Zobrazit vše ve dne 1. 9. 2021

O udržení spokojenosti návštěvníků v Jurassic World Evolution 2

Nové video přibližuje způsoby, jakými lze udržet návštěvníky parků s dinosaury spokojené, a nabízí bližší pohled na vodní ještěry. K dispozici jsou také nové screenshoty a HW nároky PC verze.

PS Plus v září: Kuchtění, lov i stealth

Pokud jste četli naše dnešní Stručně, tak už víte, jaké hry Sony daruje předplatitelům PlayStation Plus. Úniky se potvrdily a hráči se mohou těšit na kuchtění, lov i stealth.

Systémové požadavky Age of Empires 4 jsou mírné

Splnit minimální požadavky real-time strategie Age of Empires 4 by neměl být problém. Doporučené jsou o něco vyšší, ale stále se nejedná o extrém. Přesvědčte se sami.

V Giants Uprising se obr pomstí lidem

V singleplayerové akční adventuře můžete zničit středověké vesnice a pošlapat rytíře. Vžijte se do mocného obra, který se konečně osvobodil z otroctví a chce se pomstít bezohledné lidské rase.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry září 2021

Hola, hola, škola volá! Ale nebuďte smutní! Se začátkem nového školního roku končí okurková sezóna a přicházejí hry, na které se dlouhé měsíce těšíte. Pojďte se s námi na ně podívat.

Surviving Mars se v novém DLC podívá pod povrch Rudé planety

Éra kolonizace Rudé planety skončila, ale vás čeká další dobrodružství. Při něm zjistíte, že jste dosud pouze škrábali povrch Marsu. První detaily, trailer a obrázky.

Jak vás Deathloop vtáhne do děje na PS5

Vývojáři Deathloopu ukazují, jak chtějí využít ovladač DualSense u konzole PlayStation 5. PC hráči si budou muset prozatím vystačit s obyčejným ovladačem, případně s kombinací klávesnice a myši.

Stručně: Ranní zprávičky – středa 1. září

Dobré ráno. Originální nerozbalená hra Vietcong se vydražila za 40 tisíc korun. V německé televizi padl dotaz ohledně Grand Theft Auto 6. Tvůrce Yakuzy na odchodu. Únik PS Plus her na září.