Série 2 · Epizoda 18 · v pátek 10. 6. 2022

Diablo Immortal je boží, než ho dohrajete

Na počítače i mobilní zařízení přišlo nechvalně známé Diablo Immortal, které nejen nás značně překvapilo. Dokud nenarazíte na end-game obsah, budete se totiž slušně bavit!

Série 2 · Epizoda 17 · v úterý 1. 2. 2022

Rychlejší Tarkov? Crossplay?? A dokonce na mobily???

Titulů na styl Escape from Tarkov bychom mohli spočítat na prstech jedné ruky. A jsme rádi, že se tým NetEase Games pustil do mobilní hry, která se inspiruje přesně tímto stylem. Chcete vědět více?

Série 2 · Epizoda 16 · v úterý 25. 1. 2022

Rocket League Sideswipe je více než jen port

Mobilní herní trh se každým dnem masivně rozrůstá, a proto není divu, že se snaží vývojáři naportovat co nejvíce titulů na mobilní zařízení. Je Sideswipe dost originální, nebo z nás jen tahá peníze?

Série 2 · Epizoda 15 · v neděli 5. 9. 2021

Marvel Future Revolution je konečně pořádné superhrdinské RPG

Loňská hra Marvel’s Avengers bylo pro mnohé velkým zklamáním. Zničehonic ale na mobilní zařízení vyšla hra Future Revolution, která je zdarma, , a hlavně netlačí tolik na mikrotransakce.

Série 2 · Epizoda 14 · ve středu 18. 8. 2021

Češi upravují karetní hru Scratch Wars a pouštějí se do vod NFT

Vyzkoušeli jsme nový Scratch Lords, který staví na známé české karetní hře Scratch Wars. Hra je teď plně digitalizována a pomalu připravená dobýt krypto svět ve své NFT podobě.

Série 2 · Epizoda 13 · v sobotu 31. 7. 2021

Nahradí The Witcher: Monster Slayer Pokémon GO?

Vyzkoušeli jsme si novou AR hru The Witcher: Monster Slayer a vydali jsme se tak za záchranou sousedství, jež je po konjunkci sfér přeplněné roztodivnými monstry!

Série 2 · Epizoda 12 · v úterý 4. 5. 2021

Apex Legends míří na telefony!

V dnešním díle se podíváme lehce do historie s hrami na mobil, jenž nás přenesou do středověku, nebo třeba do válečného období! Také si řekneme, kdy očekávat hru Apex Legends Mobile!

Série 2 · Epizoda 11 · v sobotu 24. 4. 2021

Kdo chce dostat na frak? Evidentně mobilní DOOM!

Dnes si vybere opravdu každý. Akční mlátičky, stealthy střílečky, hry z českých rukou a nálož nejlepších appek! To vše obohaceno novinkami ze světa mobilních telefonů!

Série 2 · Epizoda 10 · ve čtvrtek 22. 4. 2021

Netflix na mobilu zdarma? Je to virus!

Jestli existuje styl, který na mobilech vždy oceníme, jsou to jednozačně pixel-artové hry. Krom nich hodíme očko třeba na aplikaci, která slibuje Netflix zdarma, ale místo toho vám mobil zaviruje!

Série 2 · Epizoda 9 · v pátek 16. 4. 2021

Mobilní hry, ve kterých se můžete rozhodnout a ovlivnit vše

Rozhodování ve hrách může mít pozitivní, i negativní dopad na průběh titulem. Dnes to bude platit dvojnásob! Mrkneme na textové hry, ale i akční RPGčka. Na své si přijdou i milovníci kulinářství!

Série 2 · Epizoda 8 · v pondělí 29. 3. 2021

Xbox utíká s Crashem Bandicootem na mobil!

Crash Bandicoot konečně doběhl na naše mobilní zařízení, jenže vše dopadlo trochu jinak, než jsme doufali. Naštěstí to nevadí, na výběr máme plno dalších her, například všechny z Xboxu!

Série 2 · Epizoda 7 · v úterý 23. 3. 2021

Poslední "clash" hra svého druhu a spánek v kapse!

Dnes pro vás máme jednu z nejhorších "clash" her, jaké na mobily můžete najít. A proč? No protože po ní už přeci nemůže přijít nic špatného. Připoutejte se, protože tohle je netypická epizoda!