Zobrazit vše ve dne 1. 12. 2021

Originální Titanfall dnes zmizel z prodeje

Studio Respawn Entertainment se rozhodlo skončit s prodejem původního Titanfallu, který se dlouhodobě potýká nejen s nedostatkem hráčů. Respawn nás také znovu ujistil, že Titanfall bude pokračovat.

Do Jurassic World Evolution 2 už míří první placené DLC

Tvůrci ze studia Frontier Developments rozhodně na nic nečekají. Budovatelská strategie vyšla teprve nedávno, ale už za týden dojde na vydání prvního placeného balíčku dinosaurů.

Just Dance 2022

Další rok, další Just Dance a další spolupráce s Natylou. Just Dance je v něčem jedinečné, poutavé a zábavné. Minulý ročník byl dokonalý. Je to tak i letos, nebo došlo na velké chyby?

Druhá část Caves & Cliffs přichází do Minecraftu!

Konečně se Minecraft dočkal překopání celé generace světa a několika dalších novinek. Těšit se můžeme jak na hory až do nebes, tak i na prozkoumávání komplexních jeskynních systémů.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry prosince 2021

Poslední měsíc roku 2021 je tady! Vzpomínat se na něj bude rozporuplně. Kromě mnoha odkladů očekávaných her dorazily některé tituly v mizerné kvalitě. Jak to bude v prosinci?

Definitivní edice GTA jsou prokleté, odkládá se vydání fyzických verzí

Včera vyšla aktualizace 1.03, která opravila více než sto chyb a přidala nové věci do Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition. Problémy remasterované trilogie ale nekončí.

Seznámení s mapou Caldera v Call of Duty: Warzone Pacific

Konečně se fanoušci Call of Duty: Warzone mohou seznámit s novou mapou, na které si užijí další napínavé battle royale zápasy. Warzone se mění na Warzone Pacific a začíná nová éra.

Problém pro CD Projekt není Cyberpunk 2077, ale GOG

GOG se již několik čtvrtletí potýká s finančními problémy a klesajícími zisky, což přimělo CD Projekt k reorganizaci digitálního obchodu a návratu k duchu jeho počátků.

War in the East 2 je obsáhlá válečná strategie

Březnový titul Gary Grigsby's War in the East 2 dorazí za pár dnů na Steam, jedná se o pokračování strategie umístěné do období druhé světové války, která chce nabídnout chytrou AI.