Avatar Cvrnda

Martin Cvrček - Cvrnda Redaktor

Cvrnda působil téměř 10 let jako stálý redaktor magazínu Zing.cz, kde často uklízel nepořádek po Michalu Burianovi (kdyby to popíral, nevěřte mu). Také si ale příležitostně napsal něco málo o svých oblíbených titulech a sériích. Patří mezi ně například Star Wars, Zaklínač, Arma, Mafia, S.TA.L.K.E.R. nebo takřka vše od Valve, Remedy a Bethesdy. Obecně patří mezi jeho oblíbené žánry střílečky všeho druhu, RPG a jakékoliv tituly se zaměřením na silný příběh a/nebo autentické zasazení.

1 rok v redakci
216 publikací
0 recenzí
142 komentářů
Článek Novinka

Life is Strange: Remastered Collection vyjde na začátku února

Po odkladu remasteru Life is Strange a Life is Strange: Before the Storm z konce září na začátek příštího roku máme nyní k dispozici konkrétní datum vydání kolekce.

Článek Novinka

Originální Star Wars: Knights of the Old Republic vyjdou na Switch

Port klasického RPG zasazeného do světa Star Wars má na starosti studio Aspyr, které připravuje také remake pro PC a PS5. Na Switchi zažijeme původní Revanův příběh na začátku listopadu.

Článek Novinka

Titanfall je součástí naší DNA, ujišťuje nás studio Respawn

Komunitní manažer Respawnu se odmítavě vyjádřil k vidině právě probíhajícího vývoje Titanfallu 3, načež se ozvalo samotné studio s tvrzením, že série je v samém jádru DNA jejích tvůrců.

Článek Novinka

Jurassic World Evolution 2 slibuje autentický zážitek

Nový vývojářský deník přibližuje kampaň a herní mód Chaos Theory. V obou částech hry tvůrci usilují o co největší věrnost filmové předloze a univerzu Jurského parku a Jurského světa.

Článek Novinka

Nová operace Counter-Strike: Global Offensive uvádí staré známé

Operation Riptide nabízí nové komunitní mapy, skiny zbraní, samolepky, nášivky nebo typy misí. Mezi skiny postav pak najdeme povědomé tváře, které se objevily již v Counter-Strike 1.6.

Článek Novinka

Kingdom Come: Deliverance vyjde i ve formě deskové hry

Deskovka na motivy populárního RPG slibuje kooperativní kampaň až pro čtyři hráče a svět, který dotváří speciální mobilní aplikace. Hra má být zrealizována i za pomoci crowdfundingu.

Článek Novinka

Happy Game se připomíná s velmi veselými koncepty

S vydáním novinky českého studia Amanita Design, která je tak veselá, až je vyloženě děsivá, se stále počítá na letošní podzim. Čekání nám mohou zkrátit pozoruhodné obrázky.

Článek Drby

Tvůrci Heavy Rain a Detroit: Become Human údajně připravují novou Star Wars hru

Nezávislé studio Quantic Dream, které se již nějakou dobu neomezuje jen na PlayStation, podle nepotvrzených informací připravuje zhruba 18 měsíců novou hru, která je zasazena do světa Star Wars.

Článek Novinka

Cinematic trailer Star Wars: Hunters přibližuje postavy

Primárně mobilní free-to-play hra, která míří také na Nintento Switch, vyjde v průběhu příštího roku. Setkáme se v ní třeba s bojovnicí s červeným světelným mečem nebo s mandalorianským válečníkem.

Článek Novinka

Deathloop v launch traileru evokuje Dishonored

Přestože bude tentokrát cílem hráče vymanit se z časové smyčky zabitím osmi cílů v jediném dni, DNA hry a jejích tvůrců se nezapře. Deathloop vypadá jako hra, která bude příznivcům Dishonored blízká.

Článek Novinka

Žádný Energizer. Alan Wake Remastered neobsahuje reálné značky

Remedy vzali baterky, to je tutový. Remedy vzali baterky, byly tužkový. Energizer, Ford či Verizon v remasteru thrilleru z roku 2010 neuvidíme, všechny reálné značky tak nahradí smyšlené prvky.

Článek Novinka

Na remaku Star Wars: Knights of the Old Republic se opravdu nepodílí EA ani BioWare

Remake vzniká jen za spolupráce Aspyru a Lucasfilm Games. Reakce EA na žádost o vyjádření k neúčasti společnosti na celém projektu dokáže rozesmát, odpověď BioWare taktéž, i když v kladnějším smyslu.