Zobrazit vše ve dne 27. 6. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E47

CD Projekt nemůže za zpackaný CYBERPUNK?!

Zatímco herní společnosti hromadně vydávají vyjádření ohledně podpory lidských práv, Bobby mlčí a podporuje druhou stranu. Novinky, a jak důležité je mít kvalitní QA! To vše v dnešním dílu 90HODIN.

Overwatch – co vedlo k jeho záchraně i pádu?

Už za několik měsíců nás po dlouhé době čeká vydání hry Overwatch 2. Nejen ta, ale i první díl si prošly velmi zajímavou historií, na kterou se podrobně podíváme v tomto tématu.

V mobilní střílečce Avatar: Reckoning budete zachraňovat Pandoru

Svět Jamese Camerona brzy navštívíme nejen v nadcházejícím filmu Avatar: The Way of Water, ale také ve dvou hrách. Jedna je od Ubisoftu, druhá bezplatnou RPG střílečkou pro mobily.

Lost Ark spojí síly se Zaklínačem

Během konference LOA ON Summer se vývojáři masivně multiplayerového RPG titulu Lost Ark pochlubili tím, co do této bezplatné hry chystají. Zaklínačem to rozhodně nekončí.

Na nejočekávanější hře Steamu se podílejí neplacení dobrovolníci

Masivně multiplayerový akční RPG survival The Day Before, který vypadá jako The Division smíchaný s The Last of Us, překvapuje nejen tím, že jde o nejočekávanější hru na Steamu.

Další konkurence pro Steam Deck? Utáhne Elden Ring, Forzu i Cyberpunk

Handheldů sice bylo dost, firmy ale z ukazováním nových kousků nekončí. Nyní svou konzoli představila i společnost AOKZOE. Ukázala nám, že na ní pojede třeba Cyberpunk 2077 nebo Elden Ring.

Kdo může za zpackaný Cyberpunk 2077? Zpráva tvrdí, že selhala externí firma

CD Projekt RED si na testování Cyberpunku 2077 najal externí firmu, která podle 72stránkového dokumentu měla lhát a posílat polskému týmu tisíce relativně nesmyslných hlášení o chybách.

EA má v červenci předvést tři velké a důležité tituly

Naše hry nejsou ještě připraveny, vzkázala společnost Electronic Arts před tradičními červnovými prezentaci, abychom s jejich přítomností nepočítali. Nové tituly si nechala na později.

Into the Breach obdrží bezplatnou aktualizaci i mobilní verzi

Studio Subset Games čtyři roky po uvedení hry Into the Breach na trh potěší její fanoušky. Tahová strategie obdrží 19. 7. velkou aktualizaci Advanced Edition a vyjde pro Android a iOS.

PlayStation Plus: První hry opustí předplatné. Jaké ho naopak obohatí?

AKTUALIZACE: Společnost Sony oficiálně představila hry, které v červenci rozšíří předplatné PlayStation Plus.

Fall Guys jsou opět hvězdou: Bezplatná verze přilákala desítky milionů hráčů

Přechod Fall Guys na bezplatnou verzi je velmi úspěšný. Netradiční multiplayerové zápasení si během prvních 48 hodin zahrálo velké množství hráčů. Co čeká hru dál?

V RPG ve stylu Darkest Dungeon se stanete vůdcem steampunkového cirkusu

Circus Electrique je RPG, které kombinuje viktoriánský Londýn se steampunkem, řízením cirkusu a hratelností podobnou Darkest Dungeon. Netradiční mix připravuje Zen Studios (autoři série Pinball).