Hráči loni v obchodě Epicu utratili 840 milionů dolarů. Rozdávání her bude pokračovat

Epic Games Store bude pokračovat v rozdávání her zdarma. Tato strategie totiž společnosti vychází a v loňském roce do digitálního obchodu přilákala další miliony počítačových hráčů.

Battle royale od Ubisoftu nezlákal hráče, Hyper Scape končí

Hyper Scape byl zvláštním pokusem z dílny Ubisoftu vytvořit nový battle royale ve vertikálním prostředí, bohužel si svou hráčskou základnu nenašel a jeho konec je dost blízko.

Elgato vyvinulo pedály nejen pro ovládání streamu

Společnost Elgato, jež je známá pro širokou škálu výbavy určené streamerům, nedávno vytvořila speciální pedály. Díky nim můžete zapojit nohy do ovládání streamu či jiných úloh.

Z nové doby temna má vzejít nový úsvit lidstva v Dying Light 2

Před více než dvaceti lety jsme doufali, že vir v Harranu porazíme, ale po těžkém boji jsme prohráli a civilizace upadla zpátky do období temna. A teď – bohužel – prohráváme znovu.

Seriálová adaptace videohry System Shock našla svého režiséra a scénáristu

Série System Shock se v budoucnu vrátí se vší parádou. Nejenže se můžeme těšit na nadcházející remake původní hry, ale zároveň k nám i dorazí seriálová adaptace, kterou si vezme pod palec Greg Russo.

Mají se hry FIFA a PES obávat? Hlásí se bezplatné UFL s ambasadorem Ronaldem

Je to tady. Britské studio Strikerz Inc. po měsících lákání odhalilo svou bezplatnou fotbalovou hru UFL, kterou hodlá vyzvat giganti tohoto žánru, série FIFA od EA Sports a PES od Konami.

Do Apex Legends přichází nová sezóna a spolu s ní příležitost, jak získat 3 postavy zdarma

Do Apex Legends přichází nová postava, Mad Maggie, a spolu s ní nám studio Respawn nadělí hned 3 postavy zdarma. V článku se dozvíte, co je potřeba udělat, abyste je získali.

Navrhněte a spravujte vlastní univerzitu v Two Point Campus

Od tvůrců Two Point Hospital přichází manažerská strategie, kde máte možnost navrhnout a spravovat vlastní kampus. Hra bude v den vydání dostupné také v předplatném Game Pass pro PC a konzole Xbox.

Podrobnosti o PC verzi Death Stranding: Director's Cut

Datum vydání, systémové požadavky a cena rozšířené edice Death Stranding pro počítače. Akčního dobrodružství v rozšířené edici od Hidea Kojimy se hráči dočkají koncem března.

Představeny únorové hry pro Xbox Live Gold

Společnost Microsoft představila nabídku her, kterou si během nadcházejícího měsíce do své digitální knihovny budou moci přidat předplatitelé Xbox Live Gold a Xbox Game Pass Ultimate.

Sony ukázala, jak správně nainstalovat bočnice na PS5

Sony se připomíná s vyměnitelnými bočnicemi pro PlayStation 5 v novém videu na kanále PlayStation Access, kde předvedli, jak je jednoduché obléct svou konzoli do zbrusu nového barevného kabátku.

Dočkáme se někdy Uncharted 5? Odpovídá člen Naughty Dog

Není známo, na čem studio Naughty Dog momentálně pracuje. Avšak při jednom z rozhovorů s dlouhodobým členem studia, Shaunem Escaygem, padlo něco zajímavého.