Avatar Honzas4400

Jan Kalný - Honzas4400 Redaktor

Honza se k psaní o hrách dostal tak trochu jako slepý k houslím. Začalo to především nadšením o tehdy nadcházejícím Skyrimu, což nakonec vyústilo ve psaní pro Zing.cz po dobu nějakých sedmi let. Hráčem byl ale mnohem déle a za celý život se dostal ke hrám z nejrůznějších generací a žánrů - od her pro Amigu, pro PlayStation, až po hry na počítač, kde dodnes tráví s přehledem nejvíce času. I když má i jiné koníčky (mj. třeba hraní na piáno), hry ho provázely už od naprostého začátku a stále u něho hrají prim.

1 rok v redakci
437 publikací
4 recenzí
118 komentářů
Článek Novinka

Indian opět mění logo. Jaké designové rozhodnutí za ním stojí?

Ačkoli jsme věnovali změně loga a vylepšení aktuálního brandingu spoustu úsilí, komunita hovoří jasně: nelíbí se vám. Proto se vracíme zpět a pokusíme se na tom zapracovat znovu.

Článek Novinka

No Man's Sky dostal update Expeditions včetně nového herního módu

Expeditions pro No Man's Sky vyšlou hráče na… Inu, expedice. Každá začíná na konkrétním místě a má spojit celou komunitu dohromady. Nechybí ani výzvy a další úpravy, změny, opravy a vylepšení.

Článek Novinka

Souhrn novinek z Future Games Show: Spring Showcase

Mezi ukázanými tituly najdeme například Arctic Awakening, více z Quantum Error, Oddworld: Soulstorm, Axiom Verge 2 a nechybí ani strategie Humankind nebo adventura Life is Strange: True Colors.

Článek Novinka

Hitman 3 se dočká sedmi smrtelných hříchů v placených DLC

Hitman 3: Seven Deadly Sins bude kolekcí escalation kontraktů, které nabídnou i nové obleky a odemykatelné předměty. Vycházet budou společně s tematickým obsahem zdarma v rámci Seasons of Sin.

Článek Novinka

Serious Sam 2 se dočkal nové aktualizace. Čtyřka zase modovacích nástrojů

Po patnácti letech má Serious Sam 2 nový update. A není zrovna malý. Čtvrtý díl se zase může těšit oficální podpoře modifikací, vylepšeného editoru a Workshopu na Steamu.

Článek Novinka

Six Days in Fallujah se bude s každým průchodem trochu měnit

První pořádné gameplay záběry nám ukazují, že si Six Days in Fallujah nebude brát servítky nejen se svým zasazením, ale i se samotnými hráči. Nikdy nebudete vědět, co vás za dalšími dveřmi čeká.

Článek Novinka

Spirituální nástupce SWAT: Ready or Not se probouzí k životu

O spirituálního nástupce například starších dílů Rainbow Six nebo série SWAT se bude starat Team17. Spolu s oznámením tohoto partnerství nechybí ani nový gameplay trailer.

Článek Novinka

Sherlock Holmes: Chapter One v prvním pořádném gameplay traileru

Útržky hratelnosti jsme mohli vidět již dříve, nyní se ale můžeme podívat na všechny důležité části, které hra nabídne - průzkum světa, souboje i dialogové možnosti.

Článek Novinka

Resident Evil Village: Demo, HW nároky a nové informace

O dalším demu pro nadcházející Resident Evil 8: Village mluvíme v tomto týdnu podruhé. Tentokrát jsme se dozvěděli několik detailů o demoverzi i hře samotné. Co Capcom prozradil?

Článek Novinka

Multiplayer Star Citizen bude připomínat Battlefield

Vývojáři The Playroom, The Playroom VR nebo Run Sackboy! Run! se podílejí na vývoji PvP multiplayeru pro vesmírný simulátor Star Citizen v rámci režimu Theaters of War.

Článek Novinka

Koukněte se na 43 minut ze zrušené střílečky Tiberium: Command & Conquer

Ze zrušené first-person střílečky Tiberium: Command & Conquer z roku 2008 nakonec nikdy nic nebude. Přes 40 minut záběrů ale stačí k tomu, abychom viděli, co mohlo být.

Článek Novinka

Včera představené Forspoken se také ukazuje na screenshotech

Z Project Athia se stalo akční RPG Forspoken. Včera došlo k jeho formálnímu oznámení a nyní se můžete podívat i na několik screenshotů. Ty jsou ale bohužel přímo z traileru.