Zobrazit vše ve dne 7. 3. 2022

Představen komplexní F1 manažer od zkušených vývojářů

Britské studio Frontier Developments, které stojí za Planet Coaster, Planet Zoo, Jurassic World Evolution a Elite Dangerous: Odyssey, konečně představilo manažerskou hru z prostředí Formule 1.

Za kolik se bude prodávat GTA 5 pro PS5 a Xbox Series X/S?

Jakou cenovku nahodí společnosti Take-Two a Rockstar Games na PlayStation 5 a Xbox Series X/S verze gangsterská akce Grand Theft Auto 5, která původně vyšla před devíti lety?

TOP 15 nejstahovanějších Nintendo her v únoru

Nintendo zveřejnilo seznam nejstahovanějších her za únor 2022 přes eShop na evropském trhu. Žebříček je založen pouze na počtu stažení, takže nejsou započítány hry, které jsou fyzicky na kartě.

Akci Naraka: Bladepoint rozšíří nový režim

Vývojářské studio 24 Entertainment oznámilo rozšíření akce Naraka: Bladepoint o nový herní režim Omni’s Nightmare. V něm se hráči postaví proti sobě jako hrdinové nebo nemrtví Evil-EntEvil-Ents.

Obávaný a nenáviděný Pigman musí riskovat smrt ve hře Weird West

42minutové gameplay video ukazuje spoustu věcí z imerzní simulace z podivné verze Divokého západu. Také se seznámíme s obávaným a nenáviděným Pigmanem, jenž je jedním z pěti hratelných hrdinů.

Prodeje v Rusku pozastavují i Activision Blizzard, Epic, Rockstar a Nvidia

Další společnosti pozastavují prodeje v Rusku v souvislosti s invazí na Ukrajinu. Ruští hráči si nově nekoupí produkty od dalších společností. Přijdou i o přístup k hrám a službám?

Porovnání Grand Theft Auto 5 na next-genu a počítači

Je to až k neuvěření, ale i po devíti letech se mluví o Grand Theft Auto 5. Gangsterská akce od Rockstar Games tento měsíc zamíří už na třetí generaci konzolí. Jak bude hra vylepšena?

Vývojáři Halo Infinite nestíhají, očekávaný obsah bude později

Fanoušci Halo Infinite si budou muset na očekávanou kooperativní kampaň počkat. Tým ze studia 343 Industries potřebuje více času i na další důležitý obsah, včetně režimu Forge.

Stručně: Ranní zprávičky – pondělí 7. března

Gotham Knights se blíží. Dying Light 2 bude opraveno. Euro Truck Simulator 2 pomáhá Ukrajině. 20 let Xboxu v Japonsku. Vyšel Hitman Sniper: The Shadows pro mobily. Babylon's Fall je zklamáním.