Zobrazit vše ve dne 25. 8. 2021

Death Stranding: Director's Cut v zevrubném vysvětlujícím traileru

Ve skoro devíti minutách se dozvíme všechno, co potřebujeme o Director's Cut verzi Death Stranding. Nechybí nové předměty, funkce, mise a také něco málo dalšího.

První záběry Call of Duty: Vanguard jsou ze Stalingradu

V první ukázce gameplaye zavítáme do bitvy o Stalingrad, kde budeme sledovat zrod hrdinky se jménem Polina Petrova. V akci uvidíme hned několik různých zbraní.

Halo Infinite se dočkáme v prosinci

Halo Infinite přijde v prosinci a v první sezóně rozsáhlého multiplayeru nám bude představena nová postava. Velitelka Agryna, která ví, jaký rozdíl dokáže Spartan udělat.

V gameplay traileru Jurassic World Evolution 2 konečně vidíme vodní ještěry

Za doprovodu řevu Tyrannosaura tu máme nové materiály k druhé šanci na stavění zábavních parků s dinosaury, ve kterých se nebude na ničem šetřit. Tu dostaneme již 9. listopadu.

Horizon: Forbidden West oficiálně odloženo na příští rok

Nešťastné zvěsti se potvrdily, druhého Horizonu se dočkáme až příští rok. Vlastníci prvního dílu si mohou na PlayStation 5 hru znovu užít s novým patchem, který přidává podporu 60 snímků za vteřinu.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga vyjde na jaře příštího roku

Utrpení fanoušků je snad konečně u konce, jelikož jsme se dočkali nového traileru, který láká na návrat do předaleké galaxie v LEGO podání. V první řadě ale máme k dispozici nové datum vydání.

Midnight Suns od tvůrců XCOMu kombinuje postavy Marvelu a tahovou hratelnost

Z rozhovorů s tvůrci vyplývá, že podobnosti s XCOMem u RPG prvků a tahových soubojů začínají a končí. Chybět nebude zcela unikátní postava a možnost jejího vylepšování.

Saints Row: Bláznivější verze GTA se vrací

Open-world akce Saints Row, která vždy působila jako bláznivější verze Grand Theft Auto, se vrací v restartu. Nová hra se usadí někde mezi druhým a třetím dílem.

Riders Republic od Ubisoftu předčilo naše očekávání

Ubisoft už nějaký ten pátek vyvíjí jakousi upravenou verzi Steepu. Tedy obří otevřený svět s novými sporty a zaměřením na multiplayer. My jsme tuto novou hru měli možnost vyzkoušet v uzavřené betě.

Little Nightmares 2 vylepšeno na PC, PS5 a Xboxu Series X/S

Společnost Bandai Namco dnes vydala Little Nightmares 2: Enhanced Edition pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Edice je zdarma dostupná pro majitele původní hry.

Chernobylite na konzolích až koncem září

Konzolisté na Chernobylite budou čekat déle. PS4 a Xbox One verze nedorazí avizovaného 7. 9., ale až koncem září. Vývojáři řeší problémy, které se vyskytly. Hru chtějí vydat ve skvělé kondici.

Vše z Gamescom Opening Night Live

Gamescom Opening Night Live jsme sledovali v živém zpravodajství s rychlým přehledem novinek. Vše na jednom místě.

Forza Horizon 5 s lepší simulací i přístupnější hratelností

Při zhlédnutí osmiminutových gameplay záběrů si stěží všimnete detailů, které prozradil kreativní ředitel Mike Brown na speciální prezentaci před Gamescomem. Na co se máme těšit?

King´s Bounty 2 je výborná tahovka s hromadou ale

King’s Bounty se po několika letech opět vrací na scénu. Legenda, která v roce 1990 změnila herní průmysl, se snaží opět světu ukázat, že tahle série má ještě hodně co nabídnout.

Česká plošinovka ArtFormer nabídne čtyři zajímavé historické příběhy

Aktualizace: Máme pro vás slibovaný nový trailer, který blíže ukazuje tuhle zajímavou českou hru.

Působivá ukázka ray tracingu v Bright Memory: Infinite

Futuristická rychlá a dynamická střílečka Bright Memory: Infinite ve spolupráci s Nvidií ukazuje vizuální efekty dosažené podporou ray tracingu.

Krásné mimozemské prostředí v The Gunk od autorů SteamWorldu

Gunk klade velký důraz na průzkum a svět, který budete objevovat. Obsahuje různé biomy, jako je oblast skalnatých kaňonů, hustá džungle, hluboké podzemní jeskyně a několik dalších překvapení.

SpellForce 3 a Crusader Kings 3 si zahrajeme na konzolích

Koncem roku vyjde tahové SpellForce 3 na konzole PlayStation a Xbox. Vývojáři upravili ovládání i uživatelské rozhraní. To samé čeká i Crusader Kings 3. Podívejte se.

Stručně: Ranní zprávičky – středa 25. srpna

Assassin's Creed Odyssey vylepšeno pro next-gen. Gamasutra mění název kvůli sexuální narážce. Prodávají se nezjistitelné cheaty do Battlefieldu 2042. Horizon Forbidden West ukazuje příšeru.