Avatar Miky

Michal Burian - Miky Šéfredaktor

Michal o hrách píše už více než 12 let. Z toho 9 let působil jako šéfredaktor Zing.cz, v roce 2019 se přidal do týmu Indiana, aby rozšířil magazín. Následně začal psát i pro Nerdfix. Ve volném čase se věnuje zejména své rodině, stará se o domácnost a samozřejmě také hraje. Nepohrdne dobrou strategií, akčními tituly, závodními hrami a akčními RPG.

2 roky v redakci
5915 publikací
19 recenzí
3280 komentářů
Článek Drby

Remake The Last of Us si údajně zahrajeme letos

Už je to nějaký ten pátek, co se mluví o příchodu remaku prvního dílu The Last of Us pro PlayStation 5. Přesto ho stále Sony neoznámila. To ale nebrání insiderům a redaktorům o něm mluvit.

Článek Novinka

Vylepšená Kill Cam ve Sniper Elite 5 i pro pistole a SMG

Minutový trailer není určen pro slabé povahy, ukazuje vylepšenou Kill Cam, tedy kameru povedených zásahů. Co dokáže projektil napíchat v těle a lebce? To názorně ukazuje Sniper Elite 5.

Článek Novinka

Hybridní éru rallye závodů doprovodí WRC Generations

Nejkomplexnější, Nejrealističtější a nejnáročnější. To jsou slova, která se objevují v tiskové zprávě představují nové WRC. A zároveň poslední od Naconu a KT Racing.

Článek Novinka

SnowRunner rozjíždí sedmou sezónu

Off-road simulace SnowRunner koncem měsíce rozjede sedmou sezónu. Současně vyjde vylepšení pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S jako bezplatná aktualizace stávajícím majitelům.

Článek Novinka

Test Drive Unlimited Solar Crown v září nevyjde a nebude pro PS4 a Xbox One

Test Drive Unlimited Solar Crown bohužel 22. 9. letošního roku nevyjde. Společnosti Nacon a Kylotonn dnes oznámily odklad na rok 2023. Současně se rozhodly, že hru nebudou vyvíjet pro old-gen.

Článek Novinka

Steelrising zve do Paříže roku 1789

Společnosti Nacon a Spiders po oznámení akčního RPG titulu GreedFall 2 přicházejí s příběhovým trailerem zaměřeným na projekt Steelrising. To je také akční RPG, které vás zavede do Paříže roku 1789.

Článek Novinka

Dinosauři, farmaření i Sniper Elite 5 v Game Passu

Konec pátého měsíce letošního roku je pro předplatitele Game Passu skutečně zajímavý. Společnost Microsoft pro ně připravila lákavé, zajímavé a nové hry. Podívejte se.

Článek Novinka

Grand Theft Auto 6? Šéf Take-Two vzkazuje dvě slova

Když se podíváme na finanční výsledky Grand Theft Auto 5, tak zjistíme, že Rockstar se šestým dílem nemusí spěchat. Přesto se ale brzy můžeme něčeho dočkat. Kdy přibližně hra vyjde?

Článek Novinka

Vývojáři Sudden Strike představují taktickou real-time strategii The Valiant

The Valiant je taktická real-time strategie s prvky RPG, ve které velíte malé skupině templářských hrdinů v alternativní vizi 13. století. Podívejte se na trailer a obrázky.

Článek Novinka

Kerbal Space Program 2 je opět odložen, protože je strašně složitý

Nevyšel konec roku 2021 a nevyjde ani letošní rok. Vývojáři ze studia Intercept Games odkládají Kerbal Space Program 2 až na začátek roku 2023. Podle nich je titul příliš složitý.

Článek Novinka

Krásnější Itálie a Malta v Microsoft Flight Simulator

Studio Asobo pokračuje ve vylepšování hry Microsoft Flight Simulator. Tentokrát francouzský tým připravil aktualizaci World Update 9, která přináší krásnější a detailní Itálii a Maltu.