Do temně laděného pohádkového světa zasazená akční adventura Kena: Bridge of Spirits se připomenula novým trailerem. Ten je složen z již prezentovaných materiálů, které jsou doplněny o dříve neviděné záběry. Mimo jiné nechybí boj proti různým nepřátelům.

V ukázce můžete například vidět Rot. Jedná se o roztomilé a milé tvory, které se během dobrodružství pokusíte najít. Tyhle bytosti se starají o rovnováhu pohádkového světa a vy je musíte najít, abyste vše zachránili.

„Nech se pohltit příběhem akcí nabitého dobrodružství, které se odehrává v okouzlujícím světě plném soubojů s rychlým spádem. Vžij se do role Keny, mladé průvodkyně duší, která se vydala na cestu do opuštěné vesnice, aby zde našla posvátnou horskou svatyni.

Přečtěte si také: Jaké budou prvky DualSense v Kena: Bridge of Spirits?

Dej dohromady a neustále rozšiřuj svůj tým drobných duší zvaných Rot, jejichž úkolem je vyvažovat rovnováhu rozkládáním tlejících prvků. Rozvíjej schopnosti svých společníků, vymýšlej nové způsoby manipulace s prostředím a odhaluj tajemství zapomenuté komunity ukryté v zarostlém lese, kde bloudí uvězněné duše,“ láká na hru Sony.

Kena: Bridge of Spirits vyjde 24. 8. letošního roku na PC, PlayStation 5 a PlayStation 4.