Zobrazit vše ve dne 17. 2. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E10

Zakázaná ruská láska

Valentýn je sice za námi, ale láska stále kvete v každém z nás, někdy možná až trochu moc. Zvláště tedy v Rusku. Mimochodem nás čeká velký návrat Bioshocku a Might & Magic!

DayZ od Bohemia Interactive se dočká filmového zpracování

Úspěšný survival od Bohemia Interactive se zařadí po bok celé řady dalších titulů, které se v budoucnu dočkají filmové či seriálové adaptace. Hru navíc před několika dny obohatila nová aktualizace.

Dead Island 2 vyjde během 12 měsíců a Metro Exodus se skvěle prodává

Společnost Embracer Group se před investory rozpovídala o svých dvou projektech. Díky této schůzce mohou skončit spekulace o tom, že Dead Island 2 nikdy nevyjde.

Shrnutí událostí, abyste věděli, co vás čeká v Horizon Forbidden West

Než se vrhneme do hry Horizon Forbidden West, pojďme si osvěžit paměť a připomenout si některé důležité informace, které jsme zjistili z prvního dílu Aloyina dobrodružství.

S českými titulky vychází Total War: Warhammer 3. Novinka zažívá review bombing

Na počítače dnes vyšla závěrečná část fantasy strategie Total War: Warhammer. Třetí díl obsahuje české titulky a je dokonce dostupný v předplatném PC Game Pass od Microsoftu.

V Two Point Campus budete objevovat starověké ruiny a vykopávat artefakty

Manažerská strategie Two Point Campus v novém traileru představuje kurz archeologie, kde budete učit studenty objevovat starověké ruiny a vykopávat dávno ztracené artefakty.

Získej trofej v Horizon Forbidden West a Sony vysadí strom

Záchrana planety. V rámci iniciativy Play and Plant vysadí společnost Sony strom za každého hráče, který v Horizon Forbidden West získá určitou trofej. PlayStation podpoří také divoké louky květin.

Nacon kupuje tvůrce Lord of the Rings: Gollum

Německou vydavatelskou a vývojářskou společnost Daedalic Entertainment, která připravuje akční stealth adventuru The Lord of the Rings: Gollum, kupuje francouzský Nacon za 53 milionů eur.

Bývalí vývojáři Zaklínače 3 a Cyberpunku 2077 chystají temné fantasy RPG

Konrad Tomaszkiewicz, který vedl vývoj Zaklínače 3 a pracoval na Cyberpunku 2077, s dalšími bývalými zaměstnanci polského CD Projektu RED založil studio Rebel Wolves.

CD Projekt RED ukazuje Cyberpunk 2077 na Xboxu Series S

Tvůrci Cyberpunku 2077 nabízí oficiální záběry z hraní hry na slabší z next-gen konzolí. Navíc si nyní můžeme kdykoliv poslechnout skladbu Archangel od skupiny Samurai.

Stručně: Ranní zprávičky – čtvrtek 17. února

Zajímavé informace o akčním RPG titulu Hogwarts Legacy. Studio Haven opustil spoluzakladatel. Shadow Warrior 3 je hotové. Dva disky u Gran Turisma 7, ale i pouze jeden. Hraní za Atrea v God of War.

INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E26

Opravený Cyberpunk, filmový Uncharted a GTA na Slovensku

Fiola a Gelu ve speciálním vydání rozeberou filmový Uncharted, budeme spekulovat o pokračování Dead Island a také se podíváme na slovenské GTA, které trhá rekordy.