Zobrazit vše ve dne 22. 9. 2021

PC vs. PS5 vs. PS4 verze Kena: Bridge of Spirits

Jaký je rozdíl mezi jednotlivými verzemi malebné akční adventury Kena: Bridge of Spirits, která vyšla na PlayStation 5, PlayStation 4 a PC? Analýzu přinášejí první videa.

Jurassic World Evolution 2 slibuje autentický zážitek

Nový vývojářský deník přibližuje kampaň a herní mód Chaos Theory. V obou částech hry tvůrci usilují o co největší věrnost filmové předloze a univerzu Jurského parku a Jurského světa.

Zombíci napadli Vatikán ve střílečce World War Z: Aftermath

Na PC, PlayStation a Xbox vyšla definitivní reedice střílečky World War Z, což nám připomíná launch trailer ukazující, jak hordy zombílů útočí na Vatikán. Co dalšího je nového?

Overwatch 2 přichází o dalšího hlavního vývojáře

Ze společnosti Blizzard odchází další důležitý člověk. Chacko Sonny působil jako výkonný producent Overwatch 2, v následujících dnech ale z týmu odejde.

Diablo 2: Resurrected ve velkolepém traileru. Bude do hry přidán nový obsah?

Vystupuje v něm herec Simu Liu, kterého můžete znát z nedávno uvedeného filmu Shang-Chi a legenda o deseti prstenech od Marvelu. Mezitím se mluví o novém obsahu, který by mohl později dorazit.

Nová operace Counter-Strike: Global Offensive uvádí staré známé

Operation Riptide nabízí nové komunitní mapy, skiny zbraní, samolepky, nášivky nebo typy misí. Mezi skiny postav pak najdeme povědomé tváře, které se objevily již v Counter-Strike 1.6.

Nejúspěšnější videohrou všech dob je Minecraft

Před necelými 10 lety vytvořilo studio Mojang kostičkový projekt, který se zapsal do videoherní historii. Minecraft je nejúspěšnější videohrou všech dob. Kolik hra vydělala v roce 2020?

Far Cry 6 na PS5 a Xboxu Series X/S nebude mít ray tracing

Na konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X/S se musejí hráči obejít bez ray tracingu u Far Cry 6. Tato grafická technologie bude dostupná pouze na PC. Plus tři nová videa s hercem diktátora.