Avatar Kushi

Nikola Levová - Kushi Redaktorka

Človíček, co se nebojí výzev, má rád zvířata, grafiku, ale studium a učení mu není cizí. Zájem o hry mi nechybí, proč něco nezkusit že? Zaměřuji se hlavně na hry, které dokáží zavařit mozek, mají příjemný příběh a dají před vás výzvu. Nové a ani starší kousky mi nejsou cizí a když objevím zajímavou arkádovku nebo adventuru, tak neváhám a většinou ji pokořím na jeden zátah. :D

1 rok v redakci
146 publikací
3 recenzí
67 komentářů
Článek Novinka

Tekken 8 je vytvořen zcela od základu v Unreal Enginu 5

Série Tekken má za sebou pěknou řádku dílů a hromadu fanoušků. Na osmý díl se tudíž těší nemalé množství hráčů. Důležitým faktem je, že tenhle díl nebude stavět na základech předchozího dílu.

Článek Novinka

Rebbeca ze Cyberpunk: Edgerunners nemusela existovat

Je to k nevíře, ale nová anime série mohla být bez bláznivé Rebecci, která má rysy typické pro loli postavy. Což se nelíbilo společnosti CD Projekt Red, ovšem studio Trigger stálo za svým!

Článek Novinka

Na vývoji Rise of the Ronin se podílejí vývojáři ze Sony

A je to oficiální! Studio Team Ninja vstoupilo do spolupráce s vývojářskými týmy od Sony a hra Rise of the Ronin je opravdu konzolovou exkluzivitou PlayStationu 5.

Článek Novinka

Vývojáři Gotham Knights o designu hrdinů, Harley Quinn a Alfredovi

Vydání Gotham Knights se nezadržitelně blíží a samotní vývojáři se rozhodli poodhalit několik informací ze zákulisí tvorby postav. V potaz berou i obyčejný život hrdinů a Alfreda.

Článek Novinka

Nová mobilní hra Yu-Gi-Oh! vás bude neustále držet v pozoru

Bojovat jeden proti jednomu? Nebo dva proti dvěma? To je už nuda, pojďme bojovat ve čtyřech proti každému! Zní to bláznivě? O to více si dávejte pozor na blížící se monstra.

Článek Novinka

Genshin Impact se dočká vlastní anime adaptace!

A je to oficiální! Sláva a úspěch Genshin Impact dorostli do takových rozměrů, že se blíží vlastní seriálová adaptace! Překoná tenhle počin svůj originál, nebo to bude další zklamání?

Článek Novinka

Street Fighter 6 hlásí velký návrat bojovníků

Už brzy na herní scénu přijde uzavřená beta Street Fighter 6. A na co se můžeme těšit? Na pořádnou řežbu, známé postavy, nové pohyby, spoustu modů a nekonečné množství zábavy.

Článek Novinka

One Piece Odyssey se dočkáme začátkem příštího roku

Odložený titul One Piece Odyssey se konečně oficiálně dočkal data vydání. Mimo jiné byl také odhalen obsah speciálních edic, které rozhodně na obsahu nešetří a lákají fanoušky.

Článek Novinka

Zachraňme amazonské pralesy hraním Robloxu

Ačkoli to zní celkem bláznivě, tak i hraním Robloxu můžete přispět na zalesňování poničeného amazonského pralesa. A to díky nové hře v tomhle známém hitu. O co jde?

Článek Novinka

Na premiéru Cyberpunk: Edgerunners se budeme moci podívat dříve, než oficiálně vyjde

Už opravdu velice brzo se dočkáme anime seriálu Cyberpunk: Edgerunners, který má mít premiéru 13. 9.. Pokud se ale už nemůžete dočkat, existuje způsob, jak první tři díly můžete zhlédnout o den dříve.

Článek Novinka

Just Dance 2023 rozpálí váš obývák už v listopadu

Nový hudební set míří na všechna zařízení s novou érou Just Dance. Chyťte se hudební vlny a projíždějte nové písně v naprosto novém prostředí, které bude příjemnější pro všechny hráče.

Článek Novinka

Novinky ze světa Tom Clancy – o hrách pro mobily a testování

Herní značka Division se nejen rozrůstá svými dalšími díly, ale také roste na další platformy. Ubisoft forward 2022 přinesl oznámení pro mobily a oznámení testování pro The Division Heartland.