Avatar Cvrnda

Martin Cvrček - Cvrnda Externí redaktor

Cvrnda působil téměř 10 let jako stálý redaktor magazínu Zing.cz, kde často uklízel nepořádek po Michalu Burianovi (kdyby to popíral, nevěřte mu). Také si ale příležitostně napsal něco málo o svých oblíbených titulech a sériích. Patří mezi ně třeba Zaklínač, Star Wars, Mafia, Arma, Half-Life, S.TA.L.K.E.R. nebo takřka vše od Remedy a Bethesdy. Obecně patří mezi jeho oblíbené žánry akční hry všeho druhu, RPG a jakékoliv tituly se zaměřením na silný příběh a/nebo autentické zasazení.

Nový člen redakce
45 publikací
0 recenzí
81 komentářů
Článek Novinka

Nový, nezvaný 2K Launcher znemožňuje a komplikuje hraní několika PC her, včetně Mafie

Jako kdyby těch launcherů na PC nebylo dost, teď přilévá olej do ohně i společnost 2K Games. Zatím tak ale činí způsobem, který pálí nejen hráče, ale i ji samotnou.

Článek Novinka

Deathloop se odkládá na září

Mysleli jste si tak jako někteří z nás, že zrovna Deathloop je jedna z her, které nebudou odloženy? Tak se radši zamyslete znovu. Vydání hry bylo nově posunuto z května na 14. září.

Článek Novinka

Další Creator DLC pro Armu 3 nás zavede do Vietnamu

Po Německu v éře studené války a Československé lidové armádě je na řadě válka ve Vietnamu. Přídavek S.O.G. Prairie Fire slibuje zejména realistické herní ztvárnění vietnamského konfliktu.

Článek Novinka

Asterix & Obelix : Slap Them All! konečně působí jako hra věrná předloze

Po několika rozporuplných pokusech nás snad konečně čeká hra na motivy Asterixe a Obelixe, která nevypadá, že vyšla z Domu, kde se zatmívá rozum. Minimálně po grafické stránce.

Článek Novinka

S.T.A.L.K.E.R. 2 nabídne přes 30 různých zbraní

Tvůrci mají mimo jiné k dispozici editor zubů, který zajišťuje, že každá postava bude mít unikátní úsměv. V novém videu můžeme vidět i ukázku oblečení klasických frakcí Svoboda a Povinnost.

Článek Novinka

Dokument ukazuje svérázný vývoj Samorostu 3

Výborná adventura od českého studia Amanita Design slaví páté narozeniny. Při této příležitosti vývojáři vydali půlhodinový dokument, který mimo jiné ukazuje, za jakých okolností hra vznikala.

Článek Novinka

DLC pro retro střílečku Ion Fury vyjde letos v létě

Povedenou střílečku Ion Fury postavenou na enginu Duke Nukem 3D čeká rozšíření s názvem Aftershock. Těšit se můžeme na nové úrovně a hračky nebo na možnost konečně vyřídit hlavního padoucha.

Článek Novinka

S.T.A.L.K.E.R. 2 se nám příští týden ukáže jinak než v traileru

Příslib gameplay traileru během přenosu Showcase: ID@Xbox byl chybný, nakonec uvidíme jen video ze zákulisí vývoje. Zatím se můžeme pokochat novými koncepty z očekávaného pokračování.

Článek Novinka

Speciální edice Life is Strange: True Colors nabídnou bonusový příběh

Epizoda s názvem Wavelengths, která nebude součástí základní hry, se zaměří na postavu Steph z Life is Strange: Before the Storm v příběhu, který se odehrává rok před událostmi True Colors.

Článek Novinka

Square Enix představili nové Life is Strange, Outriders i Forspoken

Life is Strange: True Colors, remasterovaná kolekce Life is Strange, zajímavé dobrodružství Forspoken od tvůrců Final Fantasy 15, novinky pro Marvel's Avengers, střílečka Outriders i mobilní tituly.

Článek Novinka

DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two vychází už zítra

Na poslední rozšíření kampaně DOOMu Eternal nebudeme muset čekat moc dlouho. K dispozici je také trailer, jenž naznačuje, že nás v rámci posledního boje s pekelnými silami čeká pěkná divočina.

Článek Novinka

Multiplayerová hra od Remedy bude kooperativní

Půjde o free-to-play live service počin, který má stále sázet na přednosti studia, včetně vyprávění příběhů. Dvě hry od Remedy vydávané společností Epic Games navíc budou zasazené do stejného světa.