peto okomentoval Rick a Morty sú späť!
právě teď

Konečne jeden z mojich oblíbených seriálov. :matyYeah:

Určitě hodně lidí řekne že existují lepší hry než právě The Last of Us. A nejspíše jim musim dát i za pravdu. Ovšem The Last of Us je hra která té době pro Naughty Dog byla taková sázka na nejistou. Studio které do té doby bylo známé spíše akčním Uncharted se pustilo do hry s hlubokým příběhem ve kterém můžeme vidět postupný vývoj postav tak jako do té doby nikdy.

Hra ze světa pandemie, odložená kvůli pandemii. Jaká to hořká ironie... :fiolaThinking:

Ne že bych to někomu přál, ale za sebe jsem rád. I jsem v to doufal ještě před pandemií. Chci si to neskutečně užít až na pořádné mašině a čím pozdější datum vydání, tím kratší trápení. :)

Pravda, na to jsem úplně zapomněl.

Ergonaut69 okomentoval Začaly práce na Commandos 4
před 6 hodinami

Jestli to nebude o mikrotransakcích a o tom jaké "cool" pyžamo bude moje komado mít na sobě, přičemž splnění jedné mise bude opět na několik hodin... tak bych se i těšil. Proč mám ale pocit, že tomu věřit by bylo dost naivní?!

My víme. Stačí si přečíst ten text, co u toho je. Ono toho vyšlo víc, ale je to obsah určený pro apríl :-)

K tomu Geraltovi... ten je real, fakt do Gwentu vyšel v rámci Battle Passu. :D

5KJRG-4XR5F-HDTZ7

Pěkně no. Letošek je fakt jedna velká podpásovka. Po loňský E3 jsem si říkal jak budu muset v lednu po večerech žebrat abych si mohl dovolit všechny hry co vyjdou a co je chci hrát. Tak prvně odložil Ubisoft všechny zajímavé hry, pak TLoU, pak Cyberpunk a teď znova TLoU. Jestli mě ještě před vydáním dostane virus tak budu pěkně nasranej.