Avatar Miky

Michal Burian - Miky Šéfredaktor

Michal o hrách píše už více než 12 let. Z toho 9 let působil jako šéfredaktor Zing.cz, v roce 2019 se přidal do týmu Indiana, aby rozšířil magazín. Následně začal psát i pro Nerdfix. Ve volném čase se věnuje zejména své rodině, stará se o domácnost a samozřejmě také hraje. Nepohrdne dobrou strategií, akčními tituly, závodními hrami a akčními RPG.

3 roky v redakci
6950 publikací
19 recenzí
3817 komentářů
Článek Novinka

World of Warships přidává ponorky a navozuje halloweenskou atmosféru

Společnost Wargaming připravila aktualizaci 0.11.9 pro bezplatnou námořní multiplayerovou hru World of Warships, která je v předběžném přístupu na PC. Update přináší dlouho očekávané ponorky.

Článek Novinka

Národní videoherní engine je pro Rusko moc nákladný

Před třemi měsíci si Rusové představovali, jak vytvoří národní videoherní engine, který bude bezplatně k dispozici ruským vývojářům. Ruská federace ale odmítla jeho financování.

Článek Novinka

EA nahrazuje Origin novou aplikací pro Windows s propojením dalších platforem a služeb

Electronic Arts spouští novou aplikaci pro Windows. Nahrazuje Origin a sama společnost ji nazývá herní platformou nové generace pro hraní titulů od EA na PC. Umožní propojit účty u jiných platforem.

Článek Novinka

V NFS Unbound bude více než 140 automobilů

Kompletní seznam automobilů, systémové požadavky i informace, jak nové arkádové závody ze série Need for Speed od studia Criterion Games poběží na konzolích PS5, Xbox Series X a S.

Článek Novinka

Jak dlouhé bude strašidelné dobrodružství v The Callisto Protocol?

Glen Schofield, generální ředitel a zakladatel Striking Distance Studios, prozradil herní dobu své hororové akční adventury The Callisto Protocol, která by se dala označit za nástupce Dead Space.

Článek Novinka

SnowRunner přidá farmářské úkoly a velké traktory

Příští týden pro oblíbenou off-road simulaci SnowRunner vyjde osmá sezóna. Jmenuje se Grand Harvest, nasadíte si v ní farmářský klobouk a pustíte se do obnovy neúrodné krajiny.

Článek Novinka

V novém rozšíření hry Prison Architect vstanou z hrobů nemrtví!

Společnosti Paradox Interactive a Double Eleven oznámily Undead, osmé a nejstrašidelnější rozšíření pro oblíbenou hru Prison Architect. V DLC máte jediný úkol: přežít.

Článek Novinka

Call of Duty: Modern Warfare 2 láká na krvavou příběhovou kampaň

First-person střílečka Call of Duty: Modern Warfare 2 obdržela minutový launch trailer, který láká na příběhovou kampaň. Ta se soustředí na speciální jednotku Task Force 141.

Článek Novinka

Need for Speed Unbound v prvním traileru zve na arkádové závodění s animovanými prvky

Zběsilé arkádové závody jsou doplněné nejen o bláznivé skoky, ale také animované/kreslené prvky v podobě kouře od pneumatik, koncových světel/brzd nebo křídel při použití nitra.

Článek Novinka

Game of the Year edice Far Cry 6 stojí přes 3000 korun!

Bez tiskové zprávy, bez traileru i bez zmínky na sociálních sítích vydal Ubisoftu hru Far Cry 6 v edici Game of the Year. O této edici se dříve spekulovalo, ale co se dosud nevědělo, tak je cena.

Článek Novinka

Nejprodávanější hrou v Česku je za září FIFA 23

Nejen ve Velké Británii, ale také u nás je série FIFA hodně oblíbená. Dokládá to žebříček prodejů za září letošního roku. FIFA 23 rozdrtila konkurenční tituly. Další místa jsou také zajímavá.

Článek Drby

Ve Sledgehammer Games mají pracovat na pokračování Call of Duty: Advanced Warfare

Studio Sledgehammer Games nám v minulém roce přineslo průměrné Call of Duty: Vanguard, které nemělo dobré recenze a prodeje jsou pod očekáváním vydavatelské společnosti Activision Blizzard.