@mariko100 Prečo myslíš? :) Nechápem prečo tu toľko ľudí disslajkuje názor ktorý nikoho ani nič neuráža :) Ani som nenapísal že je to zlé ani že to nikto nemá hrať. Vyjadril som názor že bude ďalšia časť a bude lepšia. Koľko hier už tak začalo...

@arborad aj ty si pobavil mňa :P Nebuď nechápavá starenka :D Moja otázka bola jednoduchá ale ty to prehliadaš. Otázka bola aký potenciál čakáš od SSD disku v konzole? Čo ešte chceš? Aby sa hra načítala skôr ako klipneš viečkami? Podľa mňa PS5 už momentálne nemá žiadny potenciál. Čo sa dalo to ukázala a dovidenia. Buď príde PRO alebo o pár rokov ďalšia radová verzia.

@pacik Vesměs můžou si sami. Jestli čekali opak tak byli dost naivní. Kdyby raději namísto vymýšlení žalob investovali do svého launcheru. Hry zdarma je prostě nespasí.

@andir Nebyl to vlastně Epic kdo podal žalobu na Apple? Já se jim nedivím, že tam jejich Fortnite nechtějí. To jim hráblo :)

Prostě NVIDIA jede. Doufám, že nás bude pořád zásobovat něčím novým.

Pripomnělo mi to posledni GoW s Rayman 2/3 estetikou. Skvěle se bavím

@vandrak Nevím, přijde mi spíše, že jde u tohoto sporu buď o princip nebo o vyřizování účtů. Apple je pro Epic malý zdroj financí skrz Fortnite. Fortnite je na Androidu, PC, PS, Xboxu. Tudíž i bez Applu se dokáží v pohodě obejít. Můj názor. coffee

@midder No jo... tomu se říká konkurence

@pepezap Studio co Kenu vyvinulo má exkluzivní partnerství se Sony, takže bych to s Xboxem nadějně neviděl. Ale kdo ví

@patrikpetrucha7 Tu normální, tzn. tu na kterou je hra nastavnená v základu. Paradoxně když jsem chvilku zkoušel hrát na těžší obtížnost tak mi ten soubojový systém přišel ještě nudnější a zbytečně zdlouhavý, ale to je samozjřemě už věc názoru.

@mariko100 Já jsem já wave

Ja si hru užívam neskutočne, veľmi príjemná akčná adventúra, určite odporúčam