Avatar Kushi

Nikola Levová - Kushi Redaktorka

Človíček, co se nebojí výzev, má rád zvířata, grafiku, ale studium a učení mu není cizí. Zájem o hry mi nechybí, proč něco nezkusit že? Zaměřuji se hlavně na hry, které dokáží zavařit mozek, mají příjemný příběh a dají před vás výzvu. Nové a ani starší kousky mi nejsou cizí a když objevím zajímavou arkádovku nebo adventuru, tak neváhám a většinou ji pokořím na jeden zátah. :D

1 rok v redakci
97 publikací
0 recenzí
38 komentářů
Článek Novinka

Ark 2 se odklání od původního Ark: Survival Evolved, který je nyní zdarma

Ark je povedenou survival hrou, která zaujala velké množství hráčů. Druhý díl se ale značně odklání od původní myšlenky a různé novinky dělají mezi jednotlivými tituly ještě větší rozdíl.

Článek Novinka

Velký souhrn her z Xbox & Bethesda Showcase

Microsoft s Bethesdou se předvedl. Máme za sebou s největší pravděpodobností nejlepší prezentaci v rámci Summer Game Festu. Na PC a Xbox během následujících 12 měsíců dorazí spousta zajímavých her.

Článek Novinka

Už vás nebaví Minecraft? A co takhle Minecraft Legends?

Poznejte znova stará a známá prostředí z Minecraftu, tentokrát ale v podání nové hry, kde budete muset váš milovaný svět ochránit před hrozbou z jiného světa a zabránit děsivé pohromě.

Článek Novinka

Díky Xbox Game Passu dostanete tunu odměň do her od Riotu

To, že Riot chystá velké věci, není nic nového, že oznámí spolupráci s Xboxem by se dalo čekat, ale že díky Xbox Game Passu budete mít dostupné všechny postavy z LoL, to nikdo nečekal.

Článek Novinka

Milovníci tekutého chleba zbystřete! Už brzo si budete moci uvařit vlastní pivo!

Černé pivo, ležák nebo birell? To věnujte sámošce a ponořte se do vlastního pivovaru, kde si vyzkoušíte uvařit svého vlastního krále s bílou pěnou a neodolatelnou zlatou barvou.

Článek Novinka

V Sonic Prime uvidíme i oblíbené postavy Big the Cat a Froggyho

Sonic Prime se nám už dříve představil. Nyní se v nové ukázce už ke známým postavám objevují i další přátele. Konkrétně Big the Cat a jeho neodmyslitelný kamarád Froggy.

Článek Novinka

Druhé sezóny Cuphead Show! se dočkáme už v srpnu

Cuphead a Mugman se vrací a na jejich dobrodružství se připojuje Ms. Chalice! Společně nás přivítají do bláznivé, kreslené a stylizované druhé sezóny, která vám nedovolí se nudit.

Článek Novinka

Zbožňujete Tekkena? Tak se těšte na anime seriál!

Už brzo se dočkáme nového anime seriálu Tekken: Bloodline, ve kterém budeme sledovat život Džina Kazami na cestě za nalezením svého dědečka Heihačiho Mišimu. A spoustou boje samozřejmě.

Článek Novinka

Členové služby GeForce NOW si mohou užít Fortnite s dotykovým ovládáním

Uzavřená beta Fortnitu s dotykovým ovládáním se otevírá a všichni členové služby GeForce NOW si mohou konečně vychutnat požitek z této hry na všech zařízeních, včetně těch od Applu.

Článek Novinka

Borderlands 3 zdarma a mega slevy na Epicu!

Epic Store nabízí obrovské slevy na oblíbené tituly po dobu několika týdnů. Zároveň s touto akcí se dočkáme několika her zdarma a první hrou na seznamu je Borderlands 3

Článek Novinka

Přežijte třeskutou zimu v Cold Engines

Slovenští vývojáři z Lich Studios se pochlubili novou real-timovou strategií, ve které budete muset přežít v nízkých teplotách a vylepšovat své frakce.

Článek Novinka

Horor The Quarry nabídne 186 různých konců

Tvůrci Until Dawn se pochlubili novou hororovou hrou, kde každé rozhodnutí vyústí v jiný konec. Dobře si rozmyslete, zda máte dost času vidět všechny z nich.