Jak vznikalo Night City? - Rozhovor s vývojářem Cyberpunku 2077

Věřte tomu nebo ne, letos v prosinci už tomu budou dva roky, co vyšel Cyberpunk 2077. Proto bychom se rádi podívali na to, jak se designuje obří město, jako je právě Night City.

Dopad úniku GTA 6 na zbytek herního průmyslu

Únik informací a záběrů z rozpracované verze GTA 6 není tak úžasný, jak se možná na první pohled zdá a spojuje se s ním stres vývojářů, právní problémy i další věci, které si rozebereme v tomto videu.

Jaké jsou první dojmy z PlayStation VR2 a očekávaných virtuálních her?

PlayStation VR2 se dostal do rukou vybraným mediím, která se podělila se svými prvními dojmy a vyzkoušela si hry jako Horizon Call of the Mountain nebo Resident Evil: Village.

Střílečky, strategie a RPG – preview pěti her, které chystá společnost FULQRUM

Společnost FULQRUM nám dala možnost se předběžně podívat na pět her, které chystá v dohledné době vydat. Ve výběru máme zajímavé střílečky, strategie i RPG, na něž se mrkneme.

Jak vznikla legendární MAFIA? Slavíme 20. výročí hry, která proslavila Česko

Originální Mafia slaví 20. narozeniny a při té příležitosti se ohlížíme za historií, vývojem, dopadem i odkazem hry, která dodnes patří mezi nejúspěšnější a nejoblíbenější české hry.

Umělá inteligence aneb živoucí světy

V tomto tématu se tentokrát podíváme na hry, které dokáží za pomocí několika technik vytvářet pocit živoucího světa a ekosystému, nebo alespoň vytvářet takovou iluzi.

Epický úvod do Sea Of Thieves - vše, co musíte vědět!

Se sedmou sezónou přišlo do pirátského moře spoustu změn, a tak je právě teď ten nejlepší moment, přečíst si obsáhlý tutoriál, co i z neznalce udělá experta!

Co rozlišuje dobrý horor od špatného?

Poznáte dobrý horor? Vůbec to totiž není snadné. V našem tematickém videu a článku jsme se zaměřili na to, co dobré horory od těch zlých rozlišuje. A nebojte, žádné jumpscary!

Jak si vede Marvel's Spider-Man na PC oproti PlayStationu?

Oblíbený hrdina Spider-Man se po svém úspěchu na konzolích PlayStation vydává i na počítače a my jsme se podívali na to, jak se pavoučímu muži vede na méně i více výkonných sestavách.

Důkladný rozbor Unreal Engine 5. Proč tento engine změní navždy herní průmysl?

Protože jsme v redakci nadšenci do nových technologií a nástrojů, rádi bychom vám Unreal Engine 5 trochu více přiblížili. Proč je pátá generace tohoto enginu vlastně tak důležitá pro herní průmysl?

Legendární modifikace, které musíte poznat!

Modů do her je prý tolik, že by vám trvalo desítky let je zkusit všechny. My jsme se proto v redakci rozhodli podrobněji podívat na ty nejpopulárnější z nich.

Herní světy se rozpínají rychleji než vesmír, proboha proč!?

Gelu už toho má dost a Honzas má dost toho, že ho musí furt poslouchat – společně se podívali na stále zvětšující se herní světy a došli k nečekaným výsledkům. Je na čase to konečně rozlousknout!