Avatar Honzas4400

Jan Kalný - Honzas4400 Redaktor

Honza se k psaní o hrách dostal tak trochu jako slepý k houslím. Začalo to především nadšením o tehdy nadcházejícím Skyrimu, což nakonec vyústilo ve psaní pro Zing.cz po dobu nějakých sedmi let. Hráčem byl ale mnohem déle a za celý život se dostal ke hrám z nejrůznějších generací a žánrů - od her pro Amigu, pro PlayStation, až po hry na počítač, kde dodnes tráví s přehledem nejvíce času. I když má i jiné koníčky (mj. třeba hraní na piáno), hry ho provázely už od naprostého začátku a stále u něho hrají prim.

2 roky v redakci
557 publikací
25 recenzí
159 komentářů
Recenze 8

We Were Here Forever je další kooperativní trefou do černého

Kooperativních her pro dva je na trhu až žalostně málo. O to méně těch opravdu dobrých. Série We Were Here ale ukázala, jak se takové hry mají dělat. Čtvrtý díl na tom není jinak, ale má svá ALE.

Recenze 10

The Stanley Parable: Ultra Deluxe

Hra The Stanley Parable: Ultra Deluxe nejen, že dvakrát vkročuje do stejné řeky, ona v ní dokonce plave a dělá si srandu ze všech, kdo se ji bojí. A stejně jako originál to dělá naprosto skvěle.

Recenze 8

V Teardown budete krást, demolovat a bavit se

Nezávislý Teardown po roce a půl opustil předběžný přístup na Steamu a dočkal se verze 1.0. Dočkali jsme se ale my hry, která je hotová a zábavná?

Epizoda TOP 5

Nejvíc cool herních schopností

Asi nebudeme sami, kdo si někdy v minulosti představovali, jaké by to bylo super ultra úžasné schopnosti mít a jak strašně cool vypadají. A přesně o tom je dnešní TOP 5.

Recenze 8

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Vývojáři z TT Games se rozhodli nabídnout kompletní Star Wars ságu v jedné nové a kompletně přepracované hře. Jak tedy dopadl tenhle projekt, který měl za cíl posunout LEGO hry dopředu?

Článek Preview

Rainbow Six Mobile slibuje mobilní střílečku jako žádnou jinou

Mobilní verze multiplayerového Siege se snaží přinést co nejpřesnější podobu této velké hry na přenosná zařízení. A prozatím to vypadá, že má Ubisoft našlápnuto správným směrem.

Článek Drby

Apex Legends postihl velký únik informací na dva až tři roky dopředu

Informace z interní verze hry se dostaly na veřejnost. Nechybí informace o nových legendách či mapách. Podle odhadů jde o obsah na zhruba dva až tři roky dopředu.

Článek Téma

10 věcí, které chceme od Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy je žhavou novinkou, která zaujala nejen vás, ale i nás v redakci. Takže jsme si sedli a přizvali i chytré hlavičky z Nerdfixu, abychom dali dohromady seznam věcí, které chceme.

Recenze 6

Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo to má nejen v naší komunitě docela těžké. Po traileru i ukázkách ale konečně dochází na vydání a otázka zní, jak se s tím vývojáři z Tango Gameworks poprali?

Článek Novinka

Konečně se nám ukázalo Hogwarts Legacy ze světa Harryho Pottera

15minutové představení samotné hry nám ukázalo v zásadě všechny její nejdůležitější části. Vítejte ve světě Harryho Pottera v podobě ambiciózního akčního RPG pro počítače a konzole.

Recenze 8

Tunic je skvělou a záludnou „Zeldavanií“

Na první pohled naprosto roztomilá, ale uvnitř vcelku vyzývavá. Přesně to je Tunic od jednoho vývojáře s podporou nezávislého studia Finji. Jak to ale ve finále dopadlo?

Článek Novinka

Vypadá to, že Perfect Dark přišel o herního ředitele

Zdá se, že studio The Initiative, které pracuje na rebootu série Perfect Dark, přišlo o herního ředitele. Nejde ale o první významný odchod z týmu. Kdo další odešel?