Zobrazit vše ve dne 24. 2. 2022

Ukrajinští vývojáři žádají o podporu uprostřed ruské invaze

Tvůrci postapokalyptické akce S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl, autoři detektivní série Sherlock Holmes nebo vývojáři free-to-play střílečky Survarium informují na sociálních sítích.

90VTEŘIN Epizoda S8E12

Cože?! 700 her právě teď zdarma?!

Kdybychom vám řekli, že právě teď. Právě v tuto chvíli můžete mít ve své knihovně více jak 700 her. Co byste na to řekli? Pravděpodobně byste zažili parádní rozhodovací paralýzu.

V Xbox Gold na březen je jedna z novějších českých her

Předplatitelé Xbox Live Gold a Xbox Game Pass Ultimate obdrží čtyři hry, včetně pouličního fotbalu od českých vývojářů, dobrodružství ve zničené Americe, akčního RPG a akční adventury se SpongeBobem.

Jurassic World Evolution 2 rozšíří dinosauři z Netflixu

Další placený přídavek nabídne dva zcela nové dinosaury, dvě varianty stávajících druhů a osm skinů. To všechno je inspirované animovaným seriálem Jurský svět: Křídový kemp.

Trailery k vydání Elden Ring, GRID Legends a Gran Turismo 7

Společnost Bandai Namco, Codemasters a Sony připomínají blížící se vydání svých her a zveřejňují trailer, které na tuto skutečnost upozorňují. Na jakou se nejvíce těšíte a proč?

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga hlásí hotovo

Po několika odkladech tvůrci ze studia TT Games konečně oznámili, že hra dosáhla tzv. Gold statusu. Navíc upřesnili, jak to bude po vydání s několika přídavky, které hru obohatí o další postavy.

Další Dragon Age je v polovině plnohodnotného vývoje. Co Mass Effect?

Studio BioWare však opouští Christian Dailey, výkonný producent nového Dragon Age. Dailey pracoval v BioWare od roku 2018. Přesto na hře nadále pracuje množství veteránů.

Zkontrolujte, zda vaše hry poběží na Steam Decku

Uvažujete-li nad koupí konzole Steam Deck, můžete se snadno podívat, zda si na ní své hry, které máte na Steamu, budete moci zahrát. Stačí se jen přihlásit na stránce od Valve.

Stručně: Ranní zprávičky – čtvrtek 24. února

O vývoji nových dílů Dragon Age a Mass Effect. Spekulace o PlayStation Showcase. Tajné projekty u tvůrců Gears. Tencent zase nakupoval. Babylon’s Fall spolupracuje s NieR. Apex Legends Mobile se blíží