Série 2 · Epizoda 22 · ve čtvrtek 22. 9. 2022

Vyrovná se tohle Fall Guys? - V kapse

Něco jako Fall Guys mobile chceme už dlouho. Tak jsme zapátrali, která mobilní hra se padajícím hochům vyrovná nejvíce. A hle! Stumble Guys jsou to co jsme hledali! V dnešním video se dovíte více!

Série 2 · Epizoda 21 · ve středu 24. 8. 2022

Disney učí děti gamblingu - Disney Mirrorverse

Disney Mirrorverse na první pohled vypadá jako krásná hra pro zabavení dětí. Bohužel se ovšem místo akční bojovky stává simulátorem hracích beden.

Série 2 · Epizoda 20 · v úterý 16. 8. 2022

Kamarádský Banán Pedro vás naverbuje tentokrát skrze mobilní telefon

Dnes vám představíme spin-off úžasné shoot 'em up hry My Friend Pedro, a to rovnou na mobilních telefonech. S radostí musíme říct že je stejně tak dobrý jako předchozí díl který byl určen pro PC.

Série 2 · Epizoda 19 · v sobotu 6. 8. 2022

Pořádná střílečka na telefony - Apex Legends Mobile

Pokud jste si někdy chtěli na mobilu zahrát střílečku z první osoby pro více hráčů, tak Apex Legends Mobile je ideální volbou. Jestli jste totiž o tomto fenoménu neslyšeli, přicházíte o hodně.

Série 2 · Epizoda 18 · v pátek 10. 6. 2022

Diablo Immortal je boží, než ho dohrajete

Na počítače i mobilní zařízení přišlo nechvalně známé Diablo Immortal, které nejen nás značně překvapilo. Dokud nenarazíte na end-game obsah, budete se totiž slušně bavit!

Série 2 · Epizoda 17 · v úterý 1. 2. 2022

Rychlejší Tarkov? Crossplay?? A dokonce na mobily???

Titulů na styl Escape from Tarkov bychom mohli spočítat na prstech jedné ruky. A jsme rádi, že se tým NetEase Games pustil do mobilní hry, která se inspiruje přesně tímto stylem. Chcete vědět více?

Série 2 · Epizoda 16 · v úterý 25. 1. 2022

Rocket League Sideswipe je více než jen port

Mobilní herní trh se každým dnem masivně rozrůstá, a proto není divu, že se snaží vývojáři naportovat co nejvíce titulů na mobilní zařízení. Je Sideswipe dost originální, nebo z nás jen tahá peníze?

Série 2 · Epizoda 15 · v neděli 5. 9. 2021

Marvel Future Revolution je konečně pořádné superhrdinské RPG

Loňská hra Marvel’s Avengers bylo pro mnohé velkým zklamáním. Zničehonic ale na mobilní zařízení vyšla hra Future Revolution, která je zdarma, , a hlavně netlačí tolik na mikrotransakce.

Série 2 · Epizoda 14 · ve středu 18. 8. 2021

Češi upravují karetní hru Scratch Wars a pouštějí se do vod NFT

Vyzkoušeli jsme nový Scratch Lords, který staví na známé české karetní hře Scratch Wars. Hra je teď plně digitalizována a pomalu připravená dobýt krypto svět ve své NFT podobě.

Série 2 · Epizoda 13 · v sobotu 31. 7. 2021

Nahradí The Witcher: Monster Slayer Pokémon GO?

Vyzkoušeli jsme si novou AR hru The Witcher: Monster Slayer a vydali jsme se tak za záchranou sousedství, jež je po konjunkci sfér přeplněné roztodivnými monstry!

Série 2 · Epizoda 12 · v úterý 4. 5. 2021

Apex Legends míří na telefony!

V dnešním díle se podíváme lehce do historie s hrami na mobil, jenž nás přenesou do středověku, nebo třeba do válečného období! Také si řekneme, kdy očekávat hru Apex Legends Mobile!

Série 2 · Epizoda 11 · v sobotu 24. 4. 2021

Kdo chce dostat na frak? Evidentně mobilní DOOM!

Dnes si vybere opravdu každý. Akční mlátičky, stealthy střílečky, hry z českých rukou a nálož nejlepších appek! To vše obohaceno novinkami ze světa mobilních telefonů!