Avatar Cvrnda

Martin Cvrček - Cvrnda Redaktor

Cvrnda působil téměř 10 let jako stálý redaktor magazínu Zing.cz, kde často uklízel nepořádek po Michalu Burianovi (kdyby to popíral, nevěřte mu). Také si ale příležitostně napsal něco málo o svých oblíbených titulech a sériích. Patří mezi ně například Star Wars, Zaklínač, Arma, Mafia, S.TA.L.K.E.R. nebo takřka vše od Valve, Remedy a Bethesdy. Obecně patří mezi jeho oblíbené žánry střílečky všeho druhu, RPG a jakékoliv tituly se zaměřením na silný příběh a/nebo autentické zasazení.

2 roky v redakci
586 publikací
3 recenzí
212 komentářů
Článek Novinka

Vigor nabízí předměty inspirované Armou Reforger

Aktualizace Vigor Chronicles: Deliverance uvedla do free-to-play střílečky od Bohemia Interactive nejen Battle Pass, který nabízí kosmetické předměty vycházející z nového spin-offu série Arma.

Článek Drby

Disney chce údajně novou Star Wars hru každých 6 měsíců

Podle insidera Toma Hendersona má Disney jakožto vlastník společnosti Lucasfilm, která spravuje značku Star Wars, zájem o to, abychom se každých šest měsíců vydali do předaleké galaxie.

Článek Novinka

Tvůrci It Takes Two lákají na svůj nový projekt

Josef Fares se spolu se svým týmem nenudí, a tak po kooperativních peckách A Way Out a It Takes Two připravuje další projekt. Zatím tu máme ukázku z motion capture.

Článek Novinka

Geralt v novém zaklínačském komiksu potká tři malá prasátka

Další ze série komiksů Zaklínače od společnosti Dark Horse začne v zahraničí vycházet na konci letošního roku. Geralt se tentokrát zaplete do příběhu, který čerpá z klasických pohádek.

Článek Novinka

Tom Angelo z Mafie jako herní Spider-Man? Ano

Díky modu byl Peter Parker z herního Spider-Mana od studia Insomniac nahrazen za Toma Angela z originální Mafie. A je to přesně tak bizarní a zároveň úžasné, jak to zní.

Článek Novinka

Nová střílečka na starém Quake Enginu pořád žije a další novinky od 3D Realms

Retro střílečka Wrath: Aeon of Ruin, kterou pohání klasický Quake Engine, vyjde ve verzi 1.0 na jaře 2023, a to na PC i konzolích. K dispozici máme také nové upoutávky na Cultic nebo Combustion.

Recenze 8

The Witcher: A Grain of Truth je solidní komiksová adaptace

Nový komiks ze světa Zaklínače, který vznikl ze spolupráce Dark Horse a studia CD Projekt RED, není nový příběh, ale adaptace jedné z nejklasičtějších povídek od Andrzeje Sapkowského.

Článek Novinka

Rise of the Triad se vrací s novou epizodou či editorem úrovní

Vylepšená verze klasické střílečky z roku 1994, která byla původně koncipovaná jako pokračování Wolfensteina 3D, nabídne nové úrovně, obnovu ztraceného obsahu, multiplayer či podporu rozlišení 4K.

Článek Novinka

Phantom Fury potěší i fanoušky střílečky SiN

Retro střílečka Ion Fury se příští rok dočká plnohodnotného pokračování. Phantom Fury mění klasický Build Engine za novější technologie, retro styl ale zůstává. Navíc tu máme zajímavý crossover.

Článek Novinka

Deathloop obohatí nová zbraň nebo rozšířený konec

Společně s vydáním verze pro Xbox se Deathloop dočká velké bezplatné aktualizace Goldenloop, která nabídne novou zbraň, schopnost, nepřítele nebo rozšířený konec. Dojde také na cross-play.

Článek Novinka

Pozdní křída předmětem nového DLC Jurassic World Evolution 2

Budovatelská strategie z Jurského světa se dočká dalšího DLC, které přidá čtyři ještěry. Tentokrát je společným jmenovatelem období pozdní křídy, přičemž hru rozšíří i nová bezplatná aktualizace.

Článek Novinka

Za Anglii, Jamesi. Klasika GoldenEye 007 míří na Switch i Xbox

Studio Rare připravuje vylepšenou verzi střílečky GoldenEye 007 nejen pro Nintendo Switch, ale i pro konzole Xboxu. S Jamesem Bondem s tváří Pierce Brosnana se tak setkají předplatitelé Game Passu.