Před srpnovým uvedením hry Kena: Bridge of Spirits na trh se můžeme podívat na osmiminutové záběry z hraní. Ty jsou nesestříhané a navazují na gameplay trailer z nedávné E3 2021.

Záběry ve videu jsou pořízeny z PC verze, ale malebná Kena dorazí také na PlayStation 5 a PlayStation 4. Ačkoli vyjde i na minulou generaci konzole, tak slibuje grafiku na vysoké úrovni, průzkum zajímavých a krásných míst, souboje a samozřejmostí je využití možností bezdrátového ovladače DualSense na PS5.

Přečtěte si také: Nové video ukazuje Sherlock Holmes: Chapter One v kostce

ZÁCHRANA POHÁDKOVÉHO SVĚTA

V akční adventuře Kena: Bridge of Spirits hrajete za Kenu, mladou průvodkyni duší, která musí zachránit pohádkový svět. Během dobrodružství budete hledat malé a roztomilé tvory jménem Rot. Tyhle bytosti se starají o rovnováhu pohádkového světa a vy je musíte najít, abyste vše zachránili.

„Nech se pohltit příběhem akcí nabitého dobrodružství, které se odehrává v okouzlujícím světě plném soubojů s rychlým spádem. Vžij se do role Keny, mladé průvodkyně duší, která se vydala na cestu do opuštěné vesnice, aby zde našla posvátnou horskou svatyni. Dej dohromady a neustále rozšiřuj svůj tým drobných duší zvaných Rot, jejichž úkolem je vyvažovat rovnováhu rozkládáním tlejících prvků. Rozvíjej schopnosti svých společníků, vymýšlej nové způsoby manipulace s prostředím a odhaluj tajemství zapomenuté komunity ukryté v zarostlém lese, kde bloudí uvězněné duše,“ láká na hru Sony.

Kena: Bridge of Spirits vyjde 24. 8. letošního roku na PC, PlayStation 5 a PlayStation 4.