Avatar Gelu

Tomáš Otáhal - Gelu Producent, Moderátor

Gelu patří mezi nejstarší členy projektu INDIAN. Jeho originální smysl pro humor a zvláštně zvrácenou povahu k herním žánrům vytvořil dokonalou rovnováhu pro moderátorské duo mnoha epizod pořadu. Má rád akční FPS, originální indie hry, zabývá se tvorbou a designem počítačových her.

15 let v redakci
350 publikací
39 recenzí
153 komentářů
Článek Novinka

Česká strategie Silence of the Siren jsou Heroes of Might and Magic ve sci-fi světě

České studio Oxymoron Games po Project Hospital přichází s titulem mířeným na fanoušky tahových strategií. Silence of the Siren nabídne sci-fi zasazení a spoustu oblíbených mechanik.

Článek Novinka

Žurnalistika vůbec není stresující – Jak se mají herní novináři v roce 2022?

Agentura Big Games Machine udělala výzkum mezi herními žurnalisty o jejich práci. S výsledky se kupodivu celkem často ztotožňujeme. Úvádíme výběr toho nejzajímavějšího z odpovědí.

Epizoda 90VTEŘIN

Vývojáři odhalují prototypy AAA her

Grafické karty nové generace jsou tu a vývojáři na to reagují zveřejněním těch nejošklivějších prototypů. Grafika v herním vývoji rozhodně na prvním místě není. U nás jsou ale první novinky!

Článek Novinka

Warpaws odpoví, jestli jsou lepší psi, nebo kočky!

Pamatujete na legendární komickou strategii S.W.I.N.E? Na její odkaz navazují vývojáři ze Slipgate Ironworks a zavedou nás na čumáčkovou bitevní frontu mezi psy a kočky!

Epizoda INDIAN SHOWTIME

5x nový Assassin's Creed? UBISOFT si neumí vybrat...

Probíráme sérii Assassin's Creed a kam směřuje. Pohádáme se o tom, proč si nemůžeme zahrát famfrpál v novém Hogwarts Legacy a odhalíme, na čem přesně pracuje tvůrce Uncharted.

Článek Reportáž

Mačkání koz, blbé dotazy i neskutečná zábava - Gamescom 2022

Po dvou letech jsme konečně byli znovu živě na Gamescomu v Kolíně nad Rýnem. Přínesli jsme sebou slušnou dávku rozhovorů, příběhů i postřehů, které vám musíme předat!

Epizoda 90VTEŘIN

Kolik Assassinů Ubisoft dělá? ANO!

Vím že jsem se na Assassíny poslední léta v redakci celkem specializoval, ale Ubisoft tohle už vážně přehání! Codename Red, Codename Hexe, Codename Jade.... já jdu codename domu.

Článek Novinka

Klasické pecky Ubisoftu ve velkých slevách

Máte rádi Heroes 3? Případně Heroes 2? Nebo snad klasické Heroes of Might and Magic? Na GOG teď naleznete spoustu her ze stáje společnosti Ubisoft ve velkých slevách!

Epizoda 90VTEŘIN

Mafia 4 je potvrzena!!!

Dnešní epizoda 90HODIN je plná všemožných akvizic, ale to nejlepší váš čeká na samotný konec. Výročí Mafie totiž oslovíme Mafií!

Článek Preview

České RPG s nemalými ambicemi – dojmy a rozhovor o The Last Oricru

Na svůj kus koláče slávy se snaží nalákat české studio GoldKnights. To připravuje akční RPG The Last Oricru se zaměřením nejen na akční souboje, ale hlavně příběh. Vyzpovídali jsme i hlavního tvůrce.

Epizoda V KAPSE

Disney učí děti gamblingu - Disney Mirrorverse

Disney Mirrorverse na první pohled vypadá jako krásná hra pro zabavení dětí. Bohužel se ovšem místo akční bojovky stává simulátorem hracích beden.

Epizoda 90VTEŘIN

Prototyp Grand Theft Auto v hledáčku Rockstaru

Dnešní epizoda 90HODIN v sobě má zajímavé novinky z filmového světa. Viděli jsme nové scény ze seriálu The Last of Us a také jsme slyšeli o adaptaci Days Gone.