Zobrazit vše ve dne 7. 6. 2022

Marauders - Vesmírní lovci pokladů

Looter-shooter her ve stylu Tarkovu přibývá. A my jsme jenom rádi. Mohli jsme vyzkoušet uzavřené testování ze hry Marauders a musíme řici, že se jedná o velice povedený projekt. Více v našem preview.

Videa: Dvakrát Sonic, off-road závody i upíři a monstra z Evil West

Hned dvakrát se o pozornost hlásí modrý ježek. K němu přidáváme akci Evil West s českými titulky, off-road závody MX vs ATV Legends, Xenoblade Chronicles 3 a rozšíření pro Hearts of Iron 4.

Viděl jsem nový horor Hidea Kojimy, tvrdí známý insider

Aktualizace: Tom Henderson dnes ráno informoval svět, že ho kontaktovalo studio Kojima Productions s žádostí o odstranění zprávy o hororu Overdose. Známý insider žádost dle svých slov odmítl.

F1 Manager 2022 v gameplay traileru zaujme detaily

Přichází komplexní F1 manažer od zkušených vývojářů, kteří mají na kontě manažersko-budovatelské hry jako Planet Coaster, Planet Zoo a Jurassic World Evolution.

Battlefield 2042 se bude snažit nastartovat první sezóna

Po dlouhém, ale opravdu dlouhém odkladu, který byl zapříčiněn snahou vylepšit multiplayerový zážitek, konečně přichází do střílečky Battlefield 2042 první sezóna.

Trek to Yomi neohrabaně skládá poctu japonské kinematografii

Výlet do japonského podsvětí dopadl všelijak. Je škoda, že svoji působivou filmovost nadřazuje herním mechanikám. Přitom má tato samurajská jednohubka obrovský potenciál.

Minecraft vítá barevný a tajemný The Wild Update

Není tak velký, natož zajímavý. Přesto je The Wild Update do hry Minecraft dost očekáván. Navazuje totiž na první a druhou část aktualizace Caves & Cliffs. Co všechno přináší?

Apple se chce přiblížit gamingu. Představil MetalFX Upscaling

Na konferenci Apple WWDC 2022 se společnost pochlubila s MetalFX Upscaling, který pomůže hráčům s plynulostí her na Macu. Na konferenci se překvapivě ukázal Capcom.

Call of Duty Warzone Mobile nabídne oblíbenou mapu

Mapa Verdansk se vrací. Je součástí testování alfa verze mobilní battle royale střílečky Call of Duty Warzone. Z uzavřeného testu unikly screenshoty i gameplay záběry.

Většina kritiky na Diablo Immortal je kvůli dezinformacím, říká šéf vývoje

Diablo Immortal bylo terčem kritiky v době oznámení, kdy fanoušci volali po plnohodnotném novém dílu, a je terčkem kritiky i po vydání. Tentokrát za to může agresivní systém mikrotransakcí.

Capcom své hry ukáže příští týden na vlastní show

35minutová prezentace Capcom Showcase 2022 se uskuteční příští týden a zaměří se na novinky a aktualizace dříve oznámených her. Nejspíš uvidíme znovu Resident Evil 4 remake, Street Fighter 6...

Xbox má vlastní donuty a Forza Horizon 5 oslavuje

Xbox má vlastní donuty. Americké koblihy ve tvaru zploštělého prstence, kterými se láduje Homer Simpson, s logem Xboxu a závodní hry Forza Horizon 5 připravuje společnost Krispy Kreme.

V tomhle simulátoru budete řídit těžké stroje v lomu

Jedná se o realistický simulátor, ve kterém můžete řídit, opravovat a upravovat těžké stroje a vozidla v kamenolomu. Chybět nebude mohutný dampr, velký a silný bagr a další potřebné vybavení.