Zobrazit vše ve dne 9. 11. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E84

PlayStation 5 letí a padá do rukou hackerů

Dnes máme poněkud hodně novinek týkajících se PlayStation 5, ale nezapomínáme se i trochu vzdělávat ve fyzice. Je tu další epizoda 90VTEŘIN!

Jeff Goldblum komentuje launch trailer Jurassic World Evolution 2

Chaos si najde cestu v pokračování budovatelské strategie Jurassic World Evolution, která vychází právě dnes. V launch traileru lze vidět celou řadu nových prvků.

Ubisoft rozdává třídílnou Assassin's Creed Chronicles

U příležitosti 35. výročí se Ubisoft rozhodl potěšit hráče a rozdat mezi nimi PC verzi třídílné Assassin's Creed Chronicles. Jedná se o spin-offy hlavní série vytvořené jako 2,5D plošinovky.

2K Games kupují studio, které má za sebou Star Wars, Diablo i Call of Duty

Divize 2K Games se rozšířila o známé kreativní výtvarné studio elite3d, které pracovalo na sériích jako Call of Duty, PUBG, Star Wars, Hitman, Control, Metro a The Walking Dead.

TOP 5 Epizoda S1E221

TOP 5 PS5 her, které nesmíte přehlédnout

PS5 obsahuje obří nabídku her a některé si prostě nesmíte nechat ujít a přesně na ty se dnes podíváme.

Temná a děsivá, taková je videoherní verze Pinocchia

Po šesti měsících se konečně dozvídáme více informací o zajímavém souls-like akčním RPG titulu Lies of P, který nám přinese temnou reimaginaci klasického příběhu o Pinocchiovi.

EA vidí v NFT a blockchainu budoucnost, zatímco vydavatel GTA věří v NFT

Mají virtuální unikáty ve hrách své místo? Společnosti Electronic Arts a Take-Two ve virtuální vlastnictví zboží, tzv. NFT, věří. EA dokonce NFT a blockchain označuje za budoucnost.

Simulátor automechanika se proměnil v renovaci starých vozů

Společnost PlayWay vyžívá svůj koncept simulátoru automechanika s názvem Car Mechanic Simulator, aby hráčům přinesla možnost renovovat staré vozy. Dostupné je demo.