LOGO

RAGE 2 je hotové.

A Apex Legends bylo zabanováno již přes 750,000 cheaterů.

World War Z za jeden týden prodala 1 milión kopií.

A Plague tale: Innocence je hotové.

Bloody Palace pro DMC 5 byl spuštěn.

Control vyjde 27. srpna.

PS VR slaví 4 milióny prodaných kusů.

Dead Cells slaví milión prodaných kopií.

Epický launch trailer pro Sekiro: Shadows Die Twice.

PlayStation 2 slaví 19. narozeniny!

Událo se

+ dalších 1 komentářů

Já si myslím že TF2 měl dřív: publikování - 3D hra, kde si vybereš postavu, hraješ z první osoby a s respownem. - Kosmetické lootboxy myslím že TF má podobný gamemody a většinu měl dříve

Osobně? Nedivím se, že od toho dávají ruce pryč, taky bych dal ruce pryč od něčeho, co mi nic nepřinese.

Mohli by, no... Ale problém je, že dneska je jenom minimum moderních Tetris her, který se dají pořádně hrát (Příkladem nehratelné hry uvedu Tetris Ultimate.)

Puyo Puyo Tetris. To už je 5 let zpátky, takže už jsi je mohl slyšet jak dávno.

Hmm... .... Puyo Puyo... ... Hmm... ... ... REEEEEEEEEEEEE. Btw, Tetris se hraje jako e-sport, koukni na Classic Tetris World Championship. Pokud chceš něco novějšího, i na to jsou turnaje.

Pokud v tom budou moct lidi stavět... tak to docela RIP

Zaúradoval redakčný škriatok, lebo som si stopercentne istý, že som ho tam dával. ďakujeme za upozornenie, opravené.

Chýba mi tu aktívny odkaz na Patreon, nebolo by to pre vás tiež prínosnejšie, ak by bol evidovaný prístup z vašej stránky na Patreon?

Pokemon GO mi uteklo v době, kdy to hráli všichni, ale třeba než tohle vyjde ven, tak budu mít telefon, co to utáhne :) Vypadá to skvěle.

Někdo má, někdo nemá. Tak už to na světě chodí.

Jestli máš na mysli body, které jsou v bonusových tlačítkách pod videem, tak ty lze investovat pouze do dané soutěže, nemůžeš si je sbírat pro jiné účely.

První půlhodinu hry jsem se věnoval orání svého políčka, po jehož řádném rozjetí přesedám do kombajnu. Třebaže mi zpočátku sečení trávy zrovna dvakrát nešlo, po několika minutách jsem mu přišel na chuť a lán jsem projížděl s jistotou zkušeného jézéďáka, který už má něco za sebou a to něco rozhodně není flaška slivovice. Na konci celého dne jsem si po hodinách úmorné práce jakožto správný farmář hodil nohy nahoru a pozoroval krásně fungující farmářský komplex, na němž jsem se díky přítomnosti začátečnického režimu a námezdních pomocných sil nenadřel tolik, jak jsem zpočátku čekal.

Super hra veliká rozloha mapy hodně tahačů a taky hodně DLC

Tak, ale toto je dobrý nápad, ne že ne.

Na CZCčku už je vyprodaná. Takže GL všem.