Vampyr běží lépe na konzolích nové generace

Poněkud zapomenutý akční RPG titul Vampyr, který na PC, PlayStation 4 a Xbox One vyšel v roce 2018 a o rok později na Nintendo Switch, se připomíná. Na PS5 a Xboxu Series X/S je hra v lepší kvalitě.

Historie série Fallout - z Vaultu 13 až do Appalachie

Pojďme si společně zavzpomínat na jednu z nejslavnějších RPG sérií všech dob, jejíž historie sahá mnohem dál než k Bethesdě. Fallout je tu s námi již více než 20 let.

Podle prvního testu se nový MacBook Pro vyrovná herním notebookům

Nové MacBooky Pro sice teprve poputují k prvním zákazníkům, ale na internetu už se přesto objevily výsledky prvního benchmarku. Je čip M1 Max skutečně tak výkonný, jak tvrdí Apple?

Epic rozdává hororové dobrodružství Among the Sleep

Epic Games Store u příležitosti nadcházejícího Halloweenu rozdává PC verzi hororového dobrodružství Among the Sleep. I další hra bude hororová. Na řadu se dostane příští týden.

Hrajte dle svých představ díky velkému množství nastavení v PC verzi Halo Infinite

343 Industries si pro fanoušky série Halo připravili nový trailer zaměřený na PC verzi Halo Infinite. Díky němu se dozvídáme, že hra nabídne velkou škálu nastavení, kterými si ji můžete upravit.

Happy Game od studia Amanita Design vyjde už za týden

Vydání novinky od tvůrců Botaniculy a Chuchla je blíž, než si myslíme. Zatím tu máme launch trailer, který je zhruba stejně veselý a normální jako samotná Happy Game.

Nintendo odmění Animal Crossing velkou aktualizací a navrch přidá placené rozšíření

Nintendo v minulém týdnu oznámilo velkou bezplatnou aktualizaci 2.0 a nové placené DLC rozšíření pro Animal Crossing: New Horizons s názvem Happy Home Paradise.

Herní PC budoucnosti je podle Gigabyte přenosné a modulární

Společnost Gigabyte představila pod značkou Aurus svoji vizi herního PC budoucnosti. Má 5G anténu a skládá se ze tří modulů, které se dají upravovat podle konkrétní příležitosti.

PC verze God of War se bleskově dostala mezi nejprodávanější hry. Čeština potvrzena

O God of War z roku 2018 je na počítačích zájem, dokládají data ze Steamu. Přitom je hra teprve v předobjednávce. Kolik se prodalo hry na PlayStationu? Plus srovnání PS5 verze s PC.

Počet předplatitelů Xbox Game Passu nesplňuje cíle Microsoftu

Počet předplatitelů služby Xbox Game Pass roste, ale ne tak, jak si Microsoft představoval. To ale nic nemění na příchodu dalších 11 her, které do konce měsíce dorazí.

Life is Strange: True Colors pro Switch stihne konec roku

Nový příspěvek do série Life is Strange, který na PC a ostatních konzolích vyšel zhruba před měsícem, si budeme moci zahrát na Switchi na začátku prosince. Konkrétní datum vydání však stále neznáme.

Skyrim: Anniversary Edition umožní výstavbu akvárií

S herním prvkem rybaření, který obohatí Special a chystanou Anniversary edici věčného pátého dílu ságy The Elder Scrolls, souvisí malé rozšíření obsahu z DLC Hearthfire.