LOGO

Playerunknown's Battlegrounds překročilo na Steamu hranici 8 miliónů prodaných kopií!

Ještě na konci tohoto měsíce - 29. srpna bychom se měli dočkat nového survival módu do Fortnite.

Do Friday the 13th byla přidána nová mapa i s novým Jasonem. A můžete si také zakoupit DLC s plaveckými oblečky za 4 dolary.

H1Z1 mění s novou aktualizací i název. Teď hru budeme znát jako Just Survive.

Je to pravda. Nová mapa hry Rainbow Six Siege je zasazena do starého zábavního parku.

Yakuza 6 v Severní Americe a Evropě vyjde 20. března 2018.

Vyšlo další rozšíření do Cities: Skylines. Tentokrát do vašeho města přidává koncerty.

Byla představena ultimátní verze Spintires.

Vyšel nový trailer na Kingdom Come: Deliverence!

Do hry Arms pro Nintendo Switch přibyde další postava společně s novou mapou.

Magazín

Se službou jako je Xbox Game Pass si můžete v rámci jednoho měsíčního poplatku zahrát z knihovny cokoliv v ní najdete. Na výběr je více jak 100 her a pozor, některé z nich patří do síně slávy videoherní zábavy. Službu jsme pro vás vyzkoušeli! Více »

Otestovali jsme notebook určený pro hraní i práci MSI GE72

Téma publikováno ve středu 19. 7. 2017 - 14:07 39

Dostali jsme možnost vyzkoušet nový MSI GE72 7RE Apache Pro, který v sobě má nejnovější sedmou generaci Intel Core i7 a GTX 1050Ti. Dále má 120Hz monitor se 100% sRGB certifikací a další vychytávky, které nás doslova nadchly. Více »

Dostali jsme na otestování myš. Ale jak takovou myš chcete testovat? Přeci jenom je to počítačová myš - může v sobě mít vůbec něco špatně? A tak jsme vymysleli několik úkolů, kterých jsme YENKEE YMS 3017 AMBUSH podrobili. A asi lze slíbit, že takový test myši, nikde jinde v česku nenajdete. Více »

Paradox Interactive hýbe s cenami svých her

Téma publikováno v sobotu 24. 6. 2017 - 20:04 5

Paradox Interactive tyto kroky obhajuje tím, že se ceny srovnají s tržní sílou jednotlivých regionů. Jak to ale vidí hráči? A jak na jejich kritiku reaguje samotný vydavatel? Více »

Virtuální svět ožívá. Nové hry se jenom hrnou

Téma publikováno ve středu 21. 6. 2017 - 13:37 13

I když je virtuální realita stále poměrně neprobádaným územím, již brzy se můžeme těšit na několik skvělých herních pecek. Staneme se součástí světů, které jsem již měli možnost poznat, ale také zavítáme na místa, kde budeme úplnými cizinci! S VR hrami se totiž přímo roztrhl pytel! Více »

Free to play her je na Steamu celá řádka, ale jen málo která z nich mě bavila tak moc, jako zrovna Unturned. Sice nemá žádnou revoluční grafiku, ale způsob gameplaye a prostředí je opravdu tak zajímavé, že bych minimálně na ozkoušení hru doporučil úplně všem. Co tedy může Unturned nabídnout? Více »

Microsoft nám před nedávnem ukázal, co vlastně nová verze Xboxu One bude mít v sobě za komponenty. Pojďme si porovnat Scorpio s předchozími konzolemi od Microsoftu. Více »