Zobrazit vše ve dne 26. 6. 2021

Operation Tango aneb k záchraně světa jsou potřeba dva

Kooperativních her s parťákem, kde musíte spolupracovat a jeden bez druhého se neobejdete, není zase tolik. Ovšem právě Operation Tango se chce přidat mezi právě ty hry, kde to bez kooperace nepůjde.

Na Steamu vypukl letní výprodej na nové i starší hry

Do 8. 7. letošního roku můžete na Steamu utrácet peníze za hry ve velkých slevách. Na populární digitální platformě Valve vypukl očekávaný letní výprodej a slevy ve vztahují na novější i starší hry.

Šéf Assassin's Creed Valhalla nastupuje do EA Motive

Eric Baptizat, šéf vývoje Assassin's Creed Valhalla, opouští Ubisoft a stěhuje se do EA Motive, kde se bude podílet na vývoji nového, dosud neoznámeného titulu.

Pozor na GTA 5 a další hry zdarma. Obsahují malware

Hackeři našli nový způsob, jak se dostat do počítačů hráčů. Na internetu nabízejí zdarma AAA hry jako Grand Theft Auto 5, NBA 2K19 a PES 2018. Tituly jsou obohaceny o malware, který infikuje počítač.

Řízení vesmírného programu se chopíte na konzolích nové generace

Simulátor vesmírného programu Kerbal Space Program si zahrajete na konzolích nové generace. Majitelé PS5 a Xboxu Series X/S si titul užijí ve vyšším rozlišení a s více snímky za sekundu.

Horizon Forbidden West představuje obávaného Clawstridera

Studio Guerrilla Games pokračuje v prohlídce robotických nepřátel. Prostřednictvím krátkého videa nás seznamuje s Clawstriderem, který se poprvé objevil v komiksu Horizon Zero Dawn.

Tvůrci Silent Hill a Siren pracují na titulu, který šokuje mysl hráčů

Kazunobu Sato, producent a zakladatel studia Bokeh Game, prozradil podrobnosti o hororové hře, kterou s týmem připravuje. Co pro nás chystají tvůrci podepsáni za sériemi Silent Hill a Siren?

90VTEŘIN Epizoda S7E45

Windows 11 tu bude přímo pro hráče

Destrukce terénu je super věc, pokud ovšem nevede k destrukci celých 90VTEŘIN! Naštěstí to zachraňuje miláček naší komunity, Snowrunner! Do něj totiž přijíždí Tatra, více v nové epizodě!