Avatar Gelu

Tomáš Otáhal - Gelu Producent, Moderátor

Gelu patří mezi nejstarší členy projektu INDIAN. Jeho originální smysl pro humor a zvláštně zvrácenou povahu k herním žánrům vytvořil dokonalou rovnováhu pro moderátorské duo mnoha epizod pořadu. Má rád akční FPS, originální indie hry, zabývá se tvorbou a designem počítačových her.

14 let v redakci
284 publikací
32 recenzí
111 komentářů
Epizoda 90VTEŘIN

Celý stát bez internetu kvůli... Minecraftu?

Od posledního dílu 90HODIN uplynulo zhruba 90HODIN a tak je čas na 90HODIN! Dnes máme novinky ohledně pokračování Elder Scrolls a také si povíme o pádu internetu v Andoře!

Článek Preview

Total War Warhammer 3 vám dovolí ovládnout chaos!

Měsíc před vydáním jsme dostali příležitost vyzkoušet si novou strategickou pecku ze světa Warhammeru a rozhodně je na co se dívat!

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Akvizice: řešení každého průšvihu?

Těžká otázka, kterou se budeme zabývat v novém Indian Showtime! Probereme akvizici Activision Blizzard a co to znamená pro herní scénu jako celek. A nezapomeneme na hromadu vaty, jak jste zvyklí!

Článek Kvíz

Vyznáte se ve světě zločinu? Zjistěte to v kvízu Grand Theft Auto

Nejen trvale astronomické prodeje GTA V naznačují, že na světě nejspíš není nikdo, kdo nikdy nehrál aspoň jednu hru ze série Grand Theft Auto. A kdo tvrdí opak, ten ji hraje dodnes.

Epizoda TOP 5

Věci, ze kterých mají vývojáři hrůzu!

Všimli jste si toho, že jsou jistá témata, o kterých se prostě nemluví? Já ano! Proto dnes výjimečně můžete vidět TOP 5 s Geluorezem o věcech, ze kterých mají vývojáři hrůzu!

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Nechceme NFT ve hrách, že ne?!

Trio Fiola, Gelu a Fluppy se vrací do SHOWTIME, aby společně uzavřeli šílený rok 2021 v novinkovém stylu. Budeme si povídat o NFT ve hrách a vzdáme čest vývojáři, o kterém možná ani nevíte.

Epizoda 90VTEŘIN

Vyvrcholení roku je tady!

90VTEŘIN tento rok dospělo svého konce, jste tedy připraveni na poslední letošní zrychlenou dávku novinek? Doufám že ano!

Epizoda 90VTEŘIN

Kus plastu za litra? U PlayStationu ano!

Cyberpunk se neprodává tak jak měl... jaké překvapení, že? Více mne ovšem zarazilo kolik si účtuje Sony za nové bočnice pro PS5. Při tom zdražují i PC hry, naštěstí 90VTEŘIN zůstává zdarma!

Epizoda HARDWARE TEST

Velký přehled mezi ASUS herními notebooky

Pokud jste někdy přemýšleli, co by se mohlo stát, kdyby přišlo sedm různých herních notebooků do redakce, tak dnes získáte odpověď!

Epizoda 90VTEŘIN

Pedofil přistižen a Ubisoft má novou dojnou krávu

Sonic slaví 30 let a SEGA se to ve spolupráci se Stevem Aokim rozhodla oslavit značně netradičním koncertem. Ze Sony lítají manažeři a Ubisoft vplouvá do vln kryptoměn a NFT.

Epizoda 90VTEŘIN

Farming Simulator zašlapal Battlefield 2042

Syberia se těsně před vydáním ještě ukazuje, Cyberpunk se odkládá a v Sea of Thieves budeme nově zakopávat poklady. Začíná 90VTEŘIN!

Epizoda 90VTEŘIN

Žaloba za toxicitu? Bude to za 1.6 milionu dolarů!

Xbox Series X bude k dispozici, tedy jak komu. Léta staré Age of Empires 3 se rozrůstá o další národ a datamineři si hráli s World of Warcraft! Více se dozvíte během 90VTEŘIN!