Zobrazit vše ve dne 30. 7. 2022

Důkladný rozbor Unreal Engine 5. Proč tento engine změní navždy herní průmysl?

Protože jsme v redakci nadšenci do nových technologií a nástrojů, rádi bychom vám Unreal Engine 5 trochu více přiblížili. Proč je pátá generace tohoto enginu vlastně tak důležitá pro herní průmysl?

Nový Tomb Raider: Vývojáři požadují stažení scénáře

Pokud vám popis nového dílu Tomb Raider z části scénáře, o kterém jsme v sobotu informovali, přišel nerealistický, tak je podle všeho skutečný. Crystal Dynamics požadují odstranění dat.

Původní plán u Grand Theft Auto 6 byl příliš ambiciózní

Tři hlavní hrdinové v příběhu Grand Theft Auto 5 byli překvapením a všichni očekávají, jak Rockstar překoná sám sebe u šestého dílu. To samo o sobě není jednoduché.

Vývoj remaku hororové akce Dead Space má dobré tempo

V době odkladů se hodí informace o vývoji očekávaných her. Kanadské studio Motive se na sociální síti Twitter pochlubilo pokrokem u remaku hororové akce Dead Space.

The Lost Wild hodlá zachytit úctu a hrůzu dinosaurů

The Lost Wild je hororová survival adventura z pohledu první osoby zaměřena na dinosaury. Zachytit má úctu a hrůzu nejvelkolepějších zvířat. Rozdíl je ale v tom, že tady nebudete zabíjet!

S novou mapou přichází do Naraka: Bladepoint sníh i písečné bouře

Battle royale akci Naraka: Bladepoint koncem letních prázdnin čekají zajímavé novinky. Se zbrusu novou mapou Holoroth přicházejí nové funkce, systém počasí a interaktivní objekty.

Správné nastavení monopostu v F1 Manageru 2022 je velmi důležité

Pokud mají vaši jezdci na trati odvést nejlepší možnou práci, potřebují mít správně nastavený monopost. A právě na konfiguraci vozu a jeho vylepšování se zaměřilo nové video.

Jaké hry nově podporuje GeForce Now?

Služba GeForce Now tento týden přichází s podporou jedné z ikonických herních klasik: Command & Conquer Remastered Collection. Přidávají se i další hry. Jaké to jsou?