Zobrazit vše ve dne 1. 2. 2021

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry února

Vlkodlačí dobrodružství, náročná plošinovka, fotografování veverek, svérázná středověká gangsterská akce, destruktivní závody i temná výprava. To je několik her, které nás v únoru čekají.

Evropská komise rozhodne, zda Microsoft koupí Bethesdu

O akvizici v hodnotě 7,5 miliardy dolarů musejí rozhodnout protimonopolní regulační orgány EU. Pokud vše půjde dobře, za měsíc se může ZeniMax Media s Bethesdou přidat k Microsoftu.

MLB The Show 21 první hrou od Sony pro konzole Xbox

Ledy se pohnuly. Společnost Sony dnes překvapila, když zveřejnila oznámení týkající se její baseballové série. Připravované MLB The Show 21 vyjde nejen na PlayStation, ale i Xbox.

Pokračování Final Fantasy VII Remaku opět přinese něco nového

Final Fantasy VII Remake se v jistých částech hry podstatně lišil oproti svému originálu. Nebylo to ale na škodu a my jsme tak mohli strávit spoustu času v detailně propracovaném Midgaru.

Do českého studia Bohemia Interactive má investovat silný zahraniční partner

Tvůrci her Arma, DayZ, Vigor a Ylands chtějí do naprosté světové špičky herních studií. Pomoci jim má velký zahraniční investor, který koupí menšinový podíl nejúspěšnější videoherní firmy v Česku.

V Plague Inc: The Cure zachráníte svět před smrtící pandemií

Dodatečný balíček pro simulaci epidemie dorazil na Steam a bude zdarma do doby, než bude situace kolem koronaviru pod kontrolou. Ve hře musíte zachránit svět a zastavit smrtící pandemii.

Gran Turismo 7 bude více podobné klasickým dílům série

Japonské studio Polyphony Digital se při vývoji Gran Turisma 7 vrací ke kořenům. Kazunori Yamauchi znovu ujišťuje fanoušky, že se nacházející hra bude více podobat klasickým dílům série.

Festival her na Steamu nabídne k vyzkoušení více než 500 her

Hráči, připravte se. Od 3. 2. letošního roku spouští Steam nový herní festival. V rámci něho si budete moci na svém počítači vyzkoušet více než 500 her, zejména od nezávislých tvůrců.

Switch byl poslední nadějí na záchranu Nintenda

Bývalý prezident Nintenda Reggie Fils-Aimé přiznává, že Switch byl po neúspěšném Wii U poslední nadějí na úspěch. Nintendo Switch je teď jednou z nejpopulárnějších herních konzolí.

Survival MMO titul The Day Before kombinuje The Division a The Last of Us

The Day Before je masivně multiplayerová online survival akce, která připomíná kombinaci The Division a The Last of Us. Hráče zavede do smrtící post-pandemické Ameriky.