Avatar Kajinka96

Karolína Papoušková - Kajinka96 Redaktorka

Karolína Papoušková alias Kajinka, se do redakce Indiana v roce 2013 hlavně díky spolupráci na Simosvětě, protože ve světě The sims se opravdu vyzná. Dále pak spolupráce spočívala spíše ve výpomoci při různých akcích, streamech, ve správě facebookových stránek a také určitou dobu zajišťovala kontakt s fanoušky na Teamspeaku, kde se komunita držela opravdu dlouho. Nyní se zapojuje do psaní článků o novinkách ze světa Sims, recenzí DLC k Sims a do redakčních výběrů, či streamů. Ráda hraje simulátory, strategie, survival hry, adventury, občas i RPG a dříve hlavně MMO RPG.

11 let v redakci
36 publikací
7 recenzí
130 komentářů
Recenze 5

Česká příběhovka plná hádanek – Fragments Of A Mind

Česká RPG puzzle adventura s tajemným příběhem Kasandry, která ztratila svoje vzpomínky. Kde je David a proč zmizel? Odpovědi na tyto otázky neví ani ona sama.

Recenze 5

Spousta chlupů a vytí - The Sims 4 - Vlkodlaci

Nejnovější herní balíček plný vytí a běhání po čtyřech. Vítejte v Moonwood Mill, který vám odhalí svoje vlkodlačí obyvatele. Dejte pozor na Grega! Jeho kousnutí vás může připravit o zbytek lidskosti!

Recenze 5

Simulátor plný chlupatých čtyřnožců - Recenze

Jedná se o simulátor zvířecího útulku, kde se budete starat o čtyřnohé, chlupaté a roztomilé svěřence. Všechno bude čistě pod vaší rukou, takže se připravte na pořádný nášup práce.

Článek Kvíz

Velký kvíz, který prověří vaše znalosti o Horizon Zero Dawn

Už za několik dní na PlayStation dorazí druhý díl akční adventury Horizon. Tentokrát s podtitulem Forbidden West. To znamená jediné. Otestovat a zopakovat si, co vše víte z předchozího dílu.

Článek Téma

Vyplatí se hrát The Sims 4 ?

The Sims je fenomén, který ve své kategorii pravděpodobně nemá konkurenci. Což je možná trochu problém. Čtvrtý díl hráči nepřijali zrovna s otevřenou náručí., ale jak je na tom hra dneska?

Epizoda HARDWARE TEST

Velký přehled mezi ASUS herními notebooky

Pokud jste někdy přemýšleli, co by se mohlo stát, kdyby přišlo sedm různých herních notebooků do redakce, tak dnes získáte odpověď!

Článek Novinka

Paní Muchlzadková opět na scéně, aneb Život na venkově v The Sims 4

Stačí vám jeden nádech k tomu, abyste zjistili, že jste na venkově. V novém městečku Henford nad Bagley vás čeká nejeden zážitek, ale pozor, ať se nepřipletete do cesty paní Muchlzadkové!

Článek Novinka

Herní balíček Interiér snů aneb jak se staví sen v The Sims 4

A je to tu, další herní balíček do The Sims 4, tentokrát zaměřený na kariéru interiérového designéra, kde budete v kariéře na volné noze pomáhat svým sousedům plnit jejich interiérové sny.

Článek Novinka

Indian opět mění logo. Jaké designové rozhodnutí za ním stojí?

Ačkoli jsme věnovali změně loga a vylepšení aktuálního brandingu spoustu úsilí, komunita hovoří jasně: nelíbí se vám. Proto se vracíme zpět a pokusíme se na tom zapracovat znovu.

Článek Novinka

Představena kolekce The Sims 4: Paranormálno

Co to bylo za podivný šramot? Kdo to chodí v druhém patře? A opravdu právě na chodbě zablikala světla? Tohle a mnohem více paranormálních jevů vás čeká v nové kolekci pro The Sims 4.

Článek Novinka

Horské radovánky v The Sims 4

A je to tu, další oznámení dodatku do The Sims 4 – Život na horách. Sáňkování, lyžování, lezení po horách a ještě mnohem víc nás čeká v horském městečku Mt. Komorebi inspirovaném Japonskem.

Recenze 9

Válení v odpadcích s The Sims 4 Ekobydlení

Do The Sims 4 konečně zavítal originální dodatek s podtitulem Ekobydlení. Od teď už bude záležet na tom, jak s odpadem naložíte a nebo jestli si s ním náhodou nebudete chtít hrát!