Avatar Gelu

Tomáš Otáhal - Gelu Producent, Moderátor

Gelu patří mezi nejstarší členy projektu INDIAN. Jeho originální smysl pro humor a zvláštně zvrácenou povahu k herním žánrům vytvořil dokonalou rovnováhu pro moderátorské duo mnoha epizod pořadu. Má rád akční FPS, originální indie hry, zabývá se tvorbou a designem počítačových her.

15 let v redakci
325 publikací
37 recenzí
143 komentářů
Epizoda 90VTEŘIN

Diablo Immortal je příšerně... úspěšné?!!

Dnes jsme se tu sešli aby jsme uctili památku Interner Exploreru, pohanili Diablo Immortal a popřáli mu k vynikajícímu úspěchu. COŽE?! Je to tak, více uslyšíte u 90HODIN!

Článek Novinka

Vznikla modifikace pro Wolfenstein 3D, kde si můžete vystřelit z Putlera

Moderská komunita dokáže být mnohdy značně tvořivá a takový Wolfenstein 3D díky tomu žije i dnes, 30 let po vydání. Pojďte se společně s námi podívat na modifikaci Kremlin 3D.

Epizoda 90VTEŘIN

Němý hlavní hrdina? Ano, i dnes...

Pozor pozor! Začátek této epizody NENÍ chyba! Pun intended. Dnes nás čekají rychlé novinky ze závěru prezentací Summer Game Festu a také info o stěhování vývoje do česka.

Summer Game Fest pokračuje náloží známých značek - Shrnutí druhého dne

Druhý den Summer Game Festu nám nálož novinek přinesl hlavně Netflix. Podívali jsme se ovšem i na zajímavosti z Epic Store Summer Showcase a Tribeca Festivalu.

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Konec lootboxů, podvod zvaný Abandoned a mikrotransakce v Diablo Immortal

SHOWTIME pokračuje a tentokrát máme žhavé novinky k doprobrání! Víte, že Diablo Immortal má problém s mikrotransakcemi? Nebo, že lootboxy již brzy budou zakázanou mechanikou ve hrách? Anebo jaké…

Epizoda 90VTEŘIN

Vývojář, který tahal všechny za nos

Věříte Sonic Frontiers? Vypadá to, že fanoušci tedy rozhodně ne! Dragon Age konečně začíná dostávat reálné obrysy a vypadá to, že Abandoned snad asi vůbec nebude. Začíná 90HODIN!

Epizoda TOP 5

Nejlepší místa na herní dovolenou

Gelu se vrátil z dovolené a myšlenkami ještě rozhodně není zpět. Rozhodl se pro to všem hráčům a hráčkám doporučit ty nejlepší lokace, kam vyrazit na vlastní videoherní dovolenou!

Epizoda 90VTEŘIN

Takhle měl vypadat remaster Vice City!

Vrátil jsem se z dálných krajů, abych vám mohl přinést ty nejžhavější herní novinky! Máme tu GTA, hru o osvobození Kremlu před poláky a taky teaser na nové Star Wars Jedi Survivor!

Článek Preview

V Two Point Campus vyměníte pacienty za „pacienty“

Dostali jsme možnost si předčasně zkusit budování univerzity. Vývojáři před sebou ještě mají kus cesty, ale co nám bylo představeno, nás dost zaujalo. Jenom ti studenti z toho nevyšli bez újmy.

Epizoda 90VTEŘIN

Homer of War

Battlefield zkracuje svůj field, Fall Guys jsou zadarminko a svět God of War navštívil velmi zvláštní host. Připravte se na vzrušující zprávy za posledních 90HODIN!

Recenze 0

Postal 4: No Regerts - Hra horší než Anthem

Postal 4 je tady a dopadl naprosto tragicky. Upozorňujeme, že toto není klasická recenze, ale spíše jen seznam všeho, co je na hře špatně.

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Nová Mafie v Unreal Engine 5 a Harry Potter na prodej

Dalších 14 dní je za námi, pojďme si spektakulárně shrnout vše důležité. Probereme novinky kolem další Mafie, okomentujeme nerozhodnost Ubisoftu a samozřejmě projdeme prodej licencí Warner Bros.