Avatar Gelu

Tomáš Otáhal - Gelu Producent, Moderátor

Gelu patří mezi nejstarší členy projektu INDIAN. Jeho originální smysl pro humor a zvláštně zvrácenou povahu k herním žánrům vytvořil dokonalou rovnováhu pro moderátorské duo mnoha epizod pořadu. Má rád akční FPS, originální indie hry, zabývá se tvorbou a designem počítačových her.

15 let v redakci
353 publikací
40 recenzí
154 komentářů
Recenze 6

Recenze českého temného dobrodružství 1428: Shadows over Silesia

Napadlo by vás spojit tematiku husitství a okultismu? 1428: Shadows over Silesia právě tento mix nabízí a jedná se o překvapivě dobrou kombinaci. Má to ovšem svá ale.

Epizoda 90VTEŘIN

Stadia byla zabita Googlem

Zvláštní partnerství Epic Games a tvůrců Goat Simulatoru přináší ovoce, zatímco Google Stadia se s námi definitivně loučí. Přichází další epizoda 90HODIN!

Epizoda TOP 5

Největší herní sandály

Téma této TOPky by vás mohlo zaskočit, ale nemějte strach! Název je zcela v pořádku!

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Jak dlouho tohle ještě budeme trpět?

Mladík si jde sednout do vězení za zpronevěření GTA VI, zjistíme, jak herní žurnalistika vůbec není stresující a dojde také na herního AVATARa, který podle všeho ohromil nejen Camerona.

Článek Novinka

Česká strategie Silence of the Siren jsou Heroes of Might and Magic ve sci-fi světě

České studio Oxymoron Games po Project Hospital přichází s titulem mířeným na fanoušky tahových strategií. Silence of the Siren nabídne sci-fi zasazení a spoustu oblíbených mechanik.

Článek Novinka

Žurnalistika vůbec není stresující – Jak se mají herní novináři v roce 2022?

Agentura Big Games Machine udělala výzkum mezi herními žurnalisty o jejich práci. S výsledky se kupodivu celkem často ztotožňujeme. Úvádíme výběr toho nejzajímavějšího z odpovědí.

Epizoda 90VTEŘIN

Vývojáři odhalují prototypy AAA her

Grafické karty nové generace jsou tu a vývojáři na to reagují zveřejněním těch nejošklivějších prototypů. Grafika v herním vývoji rozhodně na prvním místě není. U nás jsou ale první novinky!

Článek Novinka

Warpaws odpoví, jestli jsou lepší psi, nebo kočky!

Pamatujete na legendární komickou strategii S.W.I.N.E? Na její odkaz navazují vývojáři ze Slipgate Ironworks a zavedou nás na čumáčkovou bitevní frontu mezi psy a kočky!

Epizoda INDIAN SHOWTIME

5x nový Assassin's Creed? UBISOFT si neumí vybrat...

Probíráme sérii Assassin's Creed a kam směřuje. Pohádáme se o tom, proč si nemůžeme zahrát famfrpál v novém Hogwarts Legacy a odhalíme, na čem přesně pracuje tvůrce Uncharted.

Článek Reportáž

Mačkání koz, blbé dotazy i neskutečná zábava - Gamescom 2022

Po dvou letech jsme konečně byli znovu živě na Gamescomu v Kolíně nad Rýnem. Přínesli jsme sebou slušnou dávku rozhovorů, příběhů i postřehů, které vám musíme předat!

Epizoda 90VTEŘIN

Kolik Assassinů Ubisoft dělá? ANO!

Vím že jsem se na Assassíny poslední léta v redakci celkem specializoval, ale Ubisoft tohle už vážně přehání! Codename Red, Codename Hexe, Codename Jade.... já jdu codename domu.

Článek Novinka

Klasické pecky Ubisoftu ve velkých slevách

Máte rádi Heroes 3? Případně Heroes 2? Nebo snad klasické Heroes of Might and Magic? Na GOG teď naleznete spoustu her ze stáje společnosti Ubisoft ve velkých slevách!