rychle proletět a rychle, rychle napsat článek atd. Takhle mají všichni stejně času, aby se se vším seznámili a poté se pochlubili svými dojmy.

@Miky Tak fajn. Zítra je unboxing. A 6.tého (týden před vydáním v americe) snad uvidíme i jejich zapnutí. To jsem zvědav co budou mít za tak tajné funkce. Aby to nebyla finální aktualizace firmwaru UI před lunchem. Třeba to ještě zapnout nejde :D

@Radeek Embargo je z různých důvodů. Často i kvůli samotným novinářům, aby měli dostatek času se s konzolí seznámit a nemuseli se svými dojmy tolik chvátat. Práce kvapná, málo platná... To známe jistě všichni.

Dále to může být z důvodu toho, že PS5 má ještě něco, o čem nevíme a Sony to chce nejprve sama oznámit.

Embarga jsou zcela běžné. Plus, pokud mají novináři i PS5 hry a budou moci se podělit o dojmy, tak Sony chce, aby to bylo v den, který sama zvolí. Jde o marketing a embarga jsou zcela běžná u recenzí i dojmů.

Zase bych to s tím seznamem tolik nepřeháněl. V tomto případě mohli v pátek vyfotit krabice a za pár dnů mohou ukázat samotnou konzoli a příslušenství. Tady to vidím i z důvodu toho, aby nešlo o jeden příspěvek, ale o postupné postování fotek/videí na sociální sítě, kdy se redaktor nejprve pochlubí, že mu přišel balíček a ukáže vzhled krabic. A za pár dnů samotnou konzoli a poté vydá dojmy.

Jinak, embarga stanovuje každá společnost, která dá někomu svůj produkt předčasně.