LOGO

Hunt: Showdown dorazil do předběžného přístupu na steamu.

Letošní Battlefield bude hratelný na EA Play 2018.

Nadcházející patch pro Kingdom Come: Deliverance zjednoduší problematiku ukládání, vykrádání kapes i vylamování zámků.

Portfólio herců v Death Stranding rozšíří Troy Baker a Emily O'Brien.

Zhlédněte povedený launch trailer pro Metal Gear Survive.

Vyšlo Age of Empires: Definitive Edition.

Očekávaný mód Discovery Tour pro Assassin's Creed: Origins je venku.

Remaster Burnout Paradise vyjde 16. března.

PUBG slaví 30 miliónů prodaných kusů, avšak hráčská základna se zmenšuje.

Starý známý Mitsurugi se představuje pro SoulCalibur VI.

Komunita » Redakce

Projekt začal jako hení pořad. Rozmohl se do úžasného kolosu, kterého se účastní či účastnili kreativní lidé různých zájmů. Nejen o hraní počítačových či konzolových her, ale také zájemci o publicistiku, vývoj software a rozvoj popkultury. Naše redakce skrývá profesionály i naprosté nováčky. INDIAN ale dává šanci všem. Zde je naše sestava redakce.

Produkce

Filip Kraucher - Fiola Producent, Moderátor

Fiola je zakladatelem INDIANA, prvního živě vysílaného herního pořadu v České republice. Stará se o chod redakce, připravuje scénář, tu a tam něco recenzuje. Projekt plánuje a snaží se ho řídit společně s celou redakcí.

Tomáš Otáhal - Gelu Producent, Moderátor

Gelu patří mezi nejstarší členy projektu INDIAN. Jeho originální smysl pro humor a zvláštně zvrácenou povahu k herním žánrům vytvořil dokonalou rovnováhu pro moderátorské duo mnoha epizod pořadu. Má rád akční FPS, originální indie hry, zabývá se tvorbou a designem počítačových her.

Petr Matula - Trickexp Zástupce producenta

Jeden z nejmladších členů týmu INDIAN se stará o pomoc s organizací celého kolosu. Zajišťuje hry na zrecenzování, vydává tiskové zprávy a snaží se komunikovat s redakcí tak, aby všichni dostali k hraní vše potřebné.

Zuzana Cinková - Baty Alquawen Asistent produkce

Baty je v současnosti komunitní manažerkou v Bohemia Interactive a to jí znemožnilo se naplno věnovat práci manažerky pořadu, přesto stále ráda hraje hry a pro INDIAN se snaží zajistit různá natáčení. Pomáhá při živých streamech, dabuje, komentuje a rovněž se stará o maskota Quida!

Jan Bukva - Buk Webmaster

Buk programuje a občas si něco zahraje - většinou strategie, nebo simulátory. Jo a taky vytvořil nový web pro herní pořad INDIAN, což ale vidíte, protože kdyby ne, tak byste tohle nečetli.

Vojta Šiman - Fluppy Editor, Kameraman

Fluppy je kameramanem pro pár pořadů a externích reportáží. Zároveň zpracovává eventy jako editor. Zabývá se level designem pro FiolaSoft Studio (například pro Blackhole) a je rovněž producentem elektronické hudby. V minulosti vytvářel populární modifikace a další obsah pro sérii her Portal. Párkrát se objevil v Indian Liveplay, kde s Fiolou doslova blbne.

Redakce pořadu

Marek Čabák - Killer Výkonný redaktor

Najlepší slovenský redaktor Indiana je súčasťou redakcie takmer od samého začiatku. Má na svedomí množstvo hovadín (napríklad hop-šupový videoklip redaktor) a dvoch sadrových trpaslíkov. Divákov oslovuje sexy prízvukom, ktorý vraj znie, ako keby hovoril "maďarsky mluvící kůň s angínou". Má vyštudovanú žurnalistiku a v civile sa tiež živí v oblasti médií v spojení s IT.

Petr Duppal - Duppy Redaktor

Petr přijal pozici do INDIANa teprve nedávno. Nejprve zkoušel psát pouze text k videorecenzím, následně se je ale naučil sám zpracovávat, střihat a dokonce se učí dabovat. V rámci INDIANa se stará hlavně o Xbox One, ale do budoucna se chce zaměřit i na PlayStation 4 a PC.

Lukáš Lindner Redaktor

Vášnivý tvořič audiovizuálního obsahu a milovník vybavení pro tvorbu audiovizuálního obsahu. Hlavně kamer. Kamery jsou fajn.

Lukáš Andrys - Pixelorez Redaktor

Pixel se přidal k projektu INDIAN už před třemi roky. Začínal jako klasický let's player a vypracoval se na oblíbeného recenzenta. Má v oblibě hororové a tajemné hry. Rád si povídá o všem, co v lidech vyvolává neklid. Jeho originální smysl pro humor je ale to, co táhne k jeho videím statisíce diváků, například na jeho vlastním YouTube kanálu.

Ondřej Rys - Orys120 Redaktor

Milovník počítačových, ale hlavně mobilních her. Ondřej se stará v Indianovi o recenze, připravuje nový pořad, který brzy startuje svou první epizodu. Brzy se dozvíte víc!

Tereza Krečová - Terka Redaktorka

Holka žijící v jiném světě - ať už v tom knižním, filmovém či herním. Nejradši si přečte nějakou knihu, zhlédne film nebo se propadne do různorodých herních světů. Sama si ráda tvoří své vlastní světy prostřednictvím krátkých povídek. Je také redaktorkou herního pořadu Indian.

Redakce webu

David Lux - Doolonar Redaktor

Kluk ze severu Čech co si občasně zahraje nějakou tu hru. Občas shlédne nějaký ten seriál, nebo film. U čeho ho přistihnete nejčastěji? Asi u tréninků atletiky. V neposlední řadě je redaktor herního pořadu Indian

Lukáš Pánek - Liturkey Redaktor

Člověk nečlověk co má rád 2D plošinovky a zajímavé Indie hry. Nemusí moc střílečky. Aktuálně studuje na SPŠSE a VOŠ v Liberci (obor technické lyceum). Zajímá se o programování, grafiku a tvorbu webu.

Jakub Záboj - Misli Redaktor

Student v matematické třídě na gymnáziu na třídě Kapitána Jaroše v Brně, hráč her téměř všeho druhu, milovník šalin a člověk mírně se zabývající programováním. I přes to všechno je také redaktorem herního pořadu Indian.

Karolína Papoušková Redaktorka

Karolína Papoušková alias Kajinka, se do redakce Indiana dostala před 4 lety, hlavně díky spolupráci na Simosvětě. Dále pak spolupráce spočívala spíše ve výpomoci při různých akcích, streamech, pomáhala se správou facebookových stránek a také určitou dobu zajišťovala kontakt s fanoušky na Teamspeaku, kde se komunita držela opravdu dlouho. Ráda hraje simulátory, strategie, adventury, občas i RPG a dříve hlavně MMO RPG. .

Tomáš Novotný Redaktor

Dlouhodobý milovník her (RPG, akční, strategie), filmů (thrillery, historické), knížek (detektivky, fantasy) a psaní, zejména psaní.

Adam Bárta Redaktor

Hráč FPS a závodních her, programátor nadšenec, student co nesnáší čtení knih a radši se podívá na film, a konečně i redaktor webu Indiana!

Kdo jste?

Jsme pořad o hrách pro každého! Plně nezávislý tým hráčů, kamarádů a milovníků počítačových her. Někteří z nás se živí hraním či vývojem her profesionálně, jiní si zas jen krátí volnou chvíli; důležité ovšem je, že děláme to, co nás baví!

Jak nás kontaktovat?

Dejte nám o sobě vědět! Ať je to výtka nebo pochvala. Tip na hru nebo tip na zlepšení pořadu - jsme připraveni s vámi komunikovat.

Vysíláte v televizi?

Vysíláme pravidelně náš pořad na televizi RELAX. Pro přesné časy vysílání se podívejte do televizního programu nebo do programu na www.tvpohoda.cz

Náš pořad běží zpravidla každou neděli kolem 18:00. Archiv je na našem YouTube.

Mohu se k Vám přidat?

Momentálně nenabíráme nové členy. Vždycky to ale můžete zkusit. Stačí nás kontaktovat na našem emailu. Představte se nám a zašlete ukázkovou recenzi.

Jsi vývojář hry?

Podobně jako zájemci o členství v redakci, vývojáři nám mohou také napsat kdykoliv s jejich hrou. My se na ní podíváme a třeba se objeví v našich videích!

Kdo je za to zodpovědný?

FiolaSoft Studio
Filip Kraucher
Kandertova 129/19
Prague, 180 00
Česká republika

IČ: 75496721
DIČ: CZ9003030047 (plátce DPH)

Všechna práva vyhrazena.
Licenci a povolení k vysílání vlastní: TV Pohoda s.r.o.