Exkluzivní dojmy z prezentace Outright Games

Minulý týden jsme dostali možnost zúčastnit se digitální akce studia Outright Games s příhodným názvem OG Unwrapped 2022.

Diablovka, která je lepší než Diablo samotné? - Grim Dawn

Všichni jste nejspíš zažili situaci, kdy vás nějaká hra naprosto minula a dozvěděli jste se o ní až o pár let později. Přesně taková situace se nám stala s Grim Dawn.

Ideální čas začít hrát Black Desert Eternal Winter

Black Desert Online nedávno vydalo expanzi Eternal Winter, která přináší tolik novinek a vylepšení, že nyní je ideální čas hru znovu vyzkoušet, nebo ideálně zahrát úplně poprvé.

Vyzkoušeli jsme beta verzi Hello Neighbor 2

V závěru letošního roku dorazí – tedy aspoň doufáme, že dorazí – hororová 3D adventura Hello Neighbor 2. Už teď mohou ale hráči, kteří si hru předobjednali, vyzkoušet její beta verzi.

Vesmírní pankáčí zabaví vás a vaše kamarády!

Měli jsme možnost otestovat předběžný přístup hry Space Punks. A to jsme pro vás taky udělali. Až na pár chyb, které dřívější přístupy občas mají, jsme byli příjemně překvapeni.

Co přinese nové rozšíření The Elder Scrolls: Online?

Už za necelé dva měsíce budou moct fanoušci MMORPG The Elder Scrolls: Online naskočit do nového dobrodružství nesoucího název High Isle. Přinášíme vám souhrn všeho, co můžete od nového DLC očekávat.

Rainbow Six Mobile slibuje mobilní střílečku jako žádnou jinou

Mobilní verze multiplayerového Siege se snaží přinést co nejpřesnější podobu této velké hry na přenosná zařízení. A prozatím to vypadá, že má Ubisoft našlápnuto správným směrem.

České Rail Route vás nechá stát se vlakovým dispečerem

Chtěli jste si někdy vyzkoušet řídit vlakovou síť? Protože tato malá česká hra v předběžném přístupu vám to umožní. A to v pěkné 2D grafice s příjemnými mechanikami.

Lost Ark - 10 věcí, u kterých zaručeně utopíte čas!

Už je to měsíc, co je venku tohle skvělé MMORPG a my se společně podíváme, na co se nejvíce v tomto titulu budete zaměřovat a jak zábavné to je!

Zapomeňte na Heroes III, přichází Songs of Conquest!

Také už vám dlouho chyběla pořádná tahová strategie z fantasy prostředí? Snad už nemusí! Brzy do Early Accessu přijde Songs of Conquest a my jsme dostali úžasnou příležitost si hru vyzkoušet!

Ready or Not je nástupce série SWAT, na kterého jsme čekali

Pokud jste dlouhou dobu dychtili po realistické střílečce z civilního prostředí místo velkých otevřených bojišť, pak je Ready or Not něco, na co byste se měli rozhodně podívat.

6 důvodů, proč je Elden Ring vhodný i pro nováčky

V našich prvních dojmech jsme částečně zmiňovali, že je Elden Ring vhodný i pro nováčky do tzv. „soulsovek“. Nyní se podíváme podrobněji na to proč a jakým způsobem.