Avatar Erimaerim

Jakub Kadlus - Erimaerim Redaktor

Milovník knih, filmů a hlavně videoher. Rád sáhne po žánru fantasy, ale co se týče her, tam jde vybíravost stranou a hraje vše, co se mu dostane pod ruku. A když jde o MOBA hru, pak je teprve nadšený. U Indiana píše novinky a tématické články.

3 roky v redakci
143 publikací
28 recenzí
11 komentářů
Epizoda TOP 5

Nejlepší herní plešky

Spousta postav se díky svým mnohdy až extravagantním účesům stala naprosto ikonickými pro svoji hru. Jsou tu ovšem postavy, které ale nemají vůbec žádné vlasy, a i tak dokázaly být ještě více cool.

Recenze 8

We Were Here Forever je další kooperativní trefou do černého

Kooperativních her pro dva je na trhu až žalostně málo. O to méně těch opravdu dobrých. Série We Were Here ale ukázala, jak se takové hry mají dělat. Čtvrtý díl na tom není jinak, ale má svá ALE.

Článek Téma

8 věcí, které musí obsahovat naše vysněná Star Wars hra

Při příležitosti oficiálního Star Wars dne se zamýšlíme nad tím, co by měla podle nás obsahovat perfektní Star Wars hra. Předaleká galaxie je koneckonců dost rozhlehlá, takže nápadů máme víc než dost.

Recenze 6

MLB the Show 22 není ani krůček kupředu

MLB the Show 22 je zářným příklad sportovních her. Vývojáři nám už dlouhé roky ukazují, jak by měli podobné hry vypadat, ovšem letošek? Letošní díl není ani malým krůčkem kupředu.

Recenze 7

Disciples: Liberation by neměl minout žádný fanoušek tahovek

Disciples se po dlouhých letech vrací. Série, která se poprvé objevila už v roce 1999 a dostala nálepku klonu tehdejších Heroes of Might and Magic. Dokáže ale čtvrtý díl, že tomu tak není?

Článek Téma

Jak běží God of War na PC?

God of War na počítač? Taková myšlenka by nás před třemi lety ani nemohla napadnout, ovšem opak je pravdou. Jak si God of War poradilo s počítačem a vyplatí si projít příběh Krata znovu?

Recenze 9

Nikdy není pozdě na dobré hry - recenze na The Last Campfire

The Last Campfire vyšel už minulý rok, to nás ovšem nezastavilo v tom vám přinést recenzi na tuto krátkou, ale velmi povedenou logickou adventuru od tvůrců No Man Sky.

Recenze 3

Nepovedený survival na závěr roku - Icarus

Začínat v survival žánru pořád dokola? Být v neustálém pohybu v otevřeném světě a plnit řadu misi? Tak tohle je Icarus od vývojáře DayZ. Má ovšem tento koncept na to uspět mezi hromadou survival her?

Recenze 4

Battlefield 2042 selhal na plné čáře

Návrat do moderní války a novodobého konfliktu nám měl připomenout ty nejlepší léta Battlefieldu. Co nám ale dokázal, je to, že ty nejlepší léta jsou už dávno, dávno za námi.

Recenze 9

Marvel's Guardians of the Galaxy - Recenze

Marvel's Guardians of the Galaxy nemělo velká očekávání, kvůli zpackanému Marvel's Avengers. Ovšem nenechte se tím zmást, tahle jízda není ani trochu jako Avengers, tohle je stokrát lepší.

Recenze 4

Český nepovedený průlet historií v ArtFormer Ancient Stories

ArtFormer: Ancient Stories není největší, ani nejúžasnější hrou a asi ani mezi řadou indie titulů na Steamu nijak z řady nevynikne. I tak je to zajímavá jednohubka s ještě zajímavějším vizuálem.

Recenze 8

Alan Wake Remastered - Recenze

Alan Wake je zpátky. Tedy téměř zpátky a asi i v trochu jiné podobě, než jsme všichni doufali. Bohužel se nám známý spisovatel nevrací se zcela novým příběhem, ovšem jen s grafickým remasterem.