Avatar Kushi

Nikola Levová - Kushi Redaktorka

Človíček, co se nebojí výzev, má rád zvířata, grafiku, ale studium a učení mu není cizí. Zájem o hry mi nechybí, proč něco nezkusit že? Zaměřuji se hlavně na hry, které dokáží zavařit mozek, mají příjemný příběh a dají před vás výzvu. Nové a ani starší kousky mi nejsou cizí a když objevím zajímavou arkádovku nebo adventuru, tak neváhám a většinou ji pokořím na jeden zátah. :D

1 rok v redakci
38 publikací
0 recenzí
14 komentářů
Článek Novinka

Battle royale od Ubisoftu nezlákal hráče, Hyper Scape končí

Hyper Scape byl zvláštním pokusem z dílny Ubisoftu vytvořit nový battle royale ve vertikálním prostředí, bohužel si svou hráčskou základnu nenašel a jeho konec je dost blízko.

Článek Novinka

Série Assassin's Creed měla skončit úplně jinak

Konec Assassin's Creed 3 vedl ke zodpovězení nespočtu otázek, umocnění hráčského zážitku a vzniku nových dílů. Co když to ale takhle nemělo skončit? Co když to mělo být jinak?

Článek Novinka

Mexické kartely využívají GTA 5 k náboru nových členů

Grand Theft Auto je obecně série, která neklade moc důraz na správné chování a upřednostňuje zbraně, drogy a další levárny. Ovšem nedávný případ posouvá hru na novou úroveň absurdity.

Článek Novinka

Do Teamfight Tactics míří festival lunárních legend a nový šampion

V Teamfight Tactics se každou sezónu protočí několik postav, tříd a schopností, které využijete na cestě za vítězstvím. Ovšem v příští sezóně se objeví jeden velice unikátní šampion.

Článek Téma

Dělá minecraftová verze Dooma konkurenci původní hře?

Doomed: Demons of the Nether je minecraftový mod, který se inspiruje hrou DOOM z roku 2016 a DOOM Eternal. Sahá ovšem tenhle mod hře aspoň po kotníky, nebo se stává konkurencí?

Článek Novinka

Nová sezóna 2022 League of Legends započala

Dnešní úvodní den do nové sezóny LoL odstartoval krátkým, zato ale hodně informativním streamem. Ten nám ukázal spoustu novinek z League of Legends, Wild Riftu a mnoho dalšího.

Článek Novinka

Dočkáme se více konzolí? AMD zvyšuje výrobu

Následující a další rok by měl přát většímu prodeji konzolí nové generace. Neustálý zájem o PlayStation 5, Xbox Series X a Xbox Series S donutil AMD zvýšit výrobu čipů.

Článek Novinka

Elex 2 překvapí propracovanějším soubojovým systémem

Vývojáři prozradili nové detaily o pokračování akčního RPG titulu Elex. Jak bude vylepšen soubojový systém, aby byl pro hráče zajímavější? Zvažují tvůrci dodatečný obsah po vydání hry?

Článek Novinka

Xbox Series X je nejpopulárnější konzolí! Alespoň podle uživatelů na Twitteru

Díky nové studii od Green Gaming můžeme zjistit, že nejpopulárnější konzolí je Xbox Series X, nejméně oblíbenou je PlayStation 4 a naši planetu nejvíce znečišťuje PlayStation 3.

Článek Novinka

Black Clover se dočká herní adaptace na mobily

Úspěch anime Black Clover raketově roste každým dnem a kromě očekávaného filmu se série dočká i nové hry na mobily od vývojářů, kteří stojí za úspěšnou MMORPG hrou Black Desert.

Článek Novinka

Osm mobilních her překonalo hranici výdělku jedné miliardy dolarů

Na poli mobilních her najdeme mnoho různých titulů, ale nedá se jim upřít výdělečnost. Za letošní rok se objevilo dokonce osm vyvolených, které se mohou honosit titulem miliardová hra.

Článek Novinka

Hades jako první hra v historii získala cenu Hugo

Poprvé v historii byla do cen Hugo zařazena kategorie nejlepší hra za uplynulý rok. Kandidáty Animal Crossing, Final Fantasy, The Last of Us: Part II a další porazil titul Hades.