Ubisoft znovu představí Skull and Bones a Sony ukáže God of War Ragnarok?

Do konce března chce Ubisoft vydat Skull and Bones. Podle spekulací je termín stanoven na podzim. Do konce letošního roku je zase slibované nové God of War. Obě hry mají mít brzy prezentace.

Sony má brzy představit nové herní headsety a monitory pro PS5. Kdy dorazí PS VR2?

Společnost Sony se chystá odhalit novou řadu herního příslušenství a hardwaru s názvem INZONE. S informacemi přišel známý insider Tom Henderson. Jiný insider zmiňuje datum vydání PlayStation VR2.

God of War: Ragnarök letos čekat nemáme, zjistili Španělé

Zatím vše hrálo do karet tomu, že završení severského dobrodružství Krata a jeho syna si zahrajeme v letošním roce. Teď ale přichází studená sprcha od španělského webu.

Novým spin-offem značky Minecraft má být real-time strategie

Čtyři dny před plánovanou tiskovou konferencí Xboxu s Bethesdou uniká první větší hra, která může být na show oznámena. Microsoft má připravovat další spin-off oblíbené značky Minecraft.

Spekulace o datu vydání God of War: Ragnarok a The Last of Us Remake

Vzkaz pro vedení PlayStation Studios, už konečně oznamte datum vydání God of War: Ragnarok a představte remake The Last of Us. Ať máme klid od spekulací. Tyhle ale dávají smysl :-)

Pokračování 1-2-Switch má být radikálně jiné, ale lidem se nelíbí

Společenská hra 1-2-Switch nebyla žádné terno, recenze byly vlažné, ale přesto se prodalo úctyhodných 3,45 milionu kopií. To vedlo Nintendo k rozhodnutí vytvořit pokračování.

Viděl jsem nový horor Hidea Kojimy, tvrdí známý insider

Aktualizace: Tom Henderson dnes ráno informoval svět, že ho kontaktovalo studio Kojima Productions s žádostí o odstranění zprávy o hororu Overdose. Známý insider žádost dle svých slov odmítl.

V Toys for Bob mají chystat nového Crashe Bandicoota

Ve studiu Toys for Bob, kde vznikl Crash Bandicoot 4: It's About Time, mají pracovat na novém dobrodružství známého hrdiny. Tentokrát ale nemá jít o remake ani o úplně nové dobrodružství.

Na PC mají zamířit PlayStation exkluzivity Returnal a Sackboy: A Big Adventure

V pátek byli mnozí překvapeni, když ráno zjistili, že Sony letos na počítače vydá Marvel’s Spider-Man Remastered a Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. Jde to ale ruku v ruce se strategií firmy.

Vyjde Indiana Jones na PS5? Dva insideři se neshodnou

Originální a samostatný příběh na vrcholu kariéry slavného archeologa si možná zahrají i majitelé konzole PlayStation 5. Objevují se neoficiální informace, které ale popřel jiný insider.

Starfield prošel skutečným vývojovým peklem, uvádí leaker

Odklad očekávaného vesmírného dobrodružství od Bethesdy byl nutný. Podle neoficiálních informací technický stav neodpovídá ambicím projektů a Starfield prochází skutečný vývojovým peklem.

Remake The Last of Us si údajně zahrajeme letos

Už je to nějaký ten pátek, co se mluví o příchodu remaku prvního dílu The Last of Us pro PlayStation 5. Přesto ho stále Sony neoznámila. To ale nebrání insiderům a redaktorům o něm mluvit.