Zobrazit vše ve dne 27. 10. 2021

Jurassic World Evolution 2 láká nejen na Velociraptory

Kromě přiblížení dvou ikonických druhů ještěrů, s nimiž se ve hře setkáme, jsme se v poslední době dočkali také dalšího vývojářského deníku a ukázky nových typů výběhů.

Nový obsah do The Division 2 přijde až začátkem příštího roku

Vývojáři The Division 2 pracují na novém velkém updatu, který označují za jejich zatím vůbec nejambicióznější. Měl přijít letos, ale nakonec se zpozdí do začátku příštího roku.

Age of Empires IV vás vrátí do zlaté éry RTS

Už je to snad deset let, co jsem se zaseknul u nějaké pořádné budovatelské strategie. Age of Empires IV přichází, a bylo sakra na čase!

Gran Turismo 7 bude rájem pro sběratele automobilů

Společnosti Sony a Polyphony Digital pro propagaci nových závodů Gran Turismo 7 zvolily dokumenty, v nichž producent Kazunori Yamauchi blíže představuje hru. Po detailech přišel na řadu seznam aut.

El Presidente se v e-mailech vysmívá hráčům, kteří přestali hrát Far Cry 6

Ubisoft využívá náturu hlavního padoucha Far Cry 6 k netradiční marketingové strategii, aby přiměl hráče znovu spustit Far Cry 6. Hráčům, kteří se do Yary nějakou dobu nevrátili, chodí e-maily.

BlizzCon zrušen na neurčito. Blizzard se chce zaměřit na své týmy

Společnost Blizzard na neurčito pozastavila pořádání BlizzConu. Místo akce věnované fanouškům po celém světě chce energii vynaložit na podporu svých týmů a vývoje her a zážitků.

Halloween ve World of Tanks a česká tvář pro World of Warships

Wargaming přichystala dvě novinky. Hráče World of Tanks láká zpět do boje novou strašidelnou sezónou, zatímco World of Warships představuje českou tvář. Tou se stal kajakář a olympionik Dostál.

V dalším polském simulátoru si vyzkoušíte práci elektrikáře

U klientů v roli elektrikáře budete provádět nejrůznější činnosti. Čeká vás oprava, montování zásuvek, výměna žárovek, panelů, lišt, zástrček nebo lustrů. Dojde i na opravu spotřebičů.

Na rok 2022 se odkládá i Shadow Warrior 3. Náplastí je nový trailer

Seznam odložených her na rok 2022 se nadále rozrůstá. Po Elden Ring, Dying Light 2 a Scorn je další na řadě akce Shadow Warrior 3. Vývojáři potřebují více času.