Zobrazit vše ve dne 10. 8. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E58

Tohle je remake Skyrimu?!

Tohle jsme nečekali, Bethesda chystá předělávky svých starých her, South Park se vrací do světa her a GTA V ukazuje, jak se blýská na nové generaci konzolí. Tak abychom to za těch 90VTEŘIN stihnuli.

Stardew Valley, Aragami 2, Evil Genius 2 a další budou v Xbox Game Passu

Předplatitelé Xbox Game Passu se mohou těšit na zajímavé novinky z nezávislého světa. ID@Xbox přinesl i nové trailery.

Podrobnosti o betě Diabla 2 Resurrected

Blizzard se dnes k večeru pochlubil s podrobnostmi o slibované betě remasteru druhého Diabla. Kdy si budeme moci zahrát návrat hack-and-slash akce?

Aktualizace: Aplikace pro Abandoned nefunguje a z internetu mizí obsah

Realistická first-person střílečka s hororovými prvky nemá mít nic společného s Hideo Kojimou a Silent Hillem. Nadále to tvrdí šéf nizozemského studia Blue Box Game.

Střílečka Atomic Heart: Ruský BioShock má dva konce

Ruský BioShock bude mít dva konce. Ve studiu Mundfish jsou v závěrečné fázi vývoje, ale ještě nemohou potvrdit datum vydání, abychom věděli, kdy se do bizarní laboratoře podíváme.

Studio Hello Games nastiňuje nový update pro No Man's Sky

No Man's Sky, hra plná prozkoumávání hlubokého vesmíru a objevování neznámého, nedávno oslavila své páté narozeniny. Vývojáři tak vůbec nemeškají a nastiňují novou aktualizaci pojmenovanou Frontiers.

Proč se těšit na přístupnější Elden Ring?

V čem bude jiný a proč by měl zajímat i hráče, kteří nemají rádi dřívější tituly od FromSoftware?

Akce Darksiders 3 vyjde na Nintendo Switch

Další Darksiders si razí cestu na Nintendo Switch. Společnost THQ Nordic oznámila, že 30. 9. letošního roku vydá Switch verzi Darksiders 3 i s dodatečnými balíčky.

Rodinná konzole Intellivision Amico potřetí odložena

Rodinná konzole Intellivision Amico, která se zaměřuje na menší a cenově dostupnější hry, byla opět odložena. Naposledy měla být na trh uvedena letos v říjnu. Kdy dorazí?

Dying Light 2: Podrobnosti o možnostech next-gen konzolí

Techland přinesl podrobnosti o režimech kvality a výkonu pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S verze Dying Light 2: Stay Human. Jak hra poběží na konzolích nové generace?

Při záchraně lidí v Rescue Operations Simulatoru prožijete skutečné katastrofy

„Rescue Operations Simulator je jedinečný titul, zaměřuje se na skutečné katastrofické události, které otřásly a změnily celý svět,“ tvrdí vývojáři. Co vše na nás ve hře čeká?