Událo se

Beru hned

@ChocolateJJ Hráčská komunita začíná být čím dál tím více toxická..a občas jsou ty důvody fakt bizarní..

Díky hned to beru ! :)

Silver okomentoval TOP nejhorších herních adaptací
před 46 minutami

Tak nevím, trochu mě ten Gollum zarazil. V této recenzi se o této hře indian nijak špatně nevyslovuje: https://indian-tv.cz/recenze/the-lord-of-the-rings-gollum-x9b21e Naopak spíš docela pozitivně. Největší výtka tam snad byla hloupý font (?!) a některé animace postav. Jinak mi celkové vyznění recenze ani nekoresponduje s celkovým hodnocením (opakovaná chvála, přání si zahrát znova - to mi u hodnocení 5 nesedí).
A dnes tu vidím označení jako jedna z nejhorších adaptací vůbec. Nevím, Gluma jsem zatím nehrál, ale nějak mi po těch všech útocích přijde, že si jen v Daedalic dovolili vytvořit hru ze světa který je nedotknutelný a netrefili se do fan vkusu a pak se už z nadávání na tuto hru stalo něco jako společenská povinnost. Asi to budu muset vyzkoušet.

Ak by chceli niekedy sfilmovať Bioshock Infinite, tak ako na ňu lepšie pozerám, tak by sa mi hodila aj na rolu Elizabeth.

Stejný článek na klubiku děti. 17 komentářů z toho 14 od ultraplejek samozřejmě jen hejty a flusání na hru co ještě nevyšla.
Já tomu nerozumím hra vyjde i na ps ale závidím hru v gp a tak už na ni kálím anihž bych viděl gameplay. To je šílená doba tohle...

Už se to blíží, čas oprasit muj NG+9 save a rozjebat si zase nejen nervy, ale všechno, co tam uvidím. Malenii jsem první run dával snad 4 hodiny, teď už ji krajim jak maso. Co bude zde? Mám si vzít projistotu nějaký prášky na nervy? 😁

"Microsoft údajně tlačí na to, aby nová hra vyšla dříve"
No já myslím, že by Bethesdě spíš prospělo, kdyby MS tlačil na to, ať tu hru co nejvíc vymazlí. Nic jinýho než polotovary ta společnost nedělá, tak by pro jednou mohla vydat něco hratelnýho.

Horší jak Malenia jo? Hold me beer 😄😄

@arrwincz 69 nebo 420 gelunny

Trailer naprosto perfektní. Tento typ hororů já můžu.