F1 Manager 2022 v gameplay traileru zaujme detaily

Přichází komplexní F1 manažer od zkušených vývojářů, kteří mají na kontě manažersko-budovatelské hry jako Planet Coaster, Planet Zoo a Jurassic World Evolution.

Jurassic World Evolution 2 se dočká DLC k novému filmu

Budovatelská strategie Jurassic World Evolution 2 se podle očekávání spojuje s chystaným filmem Jurský svět: Nadvláda. Výsledkem bude nové DLC, které přinese novou kampaň nebo opeřené dinosaury.

Studio Frontier ukončilo vývoj konzolové verze Elite Dangerous

Na konzolích PlayStation a Xbox si nezahrajete rozšíření Odyssey. Ve studiu Frontier se místo toho rozhodli zaměřit na vylepšení PC verze. Konzolové verze budou dostávat pouze kritické aktualizace.

Představen komplexní F1 manažer od zkušených vývojářů

Britské studio Frontier Developments, které stojí za Planet Coaster, Planet Zoo, Jurassic World Evolution a Elite Dangerous: Odyssey, konečně představilo manažerskou hru z prostředí Formule 1.

Jurassic World Evolution 2 rozšíří dinosauři z Netflixu

Další placený přídavek nabídne dva zcela nové dinosaury, dvě varianty stávajících druhů a osm skinů. To všechno je inspirované animovaným seriálem Jurský svět: Křídový kemp.

Do Jurassic World Evolution 2 už míří první placené DLC

Tvůrci ze studia Frontier Developments rozhodně na nic nečekají. Budovatelská strategie vyšla teprve nedávno, ale už za týden dojde na vydání prvního placeného balíčku dinosaurů.

Jeff Goldblum komentuje launch trailer Jurassic World Evolution 2

Chaos si najde cestu v pokračování budovatelské strategie Jurassic World Evolution, která vychází právě dnes. V launch traileru lze vidět celou řadu nových prvků.

Jurassic World Evolution 2 láká nejen na Velociraptory

Kromě přiblížení dvou ikonických druhů ještěrů, s nimiž se ve hře setkáme, jsme se v poslední době dočkali také dalšího vývojářského deníku a ukázky nových typů výběhů.

Zvířata ze Severní Ameriky obohatí Planet Zoo

Příznivci Planet Zoo si budou moci svou zoologickou zahradu rozšířit o další dodatečný balíček. North America Animal Pack přináší do hry osm zbrusu nových zvířat ze severoamerického kontinentu.

Jurassic World Evolution 2 slibuje autentický zážitek

Nový vývojářský deník přibližuje kampaň a herní mód Chaos Theory. V obou částech hry tvůrci usilují o co největší věrnost filmové předloze a univerzu Jurského parku a Jurského světa.

O udržení spokojenosti návštěvníků v Jurassic World Evolution 2

Nové video přibližuje způsoby, jakými lze udržet návštěvníky parků s dinosaury spokojené, a nabízí bližší pohled na vodní ještěry. K dispozici jsou také nové screenshoty a HW nároky PC verze.

Svérázní ještěři v Deluxe edici Jurassic World Evolution 2

Stejně jako v případě prvního dílu bude k dostání Deluxe edice budovatelské strategie Jurassic World 2, která nabídne dodatečné skiny vozidel, cedule obchodů a několik zvláštních dinosaurů a ještěrů.

V gameplay traileru Jurassic World Evolution 2 konečně vidíme vodní ještěry

Za doprovodu řevu Tyrannosaura tu máme nové materiály k druhé šanci na stavění zábavních parků s dinosaury, ve kterých se nebude na ničem šetřit. Tu dostaneme již 9. listopadu.

Videa: Převrat na Thaneddu v Gwentu a vodní park ve Falloutu 76

Další videa přibližují Battle Pass páté sezóny Apex Legends, létajícího ještěra v budovatelské strategii Jurassic World Evolution 2 nebo varhany v české retro střílečce HROT.

Videa: Městečko z Life is Strange: True Colors a nový hrdina v Apex Legends

Další videa přibližují funkci vědců v Jurassic World: Evolution, vlak v HROTu a Happy Game od českého studia Amanita Design. Poslechnout si navíc můžeme novou verzi ústřední skladby Maxe Payna.

Jurassic World Evolution 2 v prvním vývojářském deníku

Vývojářský deník povětšinou shrnuje již známé informace, nabízí ale i první pořádné záběry ze samotné hry. Pojďme se podívat, na co se můžete v budovatelské strategii s dinosaury těšit.

Jurassic World Evolution 2 představuje více i méně známé dinosaury

Triceratops, Brachiosaurus, Stegosaurus, Coelophysis... druhý díl budovatelské strategie Jurassic World Evolution zjevně nebude na ničem šetřit, ani na počtu druhů dinosaurů.

Elite Dangerous: Odyssey na konzolích později, nejprve bude opravena PC verze

Velké placené rozšíření Odyssey do vesmírného simulátoru Elite Dangerous přineslo mnoho technických problémů. Stížnosti hráčů na sebe nenechaly dlouho čekat, stejně tak negativní recenze.

Jurassic World Evolution 2 nabídne více prostoru na stavění parku

Ředitel vývoje Richard Newbold ze studia Frontier Developments slibuje, že všechny mapy, k nimž budou mít hráči Jurassic World Evolution 2 přístup, jsou mnohem větší než v prvním díle.

Planet Zoo: Africké DLC přináší surikaty, pouštní lišky a další zvířata

Nový dodatečný balíček pro Planet Zoo vyjde 22. 6. letošního roku. Tentokrát je zaměřen na Afriku a hru rozšíří o pět populárních zvířat. Co dalšího DLC nabídne?

V Jurassic World Evolution 2 se vrátí i sandboxový režim

Pokračování budovatelské strategie, v níž budeme stavět nové parky s dinosaury, nabídne čtyři herní režimy. Dozvěděli jsme se také něco málo o tom, které staré známé dinosaury uvidíme.

Jurassic World Evolution 2 konečně nabídne vodní ještěry

Život si našel cestu mimo souš. Pokračování budovatelské strategie Jurassic World Evolution vyjde ještě letos a nabídne řadu známých i v prvním díle neviděných dinosaurů.

Čeká nás odhalení nové hry z Jurského světa?

Série tweetů naznačuje, že bychom se v nejbližší době mohli dočkat oznámení nové hry od tvůrci Jurassic World Evolution ze studia Frontier Developments. V úvahu však připadá i něco na mobily.

Alfa verze Elite Dangerous: Odyssey koncem měsíce

Očekávaná alfa verze Elite Dangerous: Odyssey bude na počítačích spuštěna 29. 3. letošního roku, oznámila dnes společnost Frontier Developments a zveřejnila nové video s ukázkou jedné mise.

Pohled na FPS souboje v rozšíření pro Elite Dangerous

Začátkem roku bylo představeno rozšíření s názvem Odyssey, které vás zavede na povrch jednotlivých planet. Na nich budete muset být neustále na pozoru a v případě nebezpečí šáhnout po svém kvéru.

Tučňáci a další obyvatelé vod v novém rozšíření pro Planet Zoo

Pokud máte rádi zvířátka a hraní her, tak jste jistě už slyšeli o Planet Zoo. Hře, ve které si tvoříte svojí zoologickou zahradu, do níž dorazilo již několikáté rozšíření, tentokrát s vodními tvory.

Planet Coaster pro konzole odložen z důvodu nové generace PlayStationu a Xboxu

Na PlayStation 4 a Xbox One vyjde simulace zábavního parku až koncem letošního roku, kdy dorazí také na novou generaci konzolí. Studio Frontier Developments hodlá společně vydat čtyři verze své hry.

Elite Dangerous s expanzí Odyssey čeká nová éra, která hráčům umožní opustit kokpit a chodit po planetách

Z pohledu první osoby si užijete prý nekonečné množství misí a téměř nekonečné množství obsahu. Vesmírný simulátor Elite Dangerous se významně rozšíří.

Planet Zoo získá jihoamerický DLC balíček

Planet Zoo čeká další DLC. Tentokrát se jedná o jihoamerický balíček, který nám nabídne 250 prvků pro stylizaci zoo, a hlavně pět nových zvířat včetně velmi nebezpečného jaguára.

Tvůrci Elite a Planet Coasteru získali licenci na strategický manažer F1

V roce 2022 se na PC a konzolích dočkáme první manažerské hry z prostředí vozů formule 1 od studia Frontier Developments, které získalo licenci do roku 2025.

Planet Zoo přichází s ambiciózními nápady, kterými ovšem zvládá zastínit sám sebe

Planet Zoo mnozí vnímají jako duchovního nástupce oblíbeného Zoo Tycoonu, který si svá nejlepší léta odsloužil. Planet Zoo je bez pochyb ambiciózní a je znát, že v tom co dělá, umí vynikat a svého…

Trailer připomíná vydání hry Planet Zoo, která má české titulky

Nástupce legendárního Zoo Tycoonu vyšel ve verzi pro počítače a dostává příznivé recenze. Také si postavíte svou zoologickou zahradu a budete se starat o její každodenní chod?

Péče o zvířata hlavním tématem nových gameplay záběrů z Planet Zoo

Po zábavním parku a dinosaurech přichází na řadu duchovní nástupce legendárního Zoo Tycoonu. Budete stavět vlastní zoologickou zahradu, pečovat o zvířata a postaráte se, aby byli návštěvníci…

8

Planet Zoo

2019

Jurassic World Evolution toho má opravdu hodně co nabídnout!

Snad každý alespoň někdy slyšel o filmové sérii Jurský park, která se s námi táhne už několik let a stále pokračuje v jízdě i po tolika dílech. Doslechli jste se už ale i o nové hře?

Jurassic World Evolution

2018

Zoo Tycoon (2013)

2013

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition

2020

Planet Zoo: Europe Pack

2021

Elite Dangerous

2015